www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ljubav prema klubu
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
nesha_vozdovac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Jun 2005
Poruke: 128

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 08, 2005 7:51 pm    Naslov poruke: Ljubav prema klubu Na vrh strane Na dno strane

Ako ste redovni, zasto je to tako? ako ne idete uopste, zasto se opredeljujete za TV i sedenje kod kuce(los fudbal, zbog "huligana", skupa karta)..
Molim da se na temu odgovara bez prepucavanja...


 
nullcode
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 102

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 9

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 08, 2005 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bodrim moj tim samo preko TV-a(ne idem uopste na tekme)

Nema kod nas dovoljno dobrog fudbala da bi isao na stadion. Crying or Very sad

_________________
Uz vetar sam uvek iso i nikoga nisam siso, od malena radim tako ja sam rodjen naopako!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 08, 2005 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobra tema, svaka cast....

Ovako, ja zivim u Nemackoj i nazalost nemam priliku da pratim Zvezdine utakmice na Marakani. Ja sam uglavnom na leto dole, a tada je pauza pa i nema neke utakmice. Proslog leta sam uspeo da odgledam mec protiv YB Bern i bilo mi je mnogo lepo i osetio sam "spirit" Marakane. Ovog leta cu se isto potruditi da budem u stadionu, pa bilo protiv koga da igraju.

Idem ponekad na utakmice ovde od VfB Stuttgart, kad mislim da se isplati (pogotovo u kup UEFA), a inace to sve radje na TV pratim. Svabe nisu taki "fanatici" i nije bas neka atmosfera. To sad odonosim na Stuttgart, a siguran sam da u Salke ili Dortmund ume da bude haos, kad im je derbi.

Kad imam priliku, znaci odem do stadiona, a inace nista drugo ne preostaje nego da pratim putem TV-a! Wink
 
sheba_diesel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 183
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2005 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Idem samo na velike utakmice,jer je tada neka posebna atmosfera u gradu i svi zive za tekmu.
Inace gledam fudbal na Tv-u,jer uvek mozes da ustanes da odes do frizidera po pivo i mozes da grickas cips.
Naravno atmosfera na stadionu je nesto posebno,ali to sam na pravi nacin shvatio u Italiji
 
bananche
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2005 3:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

navijac je onaj koji godisnje prebaci bar 10.000 km zbog svog kluba. ode na makar 75% gostovanja. to je NAVIJAC. ostalo su simpatizeri, i generalno, zbog velike kolicine takvih, nama sport propada.
 
aco04
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 1111
Mesto: Sydney/Doboj

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2005 4:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fudbal nije popularan u Australiji i to se vidi i u kvalitetu. Zato ovde ne gledam fudbal na stadionu. Da sam u Engleskoj, onda bi gledao svaku Arsenalovu utakmicu ali posto nisam, onda ih sve gledam na TV.

_________________
We'll give of our best whether home or away,
At the end of the day they'll have nothing to say,
For when they're asked who's the man of the year,
Our own Thierry Henry's the name that you'll hear...
 
piroman
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 7
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2005 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Navij nje je posebna strast i navijac nemoze biti svako da bi ste postali navijac morate se odreci dosta zivotnih ciljeva,ali je to strast koja se nemoze napisati
 
Anon.
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2005 4:18 pm    Naslov poruke: Re: Ljubav prema klubu Na vrh strane Na dno strane

Ja bih rado isao na svaku utakmicu C.Z...ali nazalost predaleko...u Svajcarskoj sam....ranije dok sam bio dole isao sam na vece utakmice i to...ali sada vise nema toga....
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2005 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Redovan sam zato sto podrzavam klub za koji navijam Zvezda je zivot ostalo su sitnice

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
German123
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Jun 2005
Poruke: 16
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 12, 2005 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja idem na svaku partizanovu tekmu i u fudbalu i u basketu.ALCATRAZ PFC
 
Exodusbgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 12, 2005 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam od 98. do 2003. redovno bio na severu,ali sada je mnogo nekih likova zbog kojih radije sedim kuci.Dodjem na sever,a ono neki retard izvadi noz i krene da zabada drugog.Ili lik opusteno baci zastavu sa kopljem,okrenutu kopljem ka masi,u masu.

Na basket idem redovno.
 
HENDERSON
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jun 2005
Poruke: 54

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 12, 2005 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da zivim u Beogradu isao bih na svaku tekmu Zvezde...ali ne zivim Sad


Poslednja prepravka: HENDERSON datum Ned Jun 12, 2005 6:45 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Ljubav prema klubu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 1 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon