www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mirko "CroCop"Filipovic osvojio Pride Open Weight
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
The Realist
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 11 Sep 2006
Poruke: 355
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 12:39 pm    Naslov poruke: Mirko "CroCop"Filipovic osvojio Pride Open Weight Na vrh strane Na dno strane

NAČIN na koji je hrvatski gladijator Mirko Filipović osvojio Prideov Grand Prix oduševio je ne samo njegove navijače, nego i sve obožavatelje tog brutalnog sporta. U polufinalu je nevjerojatno snažniom high kickom nokautirao arogantnog Brazilca Wanderleia Silvu, da bi u finalu uvjerljivo svladao američkog borca Josha Barnetta.

Na forumu najpopularnijih stranicama posvećenih ultimate fightu, Sherdog, Mirkove su pobjede izazvale brojne reakcije - od izražavanja poštovanja i čestitki hrvatskom borcu, pa sve do (preuveličanih?) tvrdnji kako je Mirko toliko opasan u ringu da bi jednoga dana mogao postati prvi borac koji će ubiti svog protivnika u ringu.

"Ruski medvjed" Fedor Emelianenko još uvijek se smatra najboljim borcem na svijetu, ali Filipović je osvajanjem Grand Prixa definitivno potvrdio da je jedini koji s punim pravom može (opet) izazvati Rusa na borbu za naslov svjetskog prvaka u teškoj kategoriji, smatraju diskutanti sa Sherodogovog foruma.

"Kad se borite s Mirkom, neovisno o tome koliko ste dobri, šanse da ćete iz ringa izaći s ozbiljnom povredom su vrlo velike. Sapp, Dos Caras, Vovčanjin, Fujita, Barnett, Yoshida, Silva... sve su to borci koje je Mirko ozbiljno ozlijedio i to na razne načine - high kickovima, udarcima nogom u tijelo, low kickovima, udarcima šakom u lice, groundnpound udarcima. Kad je udario Silvu u glavu high kickom, mislio sam da će mu raspoloviti lubanju." - prokomentirao diskutanat pod nadimkom Ippikiookami.

S njim se složio i diskutant Saiyan, koji je nabrojao što je Mirko napravio svojim dosadašnjim protivnicima u Prideu: Fujiti, Sappu i Sakurabi slomio je kosti lica, Igor Vovčanjin završio je s potresom mozga, Yamamoto je proveo dva tjedna u bolnici, Hearringu je slomio tri rebra...

"Cro Cop je stroj", "Mirko je smrtonosan. Još uvijek ne mogu vjerovati kako je razorio Silvu", "Kad ste zadnji put vidjeli da je Mirkov protivnik ustao odmah nakon kraja borbe?" - samo su neki od komentara diskutanata oduševljenih Mirkovim načinom borbe


Mirko protiv Silve:










Mirko protiv Barnett-a:





Barnett poslije mečeva sa Minotaurom i Mirkom:




_________________
"I know where I'm going and I know the truth, and I don't have to be what you want me to be. I'm free to be what I want."-Muhammad Ali


Poslednja prepravka: The Realist datum Čet Sep 14, 2006 3:29 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 3:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka mu čast, odradio je ovaj turnir kao nikad do sada, sjajno se borio i namlatio protivnike. Zaista je fenomenalan

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Ajca
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 11 Sep 2006
Poruke: 430

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A je li to onaj Marko sto ste gledali u Oskaru,onaj sto se udara,joj vidis kako ja sve znam o njemu Smile

_________________
Zajebi zivot ucini sebe sretnim
There's only two questions that human being ever fought over all through history
How much do you love me and Who's in charge?
Voli! Vjeruj! Daj!
Al' pazi!
Koga! Kome! Sta!
 
The Realist
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 11 Sep 2006
Poruke: 355
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 11:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boban11 je napisao/la sledeće:
Svaka mu čast, odradio je ovaj turnir kao nikad do sada, sjajno se borio i namlatio protivnike. Zaista je fenomenalan


Ma, polomio ih je, samo mi žao što nije bilo finale protiv Mina, jer bi ovaj sigurno duže izdržao.

Sada čekati borbu protiv Fjodora, da vidimo ko je broj jedan u svijetu!!

_________________
"I know where I'm going and I know the truth, and I don't have to be what you want me to be. I'm free to be what I want."-Muhammad Ali
 
The Realist
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 11 Sep 2006
Poruke: 355
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 11:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajca je napisao/la sledeće:
A je li to onaj Marko sto ste gledali u Oskaru,onaj sto se udara,joj vidis kako ja sve znam o njemu Smile


Nije Marko, nego Mirko i da, to je taj što smo gledali u Oskaru, a i ti sa nama Very Happy !!

_________________
"I know where I'm going and I know the truth, and I don't have to be what you want me to be. I'm free to be what I want."-Muhammad Ali
 
Ajca
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 11 Sep 2006
Poruke: 430

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ahhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaa sada mi je jasno,nisam ja gledala vi ste me stavili na stolicu i da cutim :@:@:@,bit ce vama kada vas vidim ima da vam probijem mozak sa pricmo,eh eto vam sada Razz

_________________
Zajebi zivot ucini sebe sretnim
There's only two questions that human being ever fought over all through history
How much do you love me and Who's in charge?
Voli! Vjeruj! Daj!
Al' pazi!
Koga! Kome! Sta!
 
blok1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Avg 2006
Poruke: 89

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka mu cast! odlican je!
 
zigiman47
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Sep 2006
Poruke: 90

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka cast,,,zao mi je samo sto nisam gledao
 
The Realist
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 11 Sep 2006
Poruke: 355
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 15, 2006 10:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zigiman47 je napisao/la sledeće:
svaka cast,,,zao mi je samo sto nisam gledao


Imaš za poskidati na nekim forumima, recimo na ovom u mom potpisu u multimediji imaš cijeli event!!

_________________
"I know where I'm going and I know the truth, and I don't have to be what you want me to be. I'm free to be what I want."-Muhammad Ali
 
Ajca
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 11 Sep 2006
Poruke: 430

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 15, 2006 10:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

The Realist je napisao/la sledeće:
zigiman47 je napisao/la sledeće:
svaka cast,,,zao mi je samo sto nisam gledao


Imaš za poskidati na nekim forumima, recimo na ovom u mom potpisu u multimediji imaš cijeli event!!

Jesi li ti skinuo?Ako jesi posalji covjeku neka gleda,ne budi guzica Razz

_________________
Zajebi zivot ucini sebe sretnim
There's only two questions that human being ever fought over all through history
How much do you love me and Who's in charge?
Voli! Vjeruj! Daj!
Al' pazi!
Koga! Kome! Sta!
 
The Realist
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 11 Sep 2006
Poruke: 355
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 15, 2006 10:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajca je napisao/la sledeće:
Jesi li ti skinuo?Ako jesi posalji covjeku neka gleda,ne budi guzica Razz


Nisam i ne mogu mu poslati, morao bih poštom, jer ne mogu se toli fajlovi poslati mail-om!!

_________________
"I know where I'm going and I know the truth, and I don't have to be what you want me to be. I'm free to be what I want."-Muhammad Ali
 
blok1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Avg 2006
Poruke: 89

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cisto ih je unakazio
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Mirko "CroCop"Filipovic osvojio Pride Open Weight Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon