www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mirko "CroCop"Filipovic osvojio Pride Open Weight
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
zeenmc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 186
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav!!!!

Jedno mi nije jasno kako Djukic a hrvat,koliko znam njegov otac je bio srbin (umro je pre nekih 10 godina),naravno ovom mojom recenicom nezelim nikoga da uvredim,a sa druge strane nije bitno sta ti pise u dokumentima,nego sta ti je u srcu Smile.
Da se vratim na temu

Duze vreme pratim Mirka,i njegove borbe,sigurno je jedan od najjacih u UF.U svakom slucaju zelim mu sve najbolje,a i btw nadam se da cu i ja za nekih 7,8 godina raditi UF Smile,preko leta sam bas treninrao ko majmun na Kalemegdanu,da nabacim jos nekih 20-ak Kg misicne mase,i mozda se oprobam na Memorijalnom Turniru Gidri u BGD-u (navijajte za mene),a da,umalo da zaboravim UF je sport ko i svaki drugi,ok jesto malo nasilniji,brutalniji,al je ipak sport,ko sto se ovde desi da se slomi ruka u ringu,tako moze i u kosarci,pa jel npr Nenad Krstic pre odlaska u NBA slomio ruku na treningu.....ccc i kosarka je brutalna Smile


BTW ko je Minotaurom ,cuo sam za njega al mislim da ga nisam video nikada


 
zeenmc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 186
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 2:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa jel ovde jos neko gleda K1 i UF
 
nehaj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 53

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka čast mirko
 
booksna_tata
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 45
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko nije gledao,a ima jaci zeludac,nek skine s
Code:
www.nokaut.com
,perfektne borbe mirka na finalnom turniru
 
Georgiev17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jul 2006
Poruke: 32

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma mani me se krokopa daj nekog naseg

_________________
Stadion pun,u dimu sve
i zastave se vijore
bubnjeva zvuk odjekuje
Sever u transu luduje
i zapevajte Delije...
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobra borac, odličan... ali Fjodor je car za njega.

_________________
 
Zloky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 687
Mesto: Buna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jest žestok,dao im je meče,nisu znali šta ih je snašlo.Nek je i on dočekao svojih pravih 15 minuta

_________________
Ništa mi ne može ovaj DaN pokvarit!!!!!!!!!!!!!
 
Zloky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 687
Mesto: Buna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaoooo,što je prostro onog Sancheza,definitivno je dokaz da je Pride bolji od UFC-a,mirko je sigurno otišao zbog para,ako onakav borac ko Sanchez zareda 8 pobjeda i naleti nako naivno na nogu,kakvi su onda ostali.

_________________
Ništa mi ne može ovaj DaN pokvarit!!!!!!!!!!!!!
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 2:24 pm    Naslov poruke: PREDATOR U KAVEZU Na vrh strane Na dno strane

PREDATOR U KAVEZU
CroCop se poigrao Sanchezom



Sanchez je 4.33 minute bježao. Minutu i pol prije kraja runde, high kick je pronašao glavu, a puni lijevi direkt ruši ga na pod. Kiša udaraca bila je brutalna i sudac prekida borbu. Video.


Američka premijera Mirka Filipovića bila je impresivna, i moć koju je pokazao, već ga je nakon prve UFC borbe protiv Eddia Sancheza u Las Vegasu, promovirala u prvu zvijezdu američkog ultimate fighta.

Mirko je u osmerokutni kavez ovoga puta ušao uz naslovnu Pride-ovu glazbu, čime su organizatori već na početku najavili prelazak jednog od najvećih Pride-ovih boraca pod svoje okrilje.

Već na početku borbe bilo je jasno da će Cro Cop otkazati barem jednu od tri UFC-ove petominutne runde. No tri kilograma teži i osam godina mlađi suparnik nije izdržao ni do druge, za koju je najavio 'Filipovićev pad'.

Sanchez je uglavnom bježao po kavezu i primao teške udarce. Već u prvoj minuti nekoliko jakih udaraca nogom u tijelo, te lijevi direkt koji ga je uzdrmao i najavio igru mačke i miša.

Slijedeći lijevi high kick u glavu kojeg je jedva uspio blokirati, toliko ga je prestrašio, da je do do kraja borbe podignutom desnom rukom štitio glavu od lijeve koja šalje na groblje.

No brada je ostala otvorena. Mirko je kao predator pratio žrtvu i 'grizao' sa svih strana. Lijevi low kick, pa desni, da bi minutu i pol prije kraja sijevnuo udarac lijevom nogom u glavu u sekundi kada je Sanchez malo spustio obrambenu ruku.

Amerikanac je uzdrman, slijedi strašan lijevi direkt u glavu, a kišom teških udaraca na podu Mirko tjera suca na prekid borbe i završetak tehničkim nokautom.
Odnos snaga i dojam koji je ostavio na Amerikance najbolje su opisala pitanja službenog najavljivača nakon borbe i Mirkovi odgovori.

"Iznenadilo me i pomalo frustriralo što stalno bježi po ringu", rekao je najjači Vinkovčanin na svijetu.

Na pitanje želi li sada odmah borbu za naslov UFC-a, Mirko je kratko odgovorio da ne zna, te da to ovisi o organizatorima koji su za šest borbi Filipoviću već platili 2,4 milijuna dolara.



Net.hr
04.02.2007.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
lavtolstoy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 226
Mesto: Roma

italy.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cro Cop I Van Damme najbolji drugari
 
Stublivoje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 30 Nov 2006
Poruke: 37
Mesto: SARAJEVO- DOBRINJA

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 24, 2007 1:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma sto se kvalitete tice UFC se ne moze mjeriti sa Prideom.U prideu su samo najbolji i najspremniji borci , a sama imena kao sto su Mirko, Fjodor i Minotaur sve govore. U ovom trenutku u UFCu je Mirko ubjedljivo najbolji jer im je trenutni sampion Tim Sylvia u rangu Aleksandera Emelianenka Fjodorovog brata kojeg je btw. Mirko razbio ko beba zvecku.Pozz.
 
Reaktivac
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 05 Sep 2004
Poruke: 58

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 3:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stublivoje je napisao/la sledeće:
Ma sto se kvalitete tice UFC se ne moze mjeriti sa Prideom.U prideu su samo najbolji i najspremniji borci , a sama imena kao sto su Mirko, Fjodor i Minotaur sve govore. U ovom trenutku u UFCu je Mirko ubjedljivo najbolji jer im je trenutni sampion Tim Sylvia u rangu Aleksandera Emelianenka Fjodorovog brata kojeg je btw. Mirko razbio ko beba zvecku.Pozz.


Varaš se. PRIDE je odnedavno prodan braći Fertita koji su vlasnici ZUFFA organizacije koja drži UFC. Osim CC-a i Werdum je prešao u UFC. UFC ima razradjen marketing i malo po malo preuzima primat vodeće organizacije za MMA u svijetu. Tko zna hoće li PRIDE biti tako jak kao nekada... BTW; i Fedor je na odlasku iz PRIDE-a u BODOG FIGHT organizaciju. U biti se svodi na to tko više plati...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Mirko "CroCop"Filipovic osvojio Pride Open Weight Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon