www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bon jovi
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
A_Djema
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 13 Sep 2006
Poruke: 231
Mesto: Raskrsnica srca...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znaci dogovoreno. Moramo ih dovuci ovamo pa svi skupa palimo na njihov koncert ima da bude LUMPERAJ!!
PS Hvala na lepim komentarima


 
Danchy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Jan 2007
Poruke: 81

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odlicni su...ma nema se sta ni reci o njima,samo treba nabrojati neke pjesme kao npr. It`s My Life (koju vjerovatno zna svaki covjek na svijetu Very Happy) pa zatim Livin` On A Prayer,Always,You Give Love A Bad Name,Runaway,
Blaze Of Glory...ma nezaobilazan rock band...

_________________
Jaci je ponos moj od bola...ma idi do djavola!


klikni Smile
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 7:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavala sam tu grupu jos od malih nogu, imali su odlican stil.istina vise mi nisu ono sto su bili, nove albume nikad nisam ni preslusala jer nakon onih hitica sto sam cula jednostavno nisam imala volje, mozda bi se i tu nasla koja dobra ko zna, al sumnjam ipak Neutral

Runaway, Wanted Dead Or Alive ~ to su po meni njihova dva najveca hita i na te dvije pjesme nikad ne ostanem hladna

Ps: dodajem Living On A Prayer ~ odlicna pjesma

_________________


Poslednja prepravka: poison datum Pon Apr 30, 2007 11:27 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
cupakabra
*the dancing girl*
<b>*the dancing girl*</b>





Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 1763
Mesto: taaaaamo daleeeeko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 30, 2007 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od jon bon jovi-a imam tri pesme i jako mi se dopadaju

_________________



ne placi zato sto se zavrsilo, smej se jer se dogodilo!
CuPaKaBrA
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 30, 2007 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam ih...pogotovo starije stvari...nesto su mi u poslednje vreme poceli ubacivati malo vise popa nego sto se meni svidja, ali ih i dalje volim...nezaobilazni su na svim mojim playlistama Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 01, 2007 12:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavan pismu Its my lifeeeeeeeeeeeeeeee Wink Wink Wink

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Def Leppard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Maj 2007
Poruke: 215
Mesto: Over the hills and far away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2007 9:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bon Jovi....jedan od najboljih rock izvodjaca ikad.....Kao i vecina izvodjaca koji su zapoceli svoju karijeru u osamdesetim u tim godinama su imali i najvecu popularnost....cini mi se da nije imao vecu popularnost.Sto se tice danasnjeg vremena,on je jedan od retkih izvodjaca koji je uspeo da se vrati na scenu,sa istim glasom,i nepromenjenim izgledom,znaci da covek i dan danas pravi dobre pesme,cuo sam da ce ove godine izaci novi album.
Moje omiljene pesme od pomenutog izvodjaca su:Bad medicine,Blaze of Glory,Have a nice day,I will always love you,In these arms,It's my life,Keep the faith,Living on a prayer,One wild night,Complicated,Runaway,Thank you for lovin' me,You give love a bad name,Last cigarete.....

Ohhh, if there’s one thing I hang onto,
It gets me through the night.
I aint gonna do what I don’t want to,
Im gonna live my life.
Shining like a diamond, rolling with the dice,
Standing on the ledge, show the wind how to fly.
When the world gets in my face,
I say, Have A Nice Day.
Have A Nice Day

_________________
Memento Mori
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2007 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobar je,nije los.
a i sladak je Wink

_________________
www.ONE.org
 
A_Djema
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 13 Sep 2006
Poruke: 231
Mesto: Raskrsnica srca...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 10:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala puno na lepim komentraima i ja se slazem s vama.... Very Happy
 
Def Leppard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Maj 2007
Poruke: 215
Mesto: Over the hills and far away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 26, 2007 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za fanove B.J-a jedna novost.Novi album Lost highway bi trebao da se pojavi za nekoliko dana Wink

_________________
Memento Mori
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 29, 2007 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Livin`On A Prayer je kraljevska pjesma... kad je cujem najezim se...
Halfway there! Very Happy

_________________
 
Hell on high heels
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 06 Jul 2007
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 06, 2007 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlichni su...mada vishe volim da chujem njihove stare stvari nego nove...In these arms mi je jedna od omiljenih balada.

_________________
Do you wanna be...like I wanna be...immortal...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Bon jovi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon