www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Omiljena scena iz filmova :)
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
**victoriano**
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 5282

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 23, 2006 2:17 pm    Naslov poruke: Omiljena scena iz filma Na vrh strane Na dno strane

meni je licno omiljena scena iz shreka 2 i onaj macak sa oonim velikim tuznim okicama...kazite koja je vasa...

 
Bizza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Okt 2005
Poruke: 55
Mesto: Beograd

uk.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 23, 2006 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iz Klavira kad Ana Pakvin pravi zvezdu na plazi...Muzika je izmisljena...
Iz Titanika poljubac...Vizuelno najlepsa scena ikada snimljena.
Iz Shindlerove liste scena na kraju kada Shindler gleda automobil - deset ljudi, skida znacku sa revera - dvoje ljudi...Da se najezis!
Iz Ni na nebu ni na zemlji posle nekog opijanja: 'Gde mi to idemo?Sta ce s nama biti?' *Uzdah*

_________________
What We Do In Life, Echoes In Eternity...
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 25, 2006 10:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

wicker park - kada se dvoje zaljubljenih nađe na aerodromu nakon godina i godina....muzika, cvilaža, dodir, poljubac - šmrc

_________________

"Bojim se čovjeka koji je pročitao samo jednu knjigu."
"Soba bez knjiga je slična tijelu bez duše."
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2006 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iz Titanika-Kada se Leonardo i Kejt poljube,prelepa je...

Zikina Dinastija-Zika i Milan u vozu...

Veliki udar-kada udari komete,onda ona devojka sa deckom i bebom odlaze na planinu a iza njih ogromni talas!!!ima ih jos...........

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2006 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni su genijalne sve scene Glen Close u Fatalnoj Privlacnosti u kojima glumi prihoticnu ljubavnicu Michael Douglasa.
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 28, 2006 10:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Scena iz filma vikend sa Barnijem kad ona dva glupana jure na brod pa se sa obale bace na brod za koji misle da je njihov kad samo par sekundi nakon što su se slomili preko ograde broda taj brod pristaje uz obalu i ljudi sa njega koji gledaju njih dvojic sa čuđenjem silaze sa broda...

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 01, 2006 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iz filma Kabare song Lize Mineli-Money,money
Iz filma Red coner sve scene
Iz filma Ubistvo spredumišljajem-Dijalog Nebojše Glogovca i Dragane Katić pred odlazak na front i scena kada ga ona traži njegovo mrtvo tijelo na ratištu.
Iz filma Grbavica-Završna scena odlazak male Sare na ekskurziju i nada da će uspostaviti normalan odnos sa majkom.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
SKARLET2004
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 17 Avg 2004
Poruke: 323

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 01, 2006 10:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skarlet ispod drveta s podignutom rukom i zakletva da nikad vise nece biti gladna-cudno sto sam prvo citala knjigu pa tek posle gledala film i identicno zamislila tu scenu.
ima ih puno,al ova mi je bas mocna

_________________
dobro je kad u zivotu za nesto se boris
rukama stvoris
dobro je kad u zivotu nekoga volis
neko te voli
dobro je kad u zivotu neko te sluti
ti nekoga slutis
ali najbolje kad u zivotu
imas nekog s kim mozes ovako da sutis...
 
mirkas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 19 Avg 2005
Poruke: 106
Mesto: Uzice

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 15, 2006 5:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iz Zikine dinastije kada Ludi Milojko upadne u septicku jamu.

_________________
Kad prodje sve
Pevacu i tad...
 
jelenajo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 699

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 16, 2006 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iz Titanika-kadprikazuju unutrasnjost broda iz secanja pa se nastvlja snimak olupine na dnu mora
Iz zikine dinastije kad se Zika i Milan kriju ispod stola sa kucicima i
Iz Tesne koze kad mita dolazi sa tortom obucen kao postar pa mu tetka zalupi vrata ....

_________________
Na vrhu uvek ima mesta,ako se krene sa dna!!!!1
 
Tommy021
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 448
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 16, 2006 9:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolja scena mi je iz filma Transporter 2.Kada glavni glumac Jason juri kolima na dokupristanista i shvati da ima bombu ispod kola...Tada nailazi na uzvisenje i odskace kolima uz okret i skida bombu na kran koji je tu postavljen....Ludilo
 
marijalady
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 40

Datum registracije: 14 Apr 2006
Poruke: 2166

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 18, 2006 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iz filma "runaway bride" kada dzulija roberts zaprosi ricard gira...f, da se najezis Very Happy

_________________
SAMO RETKI NADJU RETKE
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Omiljena scena iz filmova :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon