www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Inteligencija i zloba ili glupost i dobrota????
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
icgademon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pametnu pre svega. ako si sam s nekim bar nek bude pametan. nemam nista protiv (necu da kazem glupih) neinteligentnih, ali bolje da je neko pametan pa da imas o cemu da pricas s njim.

 
ZvezdanaST
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 1:09 am    Naslov poruke: ............. Na vrh strane Na dno strane

Pa verovatno onu drugu osobu ipak je najvaznije kakva je osoba u dusi! Jer, sta vredi ovoj drugoj pamet, ako je losa osoba??? Rolling Eyes

_________________
Zvezdana
 
hagbard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 134

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zamisli brak kao pusto ostrvo(mislin da je dobro uporedjenje)
To normalno trazis osobu suprotnog pola sa najboljim osobinama.
Prva osoba jako inteligentnaali dusevno gad:Ako povedes tu osobu imaces mozda bezbjedan zivot na tom ostrvu dok ne shvatis da si ti ona druga osoba.Ako povedes onu drugu osobu koja je dusevno jako dobra ali glupai ako ti nisi kao ona prva osoba zajedno ce te primjetiti da inteligencija mnogo puta moze biti najveca glupost.
 
raketa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 6

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

... bez razmislljanja bi se opredelio za drugu osobu...
 
redline
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 13

PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 7:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svakako bih izabrao glupu osobu jer smatram da to nije uopće bitna stvar! pamet i inteligencija ništa mi neznaće ako imam gada pored sebe.Mislim da je dobrota najbitnija stvar na svijetu!G...vno će uvijek ostati g...vno!
 
Dr Love
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 12 Mar 2005
Poruke: 11
Mesto: Stuttgart / Pozarevac

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 12, 2005 5:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hemija bi svakog od nas verovatno vukla za inteligntnom osobom..
Sto je i opravdano.. I toj inteligentnoj osobi, koja je "gad" na pustom ostrvu ne preostaje nista drugo nego da se osloni na mene, kao sto bih i ja morao da budem oslonjen na nju..

uostalom, ljudi se menjaju .. posebno u situaijama kada nemaju izbora .. Rolling Eyes


Love, Peace, Unity, Harmony & Sex
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobru a glupu! ne podnosim zlobne ljude pa taman bili najpametniji na svjetu

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
chiara13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Mar 2005
Poruke: 7

burundi.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 21, 2005 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kazu: dobar i glup ista je stvar!!! a ja bih se s tim slozila....biti los i pametan je mozda,kratkorocno gledajuci, isplativije...al ne kazu uzalud da se sve vrati i plati! Smile
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 21, 2005 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni majka uvek kaze da su dobar i glup braca!!
Sebe smatram pametnom osobom, ali nikome ne mislim zlo, pa cu biti dobar prema ljudima, iako mozda onda nekad ispadnem glup ili neko iskoristi moju dobrotu. A radje bi dobru i glupu osobu da imam kraj sebe nego pametnu i zlobnu Exclamation
 
Toplica Milan
Banovan!

Balkanska korida
Balkanska korida



Godine: 51

Datum registracije: 20 Jul 2005
Poruke: 6574
Mesto: Senje - Cuprija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 10:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Božjim očima gadovi su glupi a dobri ljudi su andjeli.

_________________

† Gospode Isuse Hriste sine Boga živoga pomiluj mene grešnoga.
 
o0987654321qazxcvbnmk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 26 Jul 2005
Poruke: 44
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 11:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neko jednostavno nije stvoren da bude inteligentan. znam da u mnogim situacijama nikada necu biti inteligentan jer ne mogu da savladam sebe.
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Yasmino,generaliziras malo Very Happy .Smatram da bezobrazna osoba uvijek glupa,ma koliko god ona bila inteligenta.By the way:Kako izmjeriti inteligenciju?Mora li biti clan MENSE? Question

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Inteligencija i zloba ili glupost i dobrota???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon