www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sve se vraca..sve se placa.....
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Gardas88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 147
Mesto: Podgorica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 23, 2007 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne treba činiti dobra djela, a da pritom razmišljate u kakvom će obliku vaše dobročinstvo da se vrati. Učinitu uslugu po meni uvjek treba osobama koje nisu u stanju da ti je vrate, osim poštovanjem i ljubavlju. I u sve tome valjda negdje postoji ravnoteža u obliku "nature". Nepravda u većini slučajeva pogadja emocije jake kao Ahil pravo u petu, samo u trenutku. I onda sve splasne kada svijest o uzročno-posljednične stvarima bilderski rasčiste svu tvoju patetiku i samosažaljenje!

 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 23, 2007 7:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad tad ce se vratiti...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Eternity
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 710
Mesto: NY-NJ

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 25, 2007 4:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sad... kako god da okrenes, kasnije ili pre dobicemo ono sto smo trazili, u bilo kom smislu jer verujem da smo mi krojaci svoje sudbine.
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 12:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitam se kada ce se meni vratiti sva ona dobra djela koja sam uradila drugima:razz: Razz ?
Sad bez zeze,ima ih dooosta Smile

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
Zbucka
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Mar 2007
Poruke: 473
Mesto: Rajvosa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 28, 2007 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vodim se ovim, jer je zaista tako.... Sve mi se vratilo i loshe i dobro.... To je vjerovatno neka ravnoteza....

_________________
Svako od nas neku svoju priču ima,
Što u tami tišti, a puteve bira,
Samo kad je hladno,kad umori zima
Slutimo je tuzni na krilu leptira...
 
°nale°
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Sep 2007
Poruke: 7

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 12, 2007 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verujem u to.. i ako je ponekad tesko jer ipak smo mi samo ljudi.. Very Happy
ma da to mora svako sam po svom iskustvo da odluci...
super knjiga koga vise zanima-> igra zivota i kako je igrati Wink
pozzz
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 12, 2007 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ja to baš i neznan, al virujen da svako dobije svoje ća je zaslužija. Sudbina, valjda Very Happy
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 12, 2007 2:47 pm    Naslov poruke: Re: Sve se vraca..sve se placa..... Na vrh strane Na dno strane

Yasmin je napisao/la sledeće:
Vjerujete li u to?... da na kraju, kad se sve skupi i oduzme, da svako dobije prema zasluzi???/..


Iskreno ne bash..
Jer nebude svima isto rasporedjeno..
Mislim, culo je se milion puta da bi losha osoba dobila isto ono sto je i zasluzila, al ne u svim slucajevima. Dosta puta ima i onih zlocinaca sto prodju bez vecih problema dok ima jadnih i nevinih ljudi sto dobiju loshe iako nisu to zasluzili.. Sta je zasluzila na pr. neka mala beba sto dobije veliku bolest na pr cancer. Ili dobra osoba koja izgubi cijelu svoju familiju?
Neznam.. Ja nevjerujem u to..

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 13, 2007 2:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I za dobro i za zlo - ima Boga. E sad... Ako se svakom ne vrati po zasluzi, ima varijanta b.
Ona kaže: Neka Bog radi svoj posao , a ja ću svoj.
Varijanta b je veoma zastupljena u nekim krajevima gde je dinarski tip našeg čoveka koji ima dobro pamćenje, a posebno svoje dostojanstvo. Jedna od deviza koje se takav drži je " Ko se ne osveti, taj se ne posveti". Živa istina!
Šta znam... Ja, lično, mislim da treba pustiti stvari da teku svojim tokom.
Konkretan odgovor =NE! Mislim da se ne vraća svakom po zasluzi.
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 17, 2007 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve se placa > pa bas nisam siguran Laughing sve se vraca mozda Wink
 
Mara 82
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 847
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 25, 2007 1:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve se vraća i sve se plaća. Možda se ne vraća odmah ali dan za naplatu uvek dođe. Kod nas se kaže: "Bog nije vrana da odmah vadi oči".
 
*LOLA*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 13 Avg 2007
Poruke: 121

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 14, 2007 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zanjes kako si posijao..
u tome je neka istina.
i ja mislim da sta gud ucinimo drugima -dobro ili zlo-da nam se sve vraca -
kao bumerang...
ne odma...ali sigurno!

ne mora da znaci da ce se desava na isti nacin ,ali u istom meru.
ne mora da znaci da ce se desava u istom zivotu ali mozda u nekim drugim . Jer ko zna..mozda zivimo vise puta (reinkarnacija).

a evo zitat iz jednog filma:
*Ono o čemu mislimo cesto(positivno/negativno) i ono u šta vjerujemo je to šta dobijamo u životu, prije ili kasnije*
To je suština Zakona Privlačnosti(slicno se slicnom raduje!)
i u tome je neka istina...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Sve se vraca..sve se placa..... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  sledeća
Strana 16 od 18

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon