www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prohujalo sa vihorom, najbolji film svih vremena, da ili ne?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 3:52 pm    Naslov poruke: Prohujalo sa vihorom, najbolji film svih vremena, da ili ne? Na vrh strane Na dno strane

Kazu da je taj film neprevazidjen.
Ja sam ga gledala par puta i definitivno sam se slozila da je tako.
Zaista efektan film.
A sta vi mislite o tome???
Da li ste ga gledali???
I sta mislite???


 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 4:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa to je vjeciti klasik koji je obiljezio kinematografiju, sad da li je najbolji ili ne ikad snimljen, to je diskutabilno, jer ima mnogo filmova koji su usli u historiju filma...
A pregledao sam ga hiljadu puta, ko nije ? Smile

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan od najznacajnijih filmova svetske kinematografije.
Omiljeni film moje majke, zbog cega sam kupio i DVD ali nikako da ga pogledam, cim vidim koliko traje obeshrabrim se. Confused

 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sjajan film, apsolutni klasik...da li je najbolji...hmm pa i ne bas Rolling Eyes

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma najbolji od najboljih!!!!
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 24, 2006 8:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da ne.
Ima dosta odstupanja od knjige, a i kraj u knjizi nije srecan. Takodje su izozstavili najbolji deo knjige, kada Skarlet, trci kuci posle Melanine smrti, a Ret joj "drzi predavanje"! Samo onaj koji nije citao knjigu moze da kaze da je film dobro odradjen.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 24, 2006 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam citala i knjigu ali mislim da je film zaista super.
Jeste da su izostavili neke delove iz knjige ali nema veze, svejedno je dobar!
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 7:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film je odlican.....klasika i kvalitet.......nastavak ili drugi deo koji je snimljen mislim pre desetak godina......e to je totalna glupost........ Rolling Eyes

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
chobanchica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 72

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 08, 2006 7:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film i knjiga imaju mimoilazenja,ali je film dobar.mislim,volim ga jer mi je ljubav prem istom deo genetskog nasledja,tako da nisam imala mnogo izbora(baka,mama...).Gledala sam ga 30-tak puta i uvek sam poslednjih 40-tak filma preplakal.A onda se sve tesim kako oni [B] biti zajedno i da su stvoreni jedno za drugo.U knjizi Skarlet ipak nije tako sebicna,
A sta mislite o nastavku?Skarlet?
 
Pooh
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 62

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam taj film i uvek sam ga gledala sa uzivanjem. Mogu da kazem da jedino taj i jos par filmova mogu da gledam iznova i iznova a da mi ne dosadi! Very Happy
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 2:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvijek je tesko i nezahvalno govoriti o onome sto je ili sto bi trebalo biti "najbolje svih vremena". Da je film legendaran, istina je ali da je najbolji, e to je diskutabilno.
Po meni sigurno ima dosta filmova za koje bih radije rekao da su bolji, mada je ovaj u svakom slucaju vrhunsko ostvarenje.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Klasika koja se ne ponavlja

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Prohujalo sa vihorom, najbolji film svih vremena, da ili ne? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon