www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ciniti lose?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Nymeria
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 35
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2005 2:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cini mi se da kada se radi o moralu, kao individualnom poimanju dobra i zla, covek moze svesno odluciti da ucini ono sto je lose za njega.Ili, bolje receno, moze da popusti iskusenju da ucini nesto sto mu donosi zadovoljstvo, a opet na duze staze da to bude jako lose za njega.U stvari, nije svaki deo covekove psihe isto star - ponekad preovladaju oni decji delovi, otrgnu se razlogu i razumu, i prepuste se trenutku.I hvala bogu da je to tako, jer bi inace bilo mnogo manje zadovoljstva u zivotu Smile


_________________
All you need is faith and trust...and a little bit of pixie dust! Smile

(Peter Pan)
 
renzor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 24 Maj 2005
Poruke: 10
Mesto: krusevac

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 24, 2005 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cini lose samo onome ko je to stvarno zasluzio , i onda kada nemas drugog izbora , ostale postedi...

_________________
Miodrag Lekic
 
Nymeria
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 35
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 25, 2005 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

renzor je napisao/la sledeće:
Cini lose samo onome ko je to stvarno zasluzio , i onda kada nemas drugog izbora , ostale postedi...


A ko odredjuje ko je stvarno zasluzio kaznu?
Ko je merodavan i ko se usudjuje biti sudija?Treba imati stomak za to.Ja izbegavam da sudim ikome ukoliko nisam prinudjena. Confused

_________________
All you need is faith and trust...and a little bit of pixie dust! Smile

(Peter Pan)
 
RaMsMe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Apr 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 10, 2005 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svako ima drugacije misljenje sta je lose i sta je dobro... ja imam dane kad sam sebi samo cinim lose... znaci MOZEMO ciniti ako HOCEMO
 
zuzu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Maj 2004
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 19, 2005 3:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad ne cini lose!
Jer nekom uciniti lose, znaci ne nadaj se dobrome!
 
marijan44
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 8

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 05, 2005 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cini ono sto bih zeleo da drugi meni cine
A ti smes ciniti 'lose'-imas slobodnu volju
 
buzda sestoperac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 58
Mesto: Beograd

spain.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, nije u redu ciniti "lose" stvari. Ali ne treba biti naivan.
Vrati istom merom.
Sta, ja treba da trpim dok me drugi gaze? E pa nece moci, ja gazim jos jace - da se ne digne.

_________________
Razum i osecajnost
Veruij ali proveri
 
lekne
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 159
Mesto: guildford uk

uk.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 02, 2005 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cini lose lose ti se vrati uvek tako bude...

_________________
It has been said that something as smal as the flutter of a butterfly`s wing can ultimately cause a typhoon halfway around the world.


m1sLiTe o tOmE...
 
saidos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jun 2004
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 06, 2005 5:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sako cini lose poenkad,to nekad nije u namjeri,jednostavno iz ljubavi mozda ili iz ljubomore...
 
ledenadama
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 50

Datum registracije: 20 Jul 2005
Poruke: 363
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 8:54 am    Naslov poruke: haj Na vrh strane Na dno strane

ne mogu razumeti ljude koji drugima cine lose,zar nisu svesni da ce im se to kad tad vratiti Confused

_________________
ja tamo kad ono medjutim
 
kraguj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 18 Avg 2005
Poruke: 51

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 9:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve je to programirano kao deo njihove prirode...Mozda nasledje iz prethodnih zivota...

_________________
Najlepsa je stvar pobediti sebe samoga
 
dubrava
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Avg 2005
Poruke: 100

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2005 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa vrednost coveka se i ogleda u njegovoj sposobnosti razlucivanja dobrog i loseg. Nekada to i nije bas tako lako jer se preplicu u dosta slucajeva. Fazon je raditi za svoje dobro i stremiti ka svojoj sreci i prosperitetu, a pri tom ni na koji nacin ne ugrozavati druge ljude.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Ciniti lose? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon