www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Smisao zivota???
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pkovincic je napisao/la sledeće:
smisao je da ga prozivis uz sto manje muke i uz sto vise zadovoljstva


To je prilicno dosadan zivot, zar ne?



_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
manulac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Mar 2004
Poruke: 11

PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da o tome netreba razmisljati vec ziveti svaki dan kao da je jedini inace moze da se desi da se izgubis u razmisljanju i zaboravis da zivis.
 
halloo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 104

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 7

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

SMISAO ZIVOTA KOD SVAKOG COVEKA JE RAZLICIT. ZIVOT TREBA DA ISKOROSTIMO NA NAJBOLJI MOGUCI NACIN. DA UZIVAMO U SVEMU STO NAM JE DAO BOG, KAO I TO DA BUDEMO JAKO KADA NAIDJU PROBLEMI
 
sany9
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 10

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2005 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U pravu si hallo u zivotu se treba uzivati! Wink
 
srdjani
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 02 Mar 2005
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2005 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda da ostanem upamcen po necemu...znam da nije lako i da je to tezak zadatak i da je ovo tezak zivot ali cini mi se jedini pravi put koji svako u zivotu treba da sledi cime god da se bavi!
 
ZvezdanaST
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 1:17 am    Naslov poruke: Ljubav i prijateljstvo :) Na vrh strane Na dno strane

Za mene su u zivotu bitne 2 stvari a to su ljubav i prijateljstvo! Jer covek bez prijatelja i ljubavi i nije covek, zar ne?

_________________
Zvezdana
 
raketa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 6

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smisao zivota je da se zivot zivi a ne da se pita o smislu zivota. Ko smo mi da se pitamo o smislu zivota, da li mrav vidi neki smisao zivota a opet ga zivi? Zivite zivot ispunjen istinskom ljubavlju i srecom i radite ono sto vas ispunjava u zivotu s verom u Boga !!!!!!!!!!!!
 
Gabor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 15 Dec 2004
Poruke: 41
Mesto: Zemun

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smisao zivota je ne traziti smisao vec uzivati u svakom danu
 
redline
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 13

PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je smisao života "sreća". Nije bitno šta radimo i kuda idemo! Krajnji cilj svake osobe je da nađe sreću tj. unutrašnje stanje mira i spokojnosti. Nije bitno koji posao ćeš raditi ili koliko novaca ćeš imati. Jer sve osim unutrašnjeg osjećaja sreće je relativan pojam! Mislim da je "sreća" osjećaj ispunjenosti!
 
lovegoddess
Veštica
Veštica



Godine: 42

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 6554
Mesto: Hidden island...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 4:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smisao zivota je ispuniti, ako ne sve, barem vecinu zelja koje covek ima. Kod nekog su zelje vezane za karijeru, kod nekog za porodicu...Ali bitno je da kad se, na kraju puta, covek okrene za sobom, bude zadovoljan onim sto je postigao.
 
nichko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 20
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 5:30 pm    Naslov poruke: smisao Na vrh strane Na dno strane

Smisao života je u učenju! To kažem zato što sutra imam ispit! Pozdrav! Razz
 
jocamx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 10
Mesto: Sabac

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 8:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni je smisao života biti srećan. Pri tome je to "biti sreća" naravno nije isto za sve ljude. Neko na primer ni sa gomilom para ne ume da bude srećan. Opet neko drugi sreću pronalazi u duhovnim stvarima.
Biti srećan = biti ispunjen = smisleno živeti
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Smisao zivota??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  sledeća
Strana 2 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon