www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Smisao zivota???
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 20, 2015 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gkukolj je napisao/la sledeće:
Ne pitam se više šta je smisao mog života. Ili nečijeg tuđeg. Sa takvim pitanjem je jako teško ići kroz život i dok se mi pitamo i tražimo smisao svog postojanja, taj isti život prolazi pored nas, ne vidimo njegovu ljepotu, ne uživamo u danu, u prijateljima, u svemu onom lijepom što nam život daje svaki dan.
Da, ima tuge na tom našem životnom putu, ima mnogo boli, mnogo tragedije...ali to je život, to je ono što nas čini jačim, ako nas ne ubije. Smisao života ne treba tražiti, malo ih je koji su ga našli, a kada ga nađu, šta dalje? Da li tim prestaju i živjeti? Da li poslije tog smisla opet traže neki drugi smisao?
Ne znam. Ne pitam se. Živim, dajem i uzimam koliko mogu i koliko to moja savjest dozvoljava, budim se i liježem, radim, volim ... sve to ima svoj smisao.


I još uvijek isto mislim, isto se ponašam, još uvijek ne vidim razlog da tražim smisao života, a da se gubim u stvarnosti. Idemo dan po dan, smisao je samo naše postojanje, onaj dan koji svane, u kom se probudiš...zar nije dovoljno? Kakav smisao života ima moja majka, koja nepokretna leži već tri godine i izgovara svega pet riječi, a živi...dakle...šta treba još da dodam?



_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 31, 2016 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za kraj radnog vremena, za vikende. A generalno za neka putovanja, možda i za povratke na neka mesta na kojima sam već bio
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2016 1:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

smisao zivota..

pih..kakav smiao moze da bude u necemu sto se zove zivot...
zivot je nesto bezveze... Neutral
a sta moze biti drugo... Rolling Eyes
radjas se placuci...protiv svoje volje naravno...Rolling Eyes
dok te svi gledaju golog i uplakanog...i umiru od smjeha dok ti vristis Rolling Eyes
i jos slave ..piju..vesele se i pjevaju....a ti i dalje places Rolling Eyes

a kad se resavas zivota..tj kad umires ..
srecan si..najpre sto se resavas zivotnih problema i muka...i umires sve sa sa osmjehom na licu... Very Happy

a svi oni isti...ludjaci...sto su se smejali kad si ti plakao... Rolling Eyes
(dobro ...ne bas svi..ali mnogi od njih....)
tad placu i suze rone..dok se ti smejes Rolling Eyes

je l ima puno ludjih stvari od toga... Rolling Eyes pa nema Rolling Eyes

i ne vidim ja nikakav smisao u tome svemu Neutral

Mr. Green

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Smisao zivota??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Strana 16 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon