www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Motori
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  

Koji motor je bolji? ? ?
Kawasaki ZXR 400
0%
 0%  [ 0 ]
Honda VRF 400
100%
 100%  [ 1 ]
Suzuki 400
0%
 0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 1

Autor Poruka
speedoje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 358

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ducati 999, yamaha R1 to bi bio nekako moj izbor sto se trkalica tice, mada iskreno bojim se sebe kad bi kupio takav motor, znam da bi morao da ga vozim do krajnjih granica. Tako da bi za pocetak verovatno izabrao neki motorcic manjih mogucnosti Smile

 
biske
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 369
Mesto: mirijevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mv agustu f4 1000 ili 750 ili beneli tornado ako ne znate sta je potrazite i pogledajte nema lepsih motora i boljih
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 2:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rile_master je napisao/la sledeće:
Hmm...A cija je to marka Hayabusa?


jel ce ti biti jasnije ako ti samo kazem Suzuki Hayabusa... Smile

_________________
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 2:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:
@ Dixy_24

Da li kojem slucajem smem da te pitam zasto ti se toliko svidja Hayabusa? Ali nemoj da se ljutis...samo pitam.


Taman posla ,ja se nikada ne ljutim, svidja mi se po svemu onom sto nudi uz to i njen zvuk...mmm...mogla bih svoj adrenalin da omirisem kada prodje ulicama...jel odgovor zadovoljavajuci? Wink

_________________
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vise nego zadovoljavajuci, dobar motor to jeste. Kako mi je BMW za auta tako mi je i Suzuki za motore.....tako da mora da mi se svidja hehe.

_________________
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Porsche, BMW...nema im konkurencije, a od motora samo Hayabusa ali ako to nikako nije moguce vec sam navela da bi jedan Ducati 999 mogao dobro da posluzi..

_________________
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 1:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I posto niko ovde ne pise ja cu sama sebi dati exluzivno pravo da pisem do mile volje...Pisemo samo o kolima a sta je sa ovim dvotockasima...i na kraju chemu ovaj post? Pa da vam Dixy pokaze sta ce jednog dana da vozi.... Laughing

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bogami ja bi pored Hayabuse Turbo uzeo i RAPOM V8 MONSTER:

Koristi V8 motor zapremine 8,2l sa kompresorom+alkoholno gorivo što omogućava veći stepen kompresije i celih 1200KS 8)

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
***RaZoR***
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 28

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 518
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 1:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uzeo bi cagivu mito 125 ccm a od jacih yamahu r6 ili suzuki k5!a najverovatnije ove godine cu uzeti cagivu(to je ustvari replika ducatia) znaci motor je perverzija
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 10:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BMW K 1850LT – bavarski šestocilindraš?

Sve češće kroz svetske, a pretežno nemačke časopise, provlači se neproverena informacija o mogućem šestocilindričnom super tureru.

Da li BMW stvarno planira proizvodnju K1850 LT modela? Redni šestocilindrični motor u BMW-u nije ništa novo. U BMW automobilima, tačnije.

Po nezvaničnim informacijama, u razvojnom odeljenju se radi na rednom šestocilindričnom motoru koji po svojim dimenzijama može da se, eventualno, iskoristi kod motorickla.

Nažalost, ni jedan od vodećih moto časopisa nije uspeo da potvrdi ovu informaciju, pa ova se ova vest može pre tretirati kao nagađanje. Ukoliko ipak i dođe do ralizacije ovog motora, novi model bi se pozicionirao na sam vrh super luksuznih turera, iznad modela K 1200 LT.

[http://www.motorradonline.de]

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Honda i Yamaha r1
 
Dragan.77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 31

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto tako pretjerujete sa Hayabusa Turbo i to?
Moj ima 130 konja i stvarno je dovoljno.
KAWASAKI Z 1000

_________________
Takav je zivot, cupav i dlakav a
kad ga obrijes onda je nikakav
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> Motori Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon