www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

^^Nesa^^ trazi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^NESA^^ je napisao/la sledeće:
E narode da vas pitam - jel se mogu ovde i strane pesme traziti ili ne? Jel kolko se secam nesto je bila frka oko stranih pesama ranije pa reko daj da vas pitam.


Mozes bez problema traziti i strane pesme u ovoj tvojoj temi. Wink


 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav, evo koja mi treba pesma sad: RAINING MAN, a peva GERI HALLIWELL (nadam se da sam lepo napisao) pa ako neko ima evo maila: nesic_milanche@yahoo.com
POZ i hvala
 
Holbyco
Slavonac
Slavonac



Godine: 56

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2289
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cudan si ti momak! Exclamation
Trazis od mene pjesmu, neznas tko pjeva. Kad ti ja posaljem pjesmu,
ti tu istu trazis ovdje. Jel' moja pjesma smrdi ili sto Question
Zaista nas svakakvih ima na ovom svijetu.
Uzivaj :158:

_________________
 
80Moma
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 455
Mesto: Kac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 8:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo Holbyco da se ne nerviras i meni treba ta pesma Very Happy pa mozes meni da je posaljes radaadamovic@yahoo.com veliki pozdrav.

_________________
"Mi pamtimo BARI a vi Fljarmuntari"
 
Holbyco
Slavonac
Slavonac



Godine: 56

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2289
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 10:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

80Moma je napisao/la sledeće:
Evo Holbyco da se ne nerviras i meni treba ta pesma Very Happy pa mozes meni da je posaljes radaadamovic@yahoo.com veliki pozdrav.


Poslano.
Uzivaj :158:

_________________
 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 5:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma trazio sam je ponovo zato sto mi je onu pesmu izbrisam drug iz maila, posto sam i njemu dao moj mail da moze da je preuzme i on je posle izbrisao posto je mislio da sam je ja vec skinuo. A posto imam ovde ono kad si mi poslao poruku kako se zove i ko peva, zato sam je opet trazio.
 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 02, 2006 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poz ljudi ! Evo meni opet zatrebala jedna stara pesma. Da nema neko od Bijelog dugmeta onu pesmu Ako ima Boga? Ako ima nek pusti na mail nesic_milanche@yahoo.com
Aj pozdrav
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 02, 2006 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslati sam pesma. Je u redu?
 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 04, 2006 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E hvala ti gheo na pesmi. Jbg, nisam stigo ranije da se zahvalim.
Hvala jos jednom i POZ
 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 06, 2006 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poz opet. E sad mi treba isto jedna stara pesma. Cuo sam je na radio skoro. Peva valjda neki Mica...,a zove se Ja jedino tebe volim. Tako sam razumeo onog radio-spikera kad je reko.
Aj ako znate na koju mislim evo maila:nesic_milanche@yahoo.com
P O Z
 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E poz opet. Evo sad mi druga pesma pala na pamet. Peva Marina Perazic, a pesma se zove Pojescu sve kolacice.
Aj ako imate pustite mi na nesic_milanche@yahoo.com
POZ
 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poz opet narode. E posto vidim da ove sto sam vam zadnje trazio nemate, reko daj da vidim ako imate od MIROSLAVA ILICA - VINO TOCIM A VINO NE PIJEM i od TOZAVCA - A JA SAM NEGDE RUJNO VINO PIO
Poz i ako imate pustite mi na mailnesic_milanche@yahoo.com
HVALA UNAPRED
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> ^^Nesa^^ trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 2 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon