www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

^^Nesa^^ trazi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa hvala na pesmi, nije bilo problema sa downloadom. Hvala jos jednom, a za ovu od Zeljka Samardzica, ako je slucajno nadjete pustite mi i nju. E sad sam se setio, drug mi trazio od Kemala Malovcica pesma Burma. Ja je iskreno ne znam, tako da ako i na nju naletite pustite i nju. POZDRAV

 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslao sam ti i Zeljka i kemala na mail.

uzivaj Wink

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 10, 2007 12:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poz narode, evo treba mi sad jos jedna pesma. Peva Mitar Miric, a pesma se valjda zove Prvi sastanak. Aj ako neko ima nek mi pusti na mail nesic_milanche@yahoo.com
P O Z
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 10, 2007 5:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo pjesme ovdje na stranici......

Arrow http://www.domaci.com/download_f_495_mitar_miric_2006_prvi_sastanak.html

Uzivaj! Wink

_________________
 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 08, 2007 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav narode. Evo sad mi treba pesma od Maje Odzaklijevske. Mislim da se zove Ti si taj sto luduje. Uglavnom, ako se ne zove tako, tako idu reci u jednom delu i refrenu. Eto, ako neko ima tu pesmu nek mi pusti na nesic_milanche@yahoo.com
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 13, 2007 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslata Maja Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poz narode. E treba mi jedna pesma pa reko da se vama ovde obratim. Evo naslova: "DJ Frenky - Idi sad druze moj". Ako neko ima nek mi je pusti na mail: nesic_milanche@yahoo.com
POZ
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 7:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslato Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ~SonicLady~ hvala ti na pesmi. Evo puno ti se zahvaljuje moja drugarica. Udavi me zbog te pesme tako da sam ti duznik. POZ
 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 18, 2007 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poz opet narode. Evo meni opet zatrebala jedna pesma. Peva Rade Kosmajac valjda, a pesma se zove LUTAM. Ide na ovaj fazon:
Luuuuutam, pa gde stignem i onako mi svejedno
covek sam bez srca i bez smisla od kad nismo zajedno.
Tako nekako. Aj ako neko ima neka mi pusti na vec sigurno poznat mail.
HVALA UNAPRED!!!
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 18, 2007 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslato Very Happy

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
^^NESA^^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 160
Mesto: PROKUPLjE

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 21, 2007 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo pozdrav ponovo narode. Sad trazim pesmu od Serifa Konjevica PUSTI ME VEC JEDNOM. Imam jednu verziju, ali je uzivo,ali mi se ne svidja bas, pa ako neko ima original odpevano neka mi pusti na mail nesic_milanche@yahoo.com
Aj pozdrav za sve Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> ^^Nesa^^ trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon