www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako sebe naterati da učiš kada ti se baš neće???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
pfckraljpfc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2006
Poruke: 248
Mesto: BP-NS Tu i tamo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 30, 2006 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je motivacija u srednjoj shkoli bila negativna ocena...Dok ne dobijem banderu nema shanse da uchim!Znam da je to bruka loshe,a sad cemo videti kako ce biti na faksu...Ma nije meni teshko da uchim kad uzmem knjigu,chim prochitam prvu rechenicu ide sve ko blesavo.Ali je za to potreban kec...E sad cemo videti kako ce ici na faksu i koji ce biti motiv,poshto ovaj iz srednje shkole nikako ne moze! Rolling Eyes


_________________
Partizane Partizane
Partizane jedini
Tebe vole,za te' ginu
Tvoji verni GROBARI!
 
Cupavi_Ratluk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Nov 2005
Poruke: 81
Mesto: Kg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 02, 2006 3:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

brate dobra stvar na faxu mozes dobiti samo 5 najnize tako da ako si najgori bices sa svim peticama Wink ! za partizanovca.
Opasno pitanje, jer i mene muci isto...
Samo brate znam da kad mi se ne uci, a ti sednes da ucis ono sto mozes za 5 min ti naucis za 2 h.
Tako da sam provalio da najbolje ucim posle 23h.
Nema mobilnog ni fix da ti zvoni, ulicnog dranja i svakakvih gluposti koje ti odvlache paznju!
Probaj pa kazi rezultate!!
 
maxifax
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 77

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vidim moj cilj pred ocima i kazem ajde jos malo... ako sad krenes da ucis onda ces sutra moci u grad ili tako nest slicno..... a ako imam pismene pred raspust onda si kazem jos samo ovaj i onda si slobodna Very Happy
malo motivacije...Wink
 
tikis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 161

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 10, 2006 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

citati gradivo kao knjigu bez opterecenja da se zapamti sve
 
Abramovicnebojsa 22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 18 Sep 2006
Poruke: 46

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 10, 2006 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma jednostavno izadjes napolje i ne ucis, odes kod nekog teskog smaraca i kad te on smori onda pozelis da odes kuci u uzmes da ucis
 
Natasha38
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Avg 2005
Poruke: 125

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 10, 2006 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uzmes nesto da radis, dok ti se ne dosadi i posle pocnes da ucis...
 
kadija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Sep 2005
Poruke: 58

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 7:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednostavno odspavas sat ili 2 i onda krenes htjelo ti se ili ne
 
Pooh
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 62

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ti se bas ne uci nema te sile koja moze da te natera na to! Laughing
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 4:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ti se neće... nemoj. Tako sam ja radio i opet uspio završiti... Mr. Green

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
Sonata
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 114
Mesto: Holland

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ako na primjer danas nemas volje da ucis imat ces sutra...tajj dan kad ti se ne uci preskocis ali zato naredni dan imas duplo vise Very Happy .....uzalud ti se tjerati ako taj dan nemas volje za ucenje jer ces svakako samo gledati u knjigu a nista neces zapamtit....Svima je se to desavalo i desava se i dalje da ne ide ponekad,ne samo ucenje nego i ostalo u zivotu,a nekad smo nenormalno aktivni,da je za medalju Very Happy Laughing
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

babily_1985 je napisao/la sledeće:
Kazem ja sebi da moram ali kad ne ide onda ne ide....... Confused

znam kako ti je.meni fali jedan ispit za uslov i ubedjujem sebe da moram,al mi nesto ne ide bas u glavu,to je valjda i od pritiska,najgore je kad nesto moras.
pa ti zato... zamisli kakao je lep osecaj kad polozis ispit i kad se osecas pametnije,srecnije,veselije...
ucis da bi kasnije mogla da se opustis i proslavis uspeh.
zato knigu u sake i Shocked

_________________
B & M
 
makaveli_blok70
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 308
Mesto: ~~blok 70~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 20, 2006 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e lakoi vama da pricate i dajete savete!!Sta da radim ja?Nemam osecaj odgovornosti ni malo!Samo kada mi banu drugovi i nateraju me tada ucim!Zahvaljujuci njima sa m odlican u skli jeste da je 4.53 ali odlican je odlican! 8)

_________________
Nekom je zivot majka, a nekom maceha!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Kako sebe naterati da učiš kada ti se baš neće??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 3 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon