www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako sebe naterati da učiš kada ti se baš neće???
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
mala.mrva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Mar 2008
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 27, 2008 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh...gdje me nadje...ovih dana, odnosno mjeseci bas imam problema s tim. Stari trikovi za motivaciju ne pale, tako da moram smisliti nesto novo. Mozda bas ovdje pronadjem nesto zanimljivo hehe.

 
katamaran
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Jun 2008
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 01, 2008 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne uplatis net, isklucis komp, sve bataalis i onda legnes na knjigu
 
Ok_cura
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 27 Avg 2006
Poruke: 193
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 02, 2008 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad bas znam da moram onda se namjestim u sto neudobniji polozaj i brzo ucim da bi mogla promijeniti polozaj .. mozda malo cudno ali eto.. meni to odgovara i naucim veoma veoma brzo Confused

_________________
U_sVaKoM_SlUcAjU_Ok_CuRa
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 03, 2008 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad se neće,neće se.Najbolje da se pauzira neko vreme,pa kad dođe inspiracija Smile

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 03, 2008 3:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad mi se ne da uciti ja ucenje i batalim...onda dodje ispitni rok, do ispita budu jos tri, cetiri dana...e ja se onda setim da nista nisam spremala i da nista ne znam...tek tad se zagine i, uglavnom, solidno prodje...znaci dok ne gori pod nogama kod mene nema nista od ucenja Rolling Eyes

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 10, 2008 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam ti posebna katastrofa sto se toga tice, odlozio bi do zadnjeg sekunda kad bi moglo. Tako sam vise puta dosao u probleme, kako sam se izvadio u takvim situacijama ne znam ni ja......pomoc od gore mozda Rolling Eyes

Nisam nikad bio najlosiji, ali zbog ovoga gore nisam bio ni odlican....uvek srednji. Ali sam zadovoljan sa sredinom jer sam uvek imao 'zdrav' balans izmedju slobodno vreme i radno vreme Very Happy
 
Pirate Shakira
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 23 Sep 2008
Poruke: 50
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 15, 2008 8:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni tu moja mama kaže: ''Ma nije problem, ovi iz gradske čistoće super zarađuju'', pa me tako uplaši pa sebe zamislim kako bodem pikavce na nekoj autobuskoj stanici Mr. Green Mr. Green Mr. Green Al' onda otpevam ''Hoću majku hoću, u gradsku čistoću'' i tako možemo da se nastavljamo do sutra Laughing

_________________
Elektro, makes you feel fine...
 
alexa00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 16 Okt 2008
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 16, 2008 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh.... pa, moja taktika je sledeća.... sednem, učim petnaest minuta, pa ustanem i prošetam po stanu.... pa se vratim i učim pola sata, pa opet napravim pauzu.... nema veze što to nema veze sa kvalitetnim učenjem, važno je da roditelji vide, da ja sedim nad knjigom.... Twisted Evil

_________________
kako god da se okreneš, guza ti je pozadi....
 
Nada Nikic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Sep 2008
Poruke: 9
Mesto: Prnjavor

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 17, 2008 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pokusam svakako da ucim..ali ako stvarno ne ide...ostavim knjigu...ali i ne odem na cas.....kad se mora,mora se Confused

_________________
Ja se zovem Katarina,ali takav nickname nije bio slobodan Wink
 
Betty_Barclay
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 29 Nov 2008
Poruke: 335
Mesto: Dijaspora

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 29, 2008 5:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas i mene zanima kako da se natjeram da ucim, sto se mene tice ja nikad sama od sebe nebi uzela knjigu da ucim.. zavrsila sam skolu Laughing ono solidno heh ostalo mi samo jos da maturiram u knjigovodstvu i ekonomiji.. Rolling Eyes

_________________
Zaljubljena sam ja u svog malog secera,
zaljubljena sam ja, sad bi samo plesala
 
jennyta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 03 Sep 2006
Poruke: 5

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 03, 2008 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Natjeram se, ali jaaaako tesko Razz
 
frezenklovanje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Nov 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 15, 2008 2:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma. . . Ujutru kad ustanes, skuvas kafu. . . Pa uz nju lepo citas gradivo. . . Nekih pola sata. Onda se malo zabavis necim pa opet ucis nekih sat vremena. I tako 3 puta dnevno i sve bude ok! Tako ja radim i uvek je palilo! [img]http://www. Domaci. De/images/smiles/new_eyecrazy. Gif[/img] [img]http://www. Domaci. De/images/smiles/new_eyecrazy. Gif[/img]
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Kako sebe naterati da učiš kada ti se baš neće??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  sledeća
Strana 11 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon