www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Maltretiranje od strane profesora
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 19, 2005 5:33 pm    Naslov poruke: Maltretiranje od strane profesora Na vrh strane Na dno strane

Ovo se, mislim, vise odnosi na devojke koje su cesto maltretirane od strane profesora uglavnom na ispitima. I sama imam slican problem sa jednim profesorom a moja drugarica je mnogo gore prosla...Stavio joj je do znanja da je mnogo lepa i sexi devojka i nudio da dodje kod njega u hotel...mislim stvarno bezobrazluk...a covek ozenjen...pa je trazio pare da polozi ispit...a vec je zbog toga izbacen sa jednog fakulteta pa dosao na drugi da se izivljava a niko nista ne preduzima, javna tajna...meni se to gadi... a dobro tu su jos i maltretiranja na nacionalnoj osnovi...pa ako je profesor imao los dan naravno da necete poloziti ispit...a tek ako ne odgovorite na neko trik pitanje koje nema veze sa predmetom koji polazete, e tad ste gotovi... sta vi mislite o tome i jeste li imali slicnih problema? I kako izaci na kraj s takvim profesorima?


_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!


Poslednja prepravka: Ludica_S datum Pet Feb 10, 2006 8:14 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
jokic uros
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Okt 2005
Poruke: 7

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 20, 2005 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

profesori nemaju razumevanja. kad im se nesto aze odma te prekinu i ako nisu u pravu. oni misle da su bogovi. e pa nije tako. niko nije lud da slusa svaku njihovu glupost. eto toliko od mene Laughing
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 20, 2005 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Toplica Milan je napisao/la sledeće:
Kad se dobro nauče lekcije ti profesori nemaju za šta da se uhvate,nemaju povod da nas maltretiraju.


Potpuno netacno. Ako profesor zeli da vas obori on ce uvek naci nacin i pitanje koje da vam postavi, bez obzira koliko dobro spremili taj predmet.
Konkretno ja takvih problema nisam imala, ali sam vidjala oko sebe druge kako im se desavaju slicne stvari. A sta preduzeti u tom slucaju? Pa naravno prijaviti svako neprofesionalno ponasanje. Kao clan studentske unije na svom faxu, samo se pobrinem da napisemo protest nastavno naucnom vecu, koje ce tamo morati da se iznese i procita.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 21, 2005 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kapljica je napisao/la sledeće:
Ako profesor zeli da vas obori on ce uvek naci nacin i pitanje koje da vam postavi, bez obzira koliko dobro spremili taj predmet.

Definitivno si u pravu...ovi nasi profesori su,cast izuzecima,na nekom tripu moci i glume neke autoritete...a ko zna koliko prljavih misli ima u njihovim glavetinama...ne zamerite...malo sam ogorcena... Twisted Evil

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
Lutak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 25 Sep 2005
Poruke: 69

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 1:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma to je krajnje bezobarzno....ja nisam imao problema s tim ali kada bi me neki profesor zagorcavao zivot ja bi njumu duplo vise zagorcao stim da mi to radi bez razloga pokazo bi mi sta je nocna moar Very Happy
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma dozivela sam i to na prvoj godini studija..polozla sam ispit pismeni i profesor me je oborio jer nisam dosla na "konsultacije"..i to individualne...i onda sam se lepo zalila dekanu..nakon sto me je isti profesor mesec dana drndao..ali kad si siguran u svoje znanje ne moze ti niko nista...zalila sam se i trazila komisiju za ispit..i on je naprasno shvatio da je moj test zadovoljio kriterijume Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
ekonomista9
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 97

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma sta da vam kazem, ima profesora koji su stvarno super, al ima ih brate i sto su utripovani do bola...Upavo se borim sa takvim jednim.Moc zapazanja mu je maksimalna, svaka cast, non stop moramo na predavanja, sve pamti, cak i gdje ko sjedi..Tako da ce za potpise biti problema za one koji nisu ostali u njegovoj glavi..I tako vam kazem, u sustini strava i uzassss
 
RedStarGirl
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 307

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, da! Dešava se, i to često, da profesori umisle da zbog njih postoje fakulteti pa se ponašaju kao "Bogom dani" Evil or Very Mad

Iz ličnog iskustva, pristalica sam kontra-pretnje pa "kud puklo da puklo" Laughing
 
Aerial_Angel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 7

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 02, 2006 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Maltretiramo i mi njih ali i oni nas.......ma,nemam reci!!Uzasavam se nekih srednjovecnih profesora koji misle da su Bog i batina!!!
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 03, 2006 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene i moje koleginice je startovao asistent kod koga su individualne konsultacije obavezne. Sva sreca pa umem da izadjem na kraj sa svakakvim manijacima. Jednostavno sam ga iskulirala. Videcemo da li cu poloziti ispit.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
banelazic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 02 Mar 2005
Poruke: 167
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 9:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja znam kako je bito maltretiranod strane profesora. živim sa jednim. salim se. studiram tamo gde mi je jedan od roditelja profesor i mogu vam reci da sam se grdno z..bao sto sam upisao to. ima onih profesora koji znaju da znam ispit i necimaju oko toga puno ali oni sto su uhvatili boga za m..uda pa oni najpametniji oni me cimaju pa razbijaju. na neka podpitanja na ispitima ni sami neznaju odgovor pa nije ni čudo što padnem, iz čistog inata. toliko za sada

_________________
mislim, dakle postojim
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 2:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zivim i studiram u Nemackoj, i ovde je to retka pojava! Rolling Eyes

Razlog za to je da su profesori zadovoljni sa svojim poslom, a kako ne bi bili kad po 8-10,000€ mesecno dobijaju?! Rolling Eyes
Oni dodju, odrade (citaj: odcitaju) svoje, nestanu i boli njih briga za studente. Neki znaju da nam daju jako tezak ispit, ali ko je dovoljno ucio i shvatio o cemu se radi, ce i taj sa lakocom da polozi.

Za sad nisam cuo za maltretiranje od strane profesora, ali i ne garantujem da se to nikad nije desilo. Bar meni nije! Wink

Sta se maltretiranje studentkinja tice: profesori imaju strah da bi neko mogao da ih tuzi i mogli bi posao da izgube, jer nemci vode strogo racuna o tome da su studenti zadovoljni i da niko nije ugrozen! Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Maltretiranje od strane profesora Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon