www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

P l e s ( Tamicenje i Skola Plesa itd.)
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 4:57 pm    Naslov poruke: P l e s ( Tamicenje i Skola Plesa itd.) Na vrh strane Na dno strane

Ja pocela sa plesom sa 12 godina a vi?



Poslednja prepravka: *miss jr* datum Pet Jan 26, 2007 2:56 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

isla sam u skolu plesa jedno 6 meseci, i jako mi je zao sto ranije nisam pocela sa tim, inace jako volim da igram, vise ove modernije plesove nego standardne...

sad razmisljam o nekoj drugoj, ( a pohadjala sam Amadeusdance klub) pa ako neko moze da preporuci neku dobru skolu u Beogradu...

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
prase
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 24 Jul 2006
Poruke: 575
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U standaru ti je dobar Beodance, a latino pa tu su Vracar, Aurora je sve bolja i tako. Ja sam pocela sa sedam godina i isla sam na ples nekih pet godina, ne mozete da verujete koliko se kajem sto sam prestala. Evo malopre sam se vratila sa Beodance open-a 2006. Mnogo je lepo gledati ih sve onako.
 
zeenmc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 186
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 2:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

heh ajd da i ja odgovorim,nikad nisam trenirao ples.ali ga obozavam jer je to jedan od najboljih nacina da devojka sarmira decka (ja obicno poludim za devojkama koje plesu....),mada nesto obozavam sto ima veze s plesom i sto mi je zao sto nikad nisam trenirao,a to je umetnicko klizanje Smile obozavam ga
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 06, 2006 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja jesam jedno godinu dana, cisto da se malo oslobodim i da dobijem elegantnost. 8)

_________________
 
seanpaul
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Nov 2005
Poruke: 68

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 08, 2006 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj drug je krenuo na ples sa ciljem da nadje devojku, a pojma nema da plese, skakuce kao majmun, mi mu se smejemo, al je ipak nasao devojku.... Smile nije sve u plesu...
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kao mali još prije nego što sam krenuo u školu, ne sjećam se baš mnogo trenutaka iz plesne škole, ali je mama bila stalno samnom pa mi ona može reći kak je bilo jer se svega sjeća

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 1:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam, jako davno... Ali, nisam mogla da uskladim i školske obaveze i to, i onda sam napustila, nisam nešto dugo išla... Volim moderni ples, i razmišljam, da li da upišem ponovo, pošto, igra je nešto putem čega odbacujem negativnu energiju, a ujedno tako i "punim baterije"...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
vladaczv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Avg 2006
Poruke: 52

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neeeeeeeeeeeeee
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta je sa turnirima?
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam, a i ne bih voleo da idem. Mozda je glupo moje razmisljanje, ali nije mi to bas za muskarce. Kada vidim te likove kako se uvijaju dok igraju i tu prirodu pokreta, ne mogu da kazem da mi se svidi. Isfeminizirano mi je sve to malo. Mozda gresim1!!

_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
Vlada Z
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 02 Dec 2006
Poruke: 153

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> P l e s ( Tamicenje i Skola Plesa itd.) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon