www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Šta stvarno volite da vidite na devojci???
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 8:09 pm    Naslov poruke: Šta stvarno volite da vidite na devojci??? Na vrh strane Na dno strane

Što se tiče izgleda???
Obuće, odeće, frizura, šminka, kosa i bla, bla, bla.......




Poslednja prepravka: Babily datum Sre Okt 18, 2006 9:28 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
metrocop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Maj 2006
Poruke: 49

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 3:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od oduce..na devojci volim da vidim sandale sa velimko stiklom...extra mi to izgleda...bas sexy.Devojke koje se puno sminkaju mi se ne dopadaju...ne sam njen izgled.....moze da bude i prelepa ali imam odbojnost prema prenasminkanosti.
Volim da vidim kad vevojka ima lepo sredjene i nalakirane nokte...to je cool.
a od vesa...hm...pa sta znam vecina devojaka nosi tange...al ja sam pre za neku varijantu sexy bokserica....to mi je full....eto moje mishljenje Very Happy Very Happy 8)
 
shanjer
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Okt 2005
Poruke: 1111
Mesto: NOVI SAD

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 4:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma sve jedno mi je . Ako mi se dopada moze da bude obucena kako hoce. Ali u sustini volim sportski tip oblacenja kod devojaka. Ono, farke neka jednostavna maja , patike , opustene kosa itd .

_________________
...S...H...A...N...j...E...R

Žena je kao imenica a ljubavnica zamenica
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim kad se devojka obuce zenstveno i sexi
sto se tice frizure bitno mi je da ima dugu kosu a ne musku frizuru...
i da se ne sminka mnogo......
 
Boki_89
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 653

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

shanjer je napisao/la sledeće:
Ma sve jedno mi je . Ako mi se dopada moze da bude obucena kako hoce. Ali u sustini volim sportski tip oblacenja kod devojaka. Ono, farke neka jednostavna maja , patike , opustene kosa itd .

apsolutno se slazem!

_________________
S E R B I A__F O R E V E R
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 24, 2006 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odeca..... sportski, znachi, farke ili trenerka, to mi je napeto uffffffff, znachi, dole tike, gore maja, ono, kosa po zelji..... dok god je plawa Mr. Green , shminke shto je moguce manje, znachi, bash ako mora.....

elegancija, da poseduje teoretsko znanje o tome..... ne wolim cipele i nikada ih ne nosim, nashta bi ona lichila pored mene kloshara.....?

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 24, 2006 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ti bas nisi probirljiv, svaka cast dragi moj, mnogo mi je drago zbog toga. Mr. Green
Ali ja u takvu kategoriju ne spadam...
Nemam vise plavu kosu... Mr. Green a sto se odece tice, nosim ja i farmerke i trenerke ali ima me i u mnogim drugim izdanjima... Very Happy
Nekad se ne sminkam a nekad se bas sminkam... Laughing Laughing Laughing
Ali drago mi je zbog tvoje jednostavnosti!!! Mr. Green Wink
 
Ivica 36
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 108

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 1:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

usne,oći
 
nehaj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 53

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 26, 2006 9:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sise i guzu
 
anex80
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 10 Avg 2006
Poruke: 112

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 26, 2006 1:28 pm    Naslov poruke: SHOTARA Na vrh strane Na dno strane

Najljepsi dio zenske je shotarica, da se razumijemo!

Mislim da se vecina Vas slaze???

HA
 
mishelbu2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Sep 2006
Poruke: 69
Mesto: bu2

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 26, 2006 1:33 pm    Naslov poruke: a Na vrh strane Na dno strane

neka prica ko sta hoce al najbolje se vidi cura kada se skine na plazi sve ostalo je stvar sminke i garderobe
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 30, 2006 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lepu trenerku i dobru guzu u njoj

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Šta stvarno volite da vidite na devojci??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon