www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako se rastati od prijatelja iz srednje skole
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 10:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa onima sa kojima se druzis,ostaces u kontaktu,ako je to pravo drugarstvo

 
Celtic Warrior
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pravo prijateljstvo ne poznaje fizicke granice i prepreke... Pravo prijateljstvo je iznad toga...
 
nebofirm
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 11 Jun 2005
Poruke: 313
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

srednu skolu sam zavrsio pre 4 godine i vidjam se sa dva ortaka redovno i jos se ponekad cujem i vidim sa jos ponekim, zao mije sto se sa nekima ne vidjam ali sta da se radi

_________________
Zauvek slobodan...
 
marko_18
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2007
Poruke: 45

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 17, 2007 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bilo je lepo dok je trajalo a sad ajde zdravo Very Happy
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a ne morate se rastati ...ostanes sa ljudima u kontaktu,druzite se kad mozete,udju neki drugi ljudi u tvoj zivot,popune prazninu...
meni jako nedostaje drugarica koja se preselila u bg sa celom porodicom i tamo studira,ali ipak dva ,tri puta godisnje navrati u rodni grad da nas obidje sve,ispricamo se,a posle svako svojim obavezama..

_________________
B & M
 
isssy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jun 2006
Poruke: 59

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 3:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam kako je to, jer jos nisam dozivjela, ali mi je rastanak drustva iz osnovne skole dovoljno tesko pao... Mada sam sigurna da cu se sa njima gledati i kroz skolu jer dosta nas ide u Gimn. Mislim da je rastajanje od drustva iz srednje teze bas zbog toga sto se mnogi sele... Confused
 
djdulle
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 4

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 08, 2007 4:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U pocetku bude tesko, ali posle nekoliko godina zaboravis da ti ljudi uopste postoje
 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 08, 2007 4:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od pravih i dobrih prijatelja se i ne treba rastajati, a ako se i rastavimo Mr. Green onda možemo ostati u kontaktu, fala Bogu postoje mobilni, fixni telefoni i net... tako da se ne sjekiram oko toga.
 
Srednjoskolka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 36

Datum registracije: 16 Sep 2005
Poruke: 1217
Mesto: CRNA GORA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 25, 2007 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e ovako,ja sam maturant,tj sad vec bivsi,dosla sam u Njemackoj na studije,gimnazija mi je bila naljljepse doba u zivotu,i sada kada smo svi na 300 strna sve je drugacije,cujemo se ali nije isto i nikad nece biti,ono cosanje n´sa casova,fore,kafe,gluposti,zivot samo za sjutra,ne vraca se jednostavno nikad vise.I mogu da kazem da mi je nekako non stop u glavi sve ono sto sam prosla sa svima njima,ali proslo je,kontakt ce ostati sa pojedinima ali,ali,ali...

_________________
Sveca,pri kojoj je citala knjigu punu iznenadjenja,obmana,jada i zla,planu jasnijom no igda dotla svetloscu,osvetli joj sve sto je pre bilo u mraku,poce puckerati i gasiti se i zauvek se ugasi...
 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 26, 2007 5:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam ove godine zavrsio srednju skolu, prije 3 mjeseca, da budem tacniji... i od onog dana kad smo svjedocanstvo dobili, svi smo se razbacali, i malo koga da sam vidio, i malo s kim da sam sjedio... sa jednom djevojkom sam bio najbolji u cijeloj srednjoj, i bas smo se volili (naravno drugarski), ali kako je zavrsila skola, cujemo se skroz rijetko, vidjeli smo se 2-3 puta... to me razocaralo najvise... stvarno ruzan osjecaj kad nema vise srednje skole Sad
 
lela_scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Jul 2006
Poruke: 191
Mesto: Kragujevac

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 26, 2007 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nazalost nemam srednju ali sam iz osnovne ostala sa svima u kontaktu.I sa drugarima i sa nastavnicima i super se druzimo. Smile Smile

_________________
M A N U E L A
 
vuxon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 26 Okt 2007
Poruke: 8

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 26, 2007 8:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema tu mnogo da se priča ljudi,zna se kako to sve ide. Zaborave oni tebe i ti njih. To je potpuno priro
dno. Smile

_________________
niente
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Kako se rastati od prijatelja iz srednje skole Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon