www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako se rastati od prijatelja iz srednje skole
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
bivabilkan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 11 Sep 2006
Poruke: 10
Mesto: Vinkovci

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 3:51 pm    Naslov poruke: Kako se rastati od prijatelja iz srednje skole Na vrh strane Na dno strane

ovo je problem koje muci mnoge srednjoskolce maturante. imate vi kakav savet...???

[Edit by kumche: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]


 
prase
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 24 Jul 2006
Poruke: 575
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema tu neke pomoci. Ukoliko ti je stalo do tih ljudi cuces se i vidjati sa njima i dalje, ali ipak to nece biti to. Bezanje sa casova, tracarenje u dvoristu, nezaboravne exkurzije. Sta je tu je moramo dalje.
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uuuuuuuuuu ako idesh na fax u drugi grad..... drugu drzawu, posebno, onda, zaborawish ti njih, zaborawe oni tebe.....

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je jedan dio zivota koji svako mora da prodje. Ona "djecja" prijateljstva nestaju, svatko pocinje svoj zivot. Neki nastavljaju fax, neki idu u druge gradove/drzave da studiraju, neki traze posao.... I jednostavno vise nije nista isto kao prije. One kave prije i poslije, pa i tijekom skole nestaju. Cini se lako odrzati ta prijateljstva, a gotovo je nemoguce. Ja se koliko-toliko trudim ostati dobra sa 2prijateljice i 4 prijatelja iz srednje skole. ALi to se svelo na vidjanje jednom mjesecno. Ipak, lijep mi je osjecaj kad sam sama, i kad imam problema da mogu u bilo koje doba nazvati bilo koga od njih, i rado ce sa mnom popricati, izaci....
Onda se sjetim vremena kad nismo imali toliko problema, kad smo zivjeli od danas do sutra,ne misleci sto nas ceka.... Bilo nam je dosta 20kn da prezivimo cijeli dan, sa kutijom cigareta i nekoliko kava....To su bila prekrasna vremena. Sad

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
alanya
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 08 Sep 2006
Poruke: 296
Mesto: Maribor

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sa tistimi koji so ti bili dragi se ne rastajaš.
 
smixy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Sep 2006
Poruke: 227

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 2:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moji srednjoskolski dani su zavrseni pre tri godine.....mnogo je vremena proslo....
Kadasam bila maturant, rastanak sa starim drugarima mi je tesko padao, sada gledam stvari mnogo drugacije...
Kada odes na studije sretnes mnogo drugih ljudi sa kojima nadjes zajednicki jezik, zajednicka interesovanja i uklopis se sa novom ekipom, to ne znaci da treba da zaboravis stare drugare...ali cesto se drustva rasadnu, ali to nije krivica pojedinca, nego problem grupe. Pravi, odani i iskreni prijatelji ce ostati uz tebe.
 
Mjesecarka
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 864
Mesto: Novi Sad, na Dunavu...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eto, ja sam maturant, pa cemo videti kako ce nam biti... Crying or Very sad
Koliko god da mozda i ostanem u kontaktu s onima koji su mi najdrazi, ipak ce mi nedostajati srednjoskolski dani... Ono bezanje s casova, pa cak i poneko sedenje na tim istim casovima, kod izvesnih profesora... Uvek smo bili lud razred, i ne znam kako ce nam biti kad se svi razletimo... Zanima me sta ce biti s nekim ljudima... Da li cemo se posle ikad svi sresti? Sve je blize ono Matursko Vece, a posle... Nema vise... Crying or Very sad

_________________
...Reci bi sve pokvarile...
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 11:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako si istinski bio prijatelj sa nekim u srednjoj školi to prijateljstvo se nikada ne prekida.
Govorim iz iskustva,jer ta prijateljstva traju i danas.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 24, 2006 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

misli na to da i posle srednje skole se mozete isto tako druziti kao i tada... sve se moze kad se hoce.. Smile

_________________
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 28, 2006 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

teško pitanje, a veliki je problem što svi skoro idu u druge gradove na faks. nije se problem rastati veći je problem kako se opet okupiti nakon srednje..

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 28, 2006 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bobane , u pravu si. Znam da je teško ako napustite grad, ali nije samo to u pitanju.
Tek posle srednje škole se vidi ko je bio pravi prijatelj.
Nema tu nekog saveta, jednostavno ćete i sami znati ko Vam je bio najdraži i sa kime ćete i nastaviti druženje, a ne rastati se..
Jeste da će vas novi ljudi i nove obaveze sprečavati da se viđate onoliko često koliko u srednjoj, ali i to je deo života. Ja i dalje imam dve najbolje drugarice iz srednje sa kojima se viđam skoro svaki dan.
A ove ostale ćeš vremenom i zaboraviti..
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 28, 2006 10:09 pm    Naslov poruke: Re: Kako se rastati od prijatelja iz srednje skole Na vrh strane Na dno strane

bivabilkan je napisao/la sledeće:
ovo je problem koje muci mnoge srednjoskolce maturante. imate vi kakav savet...???



zašto bi ste se rastali ako ste prijatelji? Možda će netko poći studirati u drugi grad pa to je još bolje, moći ćete se posjećivati. Ja sam sretna što imam priliku ići u Zagreb kad mi god padne na pamet
Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Kako se rastati od prijatelja iz srednje skole Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon