www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Problem sa DVD/RW
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 3:58 pm    Naslov poruke: Problem sa DVD/RW Na vrh strane Na dno strane

Malo,malo pa neki ploblem.U pitanju je kad ubacim prazan CD i pocnem da rezem bufer ide od 99 pa nize nize i stane.Tada se iskljuci crvena lampica i malo saceka i opet tako gore dole bufer.Ne moze da postigne veliku brzinu rezanja i sto mi je najveci problem kvalitet rezanja 0.Zna li neko o cemu je problem?

 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koji je rezac u pitanju, koliko je star, kad ti se to pocelo desavati ...

_________________
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MSI DR8-A2 DVD RW DUAL 8X+/8X-.Rezac je star 1,5 godinu.To je sve pocelo kada jedno 30 dana nisam nista rezao niti koristio DVD i onda kada sam ubacio cd da razem bufer je opadao.Primetio sam da u vreme rezanja preko Nera ili bilo kod drugog programa kompjuter spor,sto se pre nije desavalo .
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vidi da mu apdejtujes bios na noviju verziju mozda je to problem ili nesto do registara u kommpu jer je i mene tako zezo moj dvd rezac kad mi se bio poje.o komp.....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 5:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A jesi siguran da ti je sve uredu sa Nerom ili Windowsom...? Da nemas mozda virus... probaj da instaliras najnoviji Nero...

_________________
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 12:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Virus nemam a nero sam izbriao pa opet instalirao i opet isto.U pocetku rezanja sve je dobro,a zatim kada predje 10 % kupjuter pocinje da bude veoma spor.Prvo opada used read buffer od 100 pa do 0 pa kako bi nastavilo rezanje opada buffer i onda opet pocinje da reze i u gornjem uglu pise unknown BurnPhase umesto kolika je brina rezanja i na kraju da je rezanje zavrseno.
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino sto bi mogao da uradis, da bi proverio u cemu je problem je da odneses taj rezac kod nekog druga i probas kod njega da li se ista stvar desava. Ako se isto desava, nosi ga u servis.

_________________
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posle slucajnog rezanja na memorex CD sve je ok.Svaki CD reze super.
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 3:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koju si verziju nere koristio?

I sa nerom kad przis, ako imas problema, skini novi firmware proizvodjaca svog writera, to rijesi problem, jer to je najcesci problem, mada ima i drugih konflikta!

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Problem sa DVD/RW Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon