www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Programi za obradjivanje filmova
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
beautiful
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 33

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 2629
Mesto: Vienna

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 7:09 pm    Naslov poruke: Programi za obradjivanje filmova Na vrh strane Na dno strane

Trebala bi mi pomoc. Pravim 1 projekat u Windows Movie Maker-u i re toga mi treba 1 program, pomocu kojeg cu da obradim neke filmove pre toga. Filmovi su npr. previse tamni, moram da nadjem neki programi sa kojim mogu da posvetlim film i da pojacam kontrast. U samom Movie Maker-u postoji par opcija, ali promena se jedva primecuje Sad
Neko mi je rekao da skinem Adobe Premiere, ali u njemu ne mogu u opste da obradjujem filmove.
Molim vas pomozite, treba mi hitno!


 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Adobe Premiere, Sony Vegas Video, Virtual Dub... sve su to programi za obradu videa, ali najbolje je korisitti samo jedan od njih, jer sa svakom modifikacijom videa, kvalitet je sve losiji i losiji. Preporucujem Vegas kao neko ozbiljnije ali ujedno i lako resenje, no kao i svaki drugi program, da bi u njemu radila potrebno je neko osnovno znanje o njemu. Virtual Dub bi trebao da bude najlaksi, a uz to i besplatan.

_________________
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 04, 2006 2:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sonic jako dobar software za tu namjenu, te ulead studio

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
baki8
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5
Mesto: Uzice

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 6:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Virtual dub je najbolji i niajlaksi za koriscenje.
 
fido88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Sep 2006
Poruke: 26

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 27, 2006 2:53 pm    Naslov poruke: Programi za video obradu Na vrh strane Na dno strane

Sve zavisi kakav kvalitet zelis i koliko vremena da si posvetis,preporucio bi ti Pinnacle, Ulead Studio 7 ili Power DVD Movie Maker svi one dolaze sa Help files kako da ih koristis.
Cao
 
studios
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 44
Mesto: Banja Luka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Adobe premier, adobe after effects sve moze to da uradi
 
marko14
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 1263
Mesto: Somewhere

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vegas 5.0 ili 6.0 za obradu videa sigurno jedan od boljih programa
 
vedodux
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 20 Jan 2007
Poruke: 20

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja uvek koristim virtual dub veoma je dobar a nije ni komplikovan kad se uhodas

_________________
dj'dux
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> Programi za obradjivanje filmova Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon