www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vanzemaljci ili Nemci???
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Svemir ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 1:57 pm    Naslov poruke: Vanzemaljci ili Nemci??? Na vrh strane Na dno strane

Nabavio sam 1 film dokumentarac koji se zove :
UFO hidden evidence
U filmu se govori o tome da su nemci jos '30-ih poceli da vrse testove s anti gravitaccijom i letelicama u obliku diska,zatim da su to usavrsavali tokom 2 svetskog rata a da su nastavili svoja istrazivanja posle rata u americi (jer svi znamo da su ameri tamo vodili zarobljene nemacke naucnike) i da su iz tih projekata proizasli f117a,b1,b2 sr71 blackbird i slicni avioni koji su biili daleko ispred svog doba sto po tehnologiji sto po izgledu i karakteristikama letanja....cak su i prikazane razne letelice u obliku diska i tanjira i sl u tom filmu a sto je jos bolje sve se odvija u oblasti 51 (gde danas na nebu se cuju prasci usled probijanja zida al niko nista ne vidi samo cuje tao dase pretpostavlja da je to vec godinama opisivan mitski nikad vidjeni avion pod imenom AURORA...) i gde jee navodno 47 cini mi se pao leteci taanjir ...
dakle sta vi mislite moze li to biti istina da su to ozivljeni nemacki tajni projekti ko sto se navodi u dokumentarcu????
Ja u vanzemaljce i dalje vverujem jer nema sanse da smo sami u svemiru jer je on ogroman...tako da sigurno postoji jos zivota u njemu sto naprednijih sto nerazvijenijih u odnosu na nas....


 
woolf99
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 288

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 27, 2006 8:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam u dokumentarcu gledao da je u letelicu tanjirastog oblika bilo ugraženo još davne 43‚ god. 6 motora marke BMW. Naravno u pitanju su nemački naučnici. Iamli su mnogo naprednu tehnologiju, ali jedino što nisu imali je vreme 8)

_________________
Goli Otok .... Kako to nudistički zvuči
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemci su svasta radili za vreme II svetskog rata, ne bi me cudilo da su se i sa time igrali.
 
s38121rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 141

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 17, 2007 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da su u ovom slucaju bili nemci, ali verujem da postoje negde i vanzemaljci
 
Mil-KG
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 29 Sep 2005
Poruke: 257
Mesto: Aschaffenburg

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 9:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma Nemci su uvek radili neke eksperimente, tako da su i ovo najverovatnije uspeli da urade. Novac radi sve, a oni ga dovoljno imaju

_________________
Mil-KG
 
SrXXX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 27 Mar 2007
Poruke: 89
Mesto: Spavaća Soba

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma i dan danas se experimentiše sa antigravitacijom.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Svemir ~ -> Vanzemaljci ili Nemci??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon