www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolje gume?
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  

Najbolji proizvodjac guma je:
Michelin
37%
 37%  [ 16 ]
Bridgestone
9%
 9%  [ 4 ]
Falken
0%
 0%  [ 0 ]
Goodyear
9%
 9%  [ 4 ]
Continental
2%
 2%  [ 1 ]
Toyo
6%
 6%  [ 3 ]
Yokohama
6%
 6%  [ 3 ]
Dunlop
2%
 2%  [ 1 ]
Fulda
2%
 2%  [ 1 ]
Neka druga marka, a to je: ...
23%
 23%  [ 10 ]
Ukupno glasova : 43

Autor Poruka
texnicarrr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 07 Jan 2007
Poruke: 9

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 6:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno michelin nema price dalje


_________________
toooo
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 15, 2007 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mada za tu cenu, ni falken nisu lose...

_________________
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 15, 2007 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

texnicarrr je napisao/la sledeće:
definitivno michelin nema price dalje

jesi ti probo neku drugu gumu osim michelina pa da mozes tvrdit da nema dalje price....probaj Yokohamu AVS ili Paradu, Bridgstone, Pireli,...ili pak neke modele nitto , kumho guma....kojih nema kod nas u EU

Vozis sigurno ne nekoj srednjoj miselinki koja tebi izdrzi 50 000km i zato ti je dobra guma kao i vecini balkana , kao i ljudima kojima se neda izbiti iz glave da je Mercedes i VW najbolji auti na svijetu(drugo nisu ni vozili)
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 7:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidjaju mi se Yokohomine ali mislim da su Michelin-ke najbolje, Bridgestone-ke su lose Wink znam po Formuli 1!

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

g_bmw_m3 je napisao/la sledeće:
Svidjaju mi se Yokohomine ali mislim da su Michelin-ke najbolje, Bridgestone-ke su lose Wink znam po Formuli 1!


Kakve su Bridgestonke probo da ih mozes osudit kao lose gume , Turanza, Potenza...sta smatras pod losa guma, koja svojstva...

F1 i ova nasa prometala nemaju nikakve veze...isto je kad neko spomene da honde nemaju okretnog momenta pa neidu dobro, a ja mu kao primjer navedem F1 koji takodjer nema momenta a znas i sam kako ide
Rolling Eyes
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

he he he! Very Happy pa dobro, ja sam to malo onako na svoj nacin napisao posto nemam pojima o gumama i samo znam da volim Yokohomine. A za Bridgstone-ke sam prvenstveno mislio na izdrzljivost! (F1)
EEeeej, a gde je ovde Pirelli guma!? Rolling Eyes i to je jedan dobar pneumatik! Mr. Green



[Edit by Rile_Master: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

Ako covek otvori svoje okice malo vise moze svasta da vidi...I ti mozes videti opciju Edit... Exclamation

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

g_bmw_m3 je napisao/la sledeće:
he he he! Very Happy pa dobro, ja sam to malo onako na svoj nacin napisao posto nemam pojima o gumama i samo znam da volim Yokohomine. A za Bridgstone-ke sam prvenstveno mislio na izdrzljivost! (F1)

Pa ni u cestovnoj varijanti Bridgstone Potenze ne traju bas dugo Smile ovisno od stila voznje , dosta su bucne i neudobne...ali zato upravljivost i grip su im klasa za sebe...

A sto se tice Pirellia, prijatelj je imo Pzero roso i mogu rec da je jako dobra kuma, samo sta je on sad promjenio auto Civic 91 + 1.8L iz integre Type R ...pa je sad kupio Toyo R888 Slikove pa cemo vidjet kako to drzi!
Stavit cu slike iduci tjedan kad bude ako bude gotov swap motora
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 17, 2007 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DJ-KOmar je napisao/la sledeće:

Stavit cu slike iduci tjedan kad bude ako bude gotov swap motora


Wink Necu te drzati za rec ali potrudi se da bar jednu sliku postavis! Very Happy
No, da li neko zna koje gume koriste ameri u Corvetti, Evropljani u Ferrariju i ostali.... Rolling Eyes Mislim da ameri u vecini koriste Goodyear pneumatik mada opet nisam siguran jer je to (veliki sponzor) svih sportova!

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
NikolaHN
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Avg 2005
Poruke: 207

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trenutno imam savine na motoru, ali mislim da su michelin ipak najbolje
 
sarjann
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 04 Mar 2007
Poruke: 19
Mesto: Beograd/Muenchen/

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 07, 2007 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Michelin energy sam vozio i ostao ravnodusan... nista specijalno ali dobra guma. Goodyear hydra grip imam trenutno kao letnju gumu i prezadovoljan sam... pogotovo ako se uzme u obzir da je asfalt u GR loseg kvaliteta i da dosta kliza... Fulda supremo mi je zimska na autu sada i ok je samo ako ima snega,ako je suv put nije tako dobra guma... inace vozio sam i bridgstone zimsku i odlicna je... Nadam se da ce moja iskustva pomoci u odabiru dobre gume...

sto se tice komentara da se Michelin pravi u pirotu... !. I da se pravi, kakve to ima veze... Pa na mojim gumama, fulda i goodyear pise made in Slovenia = SAVA Michelin je zainteresovan za Tigar fabriku jer beleze super rezultate i imaju dobre gume... Winteru vozi pola Srbije a izbacili su i novu letnju... Mislim da cu je probati u buducnosti. Inace znam da Michelin namerava da kupi deo akcija tagra ili je vec kupio tako da to moze biti samo plus!!!


[Edit by Rile_Master: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 07, 2007 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel ima neko iskustvo sa Falken? Cuo sam da ih Porsche koristi...

_________________
 
EVIL ANGEL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 12 Okt 2007
Poruke: 154

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 17, 2007 8:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bridgestone kupujem iz Italije i SUPER su gume!!!


_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Najbolje gume? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon