www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vozacki Ispit kako?
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
Azazelo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 75

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 10:06 am    Naslov poruke: Vozacki Ispit kako? Na vrh strane Na dno strane

Hmm... Mozda nije tema na pravom mestu ali....

Bash bih voleo da cujem vasha iskustva sa polaganja vozackog ispita.....

Zashto ste pali,kako ste polozili.......???


 
nestor-max
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 41

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 10:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Polozio sam iz prvog puta, a polagao sam odmah za C kategoriju. Nije bilo tako lose sem sto je kamion bio star 35 godina.
 
Azazelo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 75

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da i ja polazem na kamionu sad ..... ruke mi odpadoshe Smile

Ostala mi voznja a imam osecaj da cu da padnem ko niko..... Sad

A ima i smimpaticnih odvala koje sam cuo od drugara povodom odnosa izmedju Instruktorke i
"ucenika"....... Pa reko da vidim dal nema josh koja mocna prica Smile
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 12:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e pa ja sam na prvoj pomoci sve znala..teoriju polozila bez i jedne greske i bila najbolja na polaganju voznje tog dana! pa vi pricajte kako su zene losi vozaci Razz

a odnos s mojim istruktorom je bio koma..kao da su zamjenute uloge..mislim da sam mu bila jedna od najgorih kandidata....uvjek sam ga zezala i pravila situacije s autom da se covjek sledi hahahahahaa....super mi je bilo s njim se zezati(mlad bio pa mi se moglo) Laughing

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 12:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sve zene poloze iz prvog Mr. Green
Evo i ja isto iz prvog. Samo stajala na svako STOP, gledala na sve strane (retrovizor, levo desno, preko ramena), usporavala na svakom pesackom cak i da nema apsolutno nikog (nikad se ne zna da li je iza zbuna pesak sa namerom da krene preko ulice Razz ), podizala rucnu kad god neko ulazi i izlazi iz kola i odavala utisak da sam potpuno sigurna i ono sto radim Mr. Green

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Azazelo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 75

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Pa sve zene poloze iz prvog Mr. Green


Zashto ?? Smile Smile Smile
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije tocno uopce!

moje dvije frendice su pale prvi put, a moja strina je pala 3 puta.
ne znam od kud ti taj zakljucak Rolling Eyes

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Salila sam se!!! A vi shvatili ozbiljno, vidite smajli iza...
Samo sam se nadovezala na tvoje
Citat:
pa vi pricajte kako su zene losi vozaci Razz

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iz prve, imao sam maksimalno dozvoljene greske, znaci na ivici. Ali koliko sam ucio...dobro je. I praksa isto iz prve...

_________________
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja polozila iz prve i testove i voznju. Petak je bio kad sam polozila testove, u subotu vozila zadnji cas u ponedeljak u pola 8 ujutro posle neprespavane noci stigla iz BGD-a i pravac na poligon, polagala prva u 8 ujutro vec bila kuci. 8) Very Happy Al' moja sestra je polagala ko zna koliko puta... Laughing Najvaznije je bas to sto je kapljica napisala, opusti se i ako nemas kuda sa jaknom, ti je daj komisiji, ja sam im dala da mi cuvaju tasnicu! Mr. Green

_________________
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 11:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam super iskustvo sa polaganjem vozackog, i obozavam da vozim, moras to da volis po da super savladas voznju
 
Azazelo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 75

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2005 4:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da saznao sam josh po neshto vezano za vozacki ispit,(voznja) treba koncentracija ............... nisam je imao dovoljno
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Vozacki Ispit kako? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon