www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Rusi napadaju
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako budu nasli novac i volju da nastave sa proizvodnjom novih automobila, sticice ove druge vodece marke. Kao sto su i Japanci uradili. Samo je bitno da sad zapnu, da bi za 10/20 godina stigli taj nivo.


_________________
 
DJ WelleR
***UvEk U pOkReTu***
***UvEk U pOkReTu***



Godine: 32

Datum registracije: 25 Feb 2007
Poruke: 4184

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Auuu lep auto i spolja i iz nutra. Wink
E meni dosta od pozadi lici na Fijat stila zbog tih svetala. Rolling Eyes
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 2:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zadnji deo je cist Volvo C30....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 2:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Danas sam bas posmatrao ovaj automobil na netu i ''na svoj' nacin ocenjivao i mogu da kazem da je opet to jeftina marka tj. hocu da kazem da ce to opet biti Lada...nikad nece biti VW Golf III...mozemo da kazemo da je lepa ali da joj kvalitet opet zaostaje...No, to je bar moje misljenje... Rolling Eyes

Secate li se kako je bilo sa onom Ladom 111 ili 110 na trzistu pre par godina...Sve je bilo lepo samo Mr. Green sto se plastika enterijera ''dizala'' i ''pucala'' od sunca, tako ce biti i sa ovim automobilom... Mad sigurno! Rolling Eyes

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 9:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledana od pozadi, mene ova Lada mnogo podseca na Stilo-a, a gledana od napred podseca me na novog Lancer-a.Dizajn mi se dopada, ima lepih linija dok je i unutrasnjost solidna...Rusi i nemaju neku auto-industriju ali, ko zna, mozda je bas ovaj model neka prekretnica ka necemu novom.

_________________
Master
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Besmrtna Niva slavi 30-tu
Lada je za proslavu velike obljetnice pripremila poseban model koji ima kuku (!), sevo upravljač, lajsne na bokovima i zaštitu podvozja. Zaista impresivno! No, ako stavimo ironiju postrance, Niva koju je odavno pregazilo vrijeme i dalje se solidno prodaje. Dapače, u zemljama tranzicije među najprodavanijim je terenskim modelima pa tako i koda nas. Jasno, ključna je cijena koja za jubilarni model u Njemačkoj iznosi 9.990 Eura.[vidiauto]

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 10:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lukoil Racing Lada 2110

Na sajtu Lukoila posetioci mogu naići na prilično atraktivnu Ladu 2110. Tjunirana Lada pripada Lukoil Racing timu.

Iako eksterijer Lade nije dramatično modifikovan, teško je naći adekvatne reči za avionski spojler na prtljažniku.

Enterijer je već druga priča, a dominiraju veliki “ala” motec kontrolni displej i 6-stepeni sekvencijalni menjač. Automobil je težak oko 1150 kg, a pokreće ga 1,6 litarski 4-cilindraš sa 220KS pri 8300 ob/min.

Maksimalni obrtni momenat je 220Nm pri 6800 ob/min. Prema podacima sa sajta Lukoil-ova Lada ubrzava do 100 km/sat za 5,5 sekundi i postiže maksimalnu brzinu od 230 km/sat.




[nacionalnaklasa]

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fina lajka, nema sta Wink Nego, od kada se Lukoil bavi ovim stvarima?

_________________
Master
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 11:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rile_Master je napisao/la sledeće:
Fina lajka, nema sta Wink Nego, od kada se Lukoil bavi ovim stvarima?
Ne znam od kada se lukoil bavi sredjivanjem Lada ali znam da ssam slike prototipa ove lade video jos otprilike u julu prosle godine kad sam kopao nesto po netu,ali sam mislio da je to neki lik samostalno budzio ladu ili da je to jos samo 1 od mnostva mnogo dobrih prototipova koji nikad nece(nisu)zaziveti/li,...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidja mi se ova Lada! Bas prosecan automobil za nase puteve...170 km/h mirnija voznja! Smile

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

g_bmw_m3 je napisao/la sledeće:
170 km/h mirnija voznja! Smile

Mislim da cemo se svi sloziti sa ovom konstatacijom Very Happy Wink

_________________
Master
 
mkotur1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 94
Mesto: Canada

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 4:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izgleda malo Riced Out ali da je sa dvoje vrata i bez tog glupog spoilera nebi bila tako losa
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Rusi napadaju Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon