www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako ljudi mogu da ubiju nekog?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Zuta minuta' jeste izgovor, ali zbog nje se to i desi!

Sto ne bi mogao da ubije nekoga?
Kako ubijes muvu, komarca??? OK, to nije isto kao ubiti coveka, ali ubijes zivo bice...

Niko od nas ne moze da kaze da nece NIKAD ubiti coveka, jer pvenstveno ne znas sta te ceka iza coska, a ne nesto drugo...



_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 2:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih mogao, jednom sam osudjivan zbog ttp-a( teške telesne povrede) i ne kajem se.
Neki dripci su ispred bazena " Banjica" dobacivali mojoj devojci i kad sam krenuo da ih zamolim da to ne rade, oni su to shvatili kao moju slabost i krenuli sa još žešćim uvredama.
Sećam se da su mi bele nike patike bile crveneod krvi, ali... Ne kajem se, opet bih tako postupio.

_________________
 
whitesnake1710
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 598
Mesto: Limasol

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 11:04 am    Naslov poruke: Re: Kako ljudi mogu da ubiju nekog? Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
Alekssandra je napisao/la sledeće:
Sta mislite?
Jeli za to potrebno neverovtano mnogo snage?
Ili se ljudi rode sa time?
Kako mogu ?
Ili dodje ta zuta minuta? Question :2gunfire:

Da bi covrk ubio coveka uopste nije potrebna neverovatna snaga.Mislim da se ljudi s tim ne radjaju.A kako mogu?Pa lepo.Stalan stres usled brzog zivota,maltretiranje u porodici,odrastanje u pogresnom drustvu ,ratovi,zute minute,psihicko procereceno,to su stvari zbog kojih covek ubija,a i jer mu je to u biti samo je pitanje ko moze a ko ne da se iskontrolise kad treba....
Znaci sve je pitanje samokontrole.Ona osoba koja nema samo kontrolu moze da uradi svasta i sebi i drugima pa cak i da ubije.A i sami znamo kako se nekad izgubimo kad nas neko naljuti.Znaci netreba onda puno tek onome ko nema samokontrolu,tako da tu snaga nema veze...
E sad ima i ovaj slucaj koji spominjestevasrs:
neko ubije u samoodbrani...ne zato sto to zeli...vec zato sto je primoran...
mislim da ovde nije rec o takvom ubistvu vec o nagonstkom.Al ajd da i ovo prokomentarisem.Covek kad mu zivot zavisi od toga da ce biti ubijen ili ubiti,mislim da je to ubistvo opravdano!I smatram da to nema veze s onim ko to uradi kao sto to rade ubice.Vec sa ugradjenom zeljom coveka da prezivi...


Ne bih se bas slozila mnogo sa tobom. Pa sta je sa "cistacima"? To su ljudi sa odlicnom samokontrolom. A sta je sa osobama koje vole da ubijaju, tj. bolesnim osobama? A da i ne spominjem mafijase...

Ok. Naravno, zavisi i od okolnosti u kojoj neko odrasta. Tu se slazem. Ali ipak: Mislim da je to stvar savesti Exclamation Exclamation Exclamation


U ovo ne ubrajam samoodbranu Exclamation Mislim da svi znamo da je samoodbrana borba za opstanak.

_________________
I'm only living the Parrish bywords, looking for that "ounce of excitement", that "whisper of a thrill there is no sense living your life without".
 
NekiLudi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 55

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 1:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa hm..
ja inace sebe tesko kontroliram i radi toga sam naje...
vise puta..
a sumnjam da bi se mogao kontrolirati kada bi doslo do tako necega
 
TweexY
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Sep 2006
Poruke: 116

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne postoji razlog dovoljno dobar da se nekom oduzme zivot!
 
Sandan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Nov 2006
Poruke: 67

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svasta ljudi mogu... Ljudi su perverzni na razlicite nacine...
 
flashboy_didi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 03 Dec 2005
Poruke: 5

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sandan je napisao/la sledeće:
Svasta ljudi mogu... Ljudi su perverzni na razlicite nacine...


neces vjerovati
ali potpuno se slazem sa tobom
hehe
 
Gagi_84
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 328
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najlakse je ubiti!Problem nastaje odmah nakon tog cina,i traje do kraja zivota!Nekome podje za rukom da ostane kakav je bio pre ubistva,ali to su retki slucajevi!
 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 12, 2008 12:20 pm    Naslov poruke: Re: Kako ljudi mogu da ubiju nekog? Na vrh strane Na dno strane

Alekssandra je napisao/la sledeće:
Sta mislite?
Jeli za to potrebno neverovtano mnogo snage?
Ili se ljudi rode sa time?
Kako mogu ?
Ili dodje ta zuta minuta? Question :2gunfire:



Snaga? Ni najmanje. Svjedoci smo da i djeca ubijaju roditelje, baku, djeda. Pa kako onda neće neka odrasla osoba?
Rođenje s time? Sumnjam.
Kako mogu? Situacija, reakcija, boom.
Žuta minuta? Smiješno. Žuta minuta je onda kada si je mi dopustimo.
Dokle god kontroliramo naše osjećaje, reakcije, ne može nam se to desiti.

Ja mislim da ljudi to čine iz više razloga.
Možda samoobrana, pakost, namjerno..
Teško je sad o tome razglabati kako šta i zašto.
Time se ipak bave ljudi nadležni za to.
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 12, 2008 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je potrebno ovde razgraniciti situacije i da bas od situacije zavisi da li cemo ubiti ili ne. Neko je sposoban da ubija ko "dobar dan" (mafijasi, prof. vojnici itd....)

Kazu da je u ratu najteze ubiti prvog - posle prvog sve je lakse i lakse. ... Mozda je istina a mozda i ne (nemam pojma nisam ratovao - nadam se da necu morati....)

Jedino ubistvo koje opravdavam je ubisto u situaciji kada moram da biram da li cu biti ubijen ili cu ubiti - i drugo kada cuvam ono sto je moje. Znaci ako nadjem pljackasa sa pistoljem u kuci - da pucacu, ako me na ulici dok sam u kolima neko startuje sa pistoljem da mi uzme auto i da mi mogucnost da ga ubijem - ubicu ga .....
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 11, 2009 12:49 am    Naslov poruke: Re: Kako ljudi mogu da ubiju nekog? Na vrh strane Na dno strane

Alekssandra je napisao/la sledeće:
Sta mislite?
Jeli za to potrebno neverovtano mnogo snage?
Ili se ljudi rode sa time?
Kako mogu ?
Ili dodje ta zuta minuta? Question :2gunfire:


po meni za to netreba neka posebna snaga,tu je potrebnije psihijatrijsko
lječenje.mislim na ljude koji to rade iz nekog zadovoljstva.
koji ne cijene ni sami svoj život a kamo li tuđi.

sad ako čovjek brani svoj život ili život svoje porodice.
to je urođeno u čovjeku,i tada može svašta da uradi i samo u takvim slučajevima opravdavam u potpunosti ovaj postupak.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Kako ljudi mogu da ubiju nekog? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon