www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

KOMPLEKSI i kako ih leciti?
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 2:24 pm    Naslov poruke: KOMPLEKSI i kako ih leciti? Na vrh strane Na dno strane

Da li imate komplekse?A ljudi iz vaseg okruzenja?Kako se kompleksi lece?Ja licno mogu reci da nemam komplekse nikakve vrste niti sam ih ikad imala,uvek sam sebe cenila i nikad se nisam smatrala manje vrednom Very Happy
Ali,nazalost,oko nas je sve vise i vise ljudi koji su ozbiljno iskompleksirani...sledi primer
Imam jednu drugaricu koja je zesce niska,pomalo debeljuskasta ali u licu slatka.Toliko je iskomplekisrana zbog svoje visine(negde oko metar 56 a 91 je godiste)cak je jos i zezaju maltene svakog dana da je pocela da ih leci tako sto ne odbija nijednog decka i sa svima mogucima se upusta u bilo kakvu vezu.Ne samo da kruze lose price o njoj vec je i svojim kompleksima,a ima i vecih od njenog,ugrozila svoje prijateljstvo i pokvarila sliku drugih o njoj.Bila je sa deckom svoje najbolje drugarice u kojeg je ova zaljubljena.???

Da li onda smatrate da kompleksi nekad mogu i ugroziti vashu okolinu?
Smile Wink


 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmmmmmmm komplekse ne mozemo leciti koliko kja zna mozemo ih samo umanjiti pomocu osoba koje zele da nam pogognu itd,...al i tad je pitanje,....
JA licno imam "kompleks" od ljudi koji se prave da su ti prijatelji a tu su samo kad im trebas,znaci psihicki ih ne podnosim,.....naravno to bas i nije kompleks u pravom smislu al jeste 1 vrsta negativnog kompleksa,....
A ljudi oko mene,pa ne znam niko nema neki izrazeniji kompleks,...sve u granicama normale koliko ja primecujem,....
A kompleks itekako mogu ugroziti i mene i moju okolinu,to sam svatio kad sam imo prethodnu devojku koja je bila zesce iskompleksirana al necemo o tome bilo proslo ne ponovilo se,.....
Sto se tice tvoje drugarice nemam reci,pa sta ako je toliko visoka,pa i 1 od naj devojaka sveta poput KAjli Minog,i Ferdi iz Black Eyed Peasa su visoke 163 i 162cm pa nesto ne vidim da ih zezaju zbog toga niti da one imaju kompleks,znas kako kazu otrov dolazi u malom pakovanju Wink
Mislim da bi to trebala reci njoj jer ona tim svojim postupcima se samo spusta i to je nigde ne vodi osim u propast,....
znaci nek (posto si rekla da je debeljuskasta al slatka) malo smrsa umesto sto se sa svakim fata,i ima da sigurno bude lepa a tad je nece toliko zajebavati znaci to je savet koji bi joj ja dao,....
Jer ne treba da unistava sebi zivot zbog drugih budala,.....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam bila u pubertetu imala sam razne komplekse, svaki dan bi mi nešto drugo smetalo na meni. Sad mi je to sve smiješno Laughing
Ne znam kako sam ih izliječila, jednostavno sam odrasla i prošlo me Wink

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rece da je devojka '91. godiste - pa sta?! Porasce, ima vremena, Za godinu dana moze da naraste 3, 4, 5 ili 10 cm. Jos uvek se razvija, raste - ima vremena!

Rekla si da je slatka, ali da je debeljuca - nek' smrsa, pa ce automatski biti visa. Naravno, ne mislim da ce porasti bukvalno, ali vizuelno ce izgledati mnogo visa.

To sto menja tipove kad god joj prdne na pamet, to samo dokazuje koliko je nezrela. Sta ce raditi kad bude imala 20 godina? Toliko tipova ce promeniti da je vise ni djubretar nece hteti da pogleda. Ne kazem da sad treba godinama da bude sa istim deckom, ali sve ima svoje. Daj bre, ima tek 15 godina... Sta glumi? Uzas... Rolling Eyes

Po mom misljenju, ta devojka nema komplex zbog svog izleda. Ona ima komlex nize vrednosti zbog svoje psihe, a ne "fizike".

Toliko od mene....

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Komplekse nemam,i ne družim se sa ljudima koji ih imaju.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
Eniac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 15 Sep 2002
Poruke: 183
Mesto: Niz Reku Zivota Plovim

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam, i mislim da nije bas lako izleciti ih... Treba ukoliko je moguce potraziti pomoc psihologa... Naravno ovde mislim na neke ozbiljnije komplekse... Najbolje je suociti se sa njima po meni
 
ljubica1105
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jan 2006
Poruke: 328
Mesto: BENKOVAC

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 1:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ja mislim da oni prodju s vremena na vrijeme. Wink
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma licno.mene bas briga za nju!Ja sam je samo navela kao primer...

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

filicka je napisao/la sledeće:
Ma licno.mene bas briga za nju!Ja sam je samo navela kao primer...


Pa, dobro, mi smo je i komentarisali.... Niko nije rekao nista "licno". Tema je postavljena i komentarise se.

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
Bestija_NeOpravljiva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Apr 2005
Poruke: 188
Mesto: Banjaluka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh, prosla sam i ja, kao i svi mi, pubertetsku fazu, kad sam bila nepodnosljiva. Laughing

Bez sminke nisam htjela ni u trgovinu. Laughing
A sminkala sam se tako da sad kad gledam te stare slike kazem u sali "da li je mene iko tada volio, bar majka, pa da mi kaze da sa tom sminkom izgledam kao strasilo". Laughing
Doduse, tada je crtanje obrva bilo u modi i tamnija olovka oko usana (dosta tamnija od ruza). Laughing
Kamo puste srece da se nisam sminkala, bila sam milion puta ljepsa bez te sminke "za uljepsavanje", ali da mi je to tada neko rekao, smatrala bih ga ludim. Laughing

Tada sam bila osjetljivija i na tudje komentare. Nisam gledala ko kaze, vec sta kaze. Sada prvo gledam ko mi nesto govori, a zatim sta mi govori.

Medjutim kako covjek sazrijeva tako postaje sigurniji u sebe, shvata sta su bitne, a sta nebitne stvari. Very Happy

_________________
Zivot na Zemlji je skup, ali barem ukljucuje besplatno putovanje oko Sunca.

Bigamija - jedna zena previse.
Monogamija - takodje.
 
la_descarada
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 204

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam komplekse...zaista su nepotrebni svakoj normalnoj osobi...a mrzim kada ljudi lece svoje komplekse na drugima!
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svakim danom raste broj iskompleksiranih a meni je to najveca glupost...

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> KOMPLEKSI i kako ih leciti? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon