www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Naša draga Skorpijica na 14. spratiću!! Bravo lipaa!!! :)
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 10:43 pm    Naslov poruke: Naša draga Skorpijica na 14. spratiću!! Bravo lipaa!!! :) Na vrh strane Na dno strane

Lipa moja, ti se popela već na 14. spratić. :) Evo iman čast da ti otvorin čestitu i iskreno čestitan skupa sa mojin Lopovom na ovon uspjehu. Lipa moja, želin da se još dugo družimo. Dugo. Jubin te i se ti najbolje i dalje želin na domačem od srca. Iskrene čestitke od Vile i Lopova!




 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

skorpijice,svaka cast...sve cestitke od mene...Wink sve najbolje i samo napred...Wink i zelim ti jos mnogoooo divnih trenutaka i druzenja...Wink

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tooooooooooooooooooooo kolezinice !!!!
Sve najbolje ti zelim jos puno spratica da nam predjes i jos puno druzenja sa nama veliki cmokic za tebe !!! Ika...



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 9:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka cast koleZinice i samo sibaj napred..nema sta bre, znala sam da neces posustati!!!!!Iznad imas i cveca i pica, a ja cu ti samo uputiti lepe zelje da zauvek ostanes ovde, i ovakva kakva jesi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 10:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cestitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam...svaka cast...primi srdacne cestitke i samo teraj dalje

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 11:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam od srca sve najbolje da se dugo druzimo ovde Razz Wink

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja



Poslednja prepravka: gaga021 datum Pet Sep 22, 2006 11:38 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

KoleZinice, svaka čast, sve najbolje od srca, samo napred=uvis, srećan rad i puno lepog i ludog druženja na našem Domaćem ti želim Very Happy

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Maaaaaaaaaaaaaaajoooooooooooooooo...hiihihi



cestitam ti iz sveg srca i divim ti se na tolikoj energiji i zalaganju i zelim ti da jos dugo, dugo ovako sjajno saradjujemo zajedno

kissic

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postovana gospodjice mlada koleginice; uh ala naduvano zvuci... Rolling Eyes I jos jedan razlog za cestitke i za slavlje. :hiphip:
Od srca ti cestitam na iscrpnosti i kako dameski rece, - bas mi se dopada: "na tolikoj energiji i zalaganju..."; sve najbolje od srca i dalje u nove pobede. Very Happy
____________________________________________________________________________________________

A sada i mali pokloncic:


_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 6:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ju, kako ja ovo ne videh!
Prozujala si baš velikom brzinom na sledeći spratić.
Čestitam ti na tome i sve najbolje!
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidi ti moju malu đavolicu čim ja nisam tu ona samo pravi nered haha drago mi je da to kod tebe ide vrlo brzo samo tako nastavi kao do sad Wink Mr. Green
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 24, 2006 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skorpijice cestitam na ovom divnom spraticu..... Zelim ti jos puno predjenih spratica i da se druzimo jos dugo,dugo...

Oprosti mi sto nekada imas puno posla jer pravim greske u igricama.... Hvala ti na razumevanju i strpljenju.... Laughing

_________________
Happy & Married
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Naša draga Skorpijica na 14. spratiću!! Bravo lipaa!!! :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon