www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Justin - Sexy back
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma je odlicna.......
Volim ga kao pevaca.


 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 21, 2006 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam slusala ceo njegov album ali obozavam pesmu sexy back,bas dobar ritam i fazon...
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

decko je multi talentovan.....dobro peva.....dobro plese.....smuvao je C.D.....i sad cak i njegova "brand" garderoba.......svaka cast........ Mr. Green

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
emmi
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 2041

italy.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 2:36 pm    Naslov poruke: Re: Justin - Sexy back Na vrh strane Na dno strane

KristinaNS je napisao/la sledeće:
Odlepila sam za ovom pesmom,mnogo mi je dobra Very Happy

Njegov prvi cd mi je isto bio extra,jedva cekam i ovaj drugi da cujem Very Happy

Kako se vama dopada njegov novi singl0Sexy back? Uopste volite li njegovu muziku?





Nova pesma je super a mislim da su sve lepe
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ceo novi cd mi je extra... on fizicki ustvari uopste nije moj tip muskarca ali kad ga vidim na sceni odlepim... i bas mi se dobro oblaci

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 3:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Justin je samo jedan tipicno pevac za devojke. Tako mislim. Ovo su mnogi pevaci za devojke (i za momci, naravno...)
 
Sinbad Moreplovac
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 254
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sem "sexyback"-a, ne svidja mi se ni jedna pesma na albumu sto je pravo razocarenje obzirom da sam voleo prvi album. Sada je sve JAKO isfolirano i bezvezno! Sad

_________________
I know some day you'll have a beautiful life,
I know you'll be a star
in somebody else's sky,
but why can't it be mine!?
 
teac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 115

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 3:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo dobra pesma, razlikuje se od njegovih ranijih pesama i bas mi se svidja novi stil
 
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 8:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne svidja mi se Sad
 
marko666
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Dec 2006
Poruke: 58

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se pesma svidja...
iako ne verujem da decko zna da peva
 
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pesma je extra... ima mnogo jak bas...
 
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 9:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hi!
ovako, justina kao osobu ne podnosim organski, malo je previse umusljen i sl, ali njegovu glazbu obozavam! da, znam, weird! Wink
novi album mi je bas kao i stari -- fenomenalan, jer to je jedan od rijetkih albuma gdje ne preskacem ni jednu pjesmu (ok, osim zadnje 2 na zadnjem albuma, ali samo zato sto su nekako mood-killing, tj imaju drugaciji shtih od ostalih pjesama na albuma). u svakom slucaju, ako ti se svidja sexyback, definitivno bih ti preporucila da sto prije kupis njegov novi cd, jer cijeli album je takav! enjoy! Wink

_________________
WildCat69 StillUnknown2U
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Justin - Sexy back Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon