www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Konobarica
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 15, 2004 4:50 am    Naslov poruke: Konobarica Na vrh strane Na dno strane

Sandra je radila kao sluzavka u restoranu "Dell Pino"gdje sam u stvari svakodnevo isao na rucak i veceru i njene crne kovrdzice i uzurbano trckaranje izmedju stolova su jednostavno kao magnet privlacili muske poglede,tako da sam je i ja odmah zapazio..Imala je dugacku kovrdzavu kosu koju je jednostavno vezala u rep i vragolaste crne oci koje kao da su svakome muskarcu obecavale nesto vise od porcije spaghettija ili pizze koju bi i mrtva usta jela,samo kada bi je donijela Sandra..Njihanje njenih kukova je jednostavno mutilo pamet jace od dobre casice grappe ili domaceg vina po kome je ovaj restoran bio poznat u cijelom kraju,a kada bi se naginjala da pokupi prazne tanjire sa stola oci i najstidnijeg i najstroze vaspitanog djecaka bi jednostavno morale da zalutaju u dubinama dekoltea njene bluze koja je sprecavala njene cvrste i savrseno oblikovane grudi da iskoce vani i tako ispune zelju svim pohlepnim i bezobraznim pogledima muskog dijela gostiju..Svakoga dana se ponavljalo moje uzivanje u pretrazivanju njenih oblina i pustao sam masti na volju da ide sve dublje ispod njene odjece tako da me to naprosto izludjivalo i razmisljao sam sve vise o tome kako da privucem njenu paznju..U stvari,mi smo se na neki nacin vec dovoljno poznavali jer sam vec skoro mjesec dana bio stalni gost i samo je trebalo da ublazim onaj obavezno poslovni ton nasih razgovora,kad na moje iznenadjenje u petak navece prilikom vecere kada je bilo izuzetno malo gostiju,dok mi je sipala casu omiljenog vina ona poce da me zapitkuje odakle sam u stvari ,kako mi se svidja Italija i.t.d. tako da nisam smio da ispustim tu priliku..Kada sam joj rekao da moja firma radi golf terene ona mi je priznala da je oduvjek imala zelju da odigra partiju golfa,samo sto za to jos nije imala priliku,jer su to sebi na zalost mogli priustiti samo oni sa debljim dzepovima..I tu mi se ukazala sansa!!Oprezno sam ponudio da joj pokazem veci dio terena koji je vac bio zavrsen sto je ona odusevljeno prihvatila..!Dogovorili smo se vec za sutra prije rucka,jer su svi ostali radnici preko vikenda odlazili kuci u Pordenone do koga je bilo nekih 5-6 sati voznje,tako da sam ja bio zaduzen da povremeno obilazim teren na koji je vec par puta grupica nekih tinejdzera bila upadala sa kros motorima i stvarala stetu..Posto je ona stanovala u Milanu dogovorili smo se da se nadjemo pored "Porta Garibaldi" i da idemo sa mojim autom.Te noci nisam mogao dugo da zaspim i lutao sam po svojoj masti kao neki skolarac prije svoga prvog randesa sa glavnom trebom u skoli koju je on imao srece da pokupi...Mislim da sam cijelu noc spavao sa krutim penisom poput stapa za golf.!
Jutro je bilo prekrasno i vec sam iz daljine primjetio Sandru koja je vec cekala na dogovorenom mjestu.Svirnuo sam joj i ona je dotrcala do moga auta i veselo uskocila unutra.To jutro je izgledala posebno sexi jer je na sebi imala usku majicu koja se tijesno pripijala uz njeno vitko tijelo tako da su joj se bradavice ocrtavale i kao da su prizivale da ih gricnes,a ispod podrezanih farmerica koje su joj se bile malo dublje zavukle izmedju nogu zategnuta guza kao da je naprosto molila da je neko miluje satima..U autu je neprestano cavrljala kao da se poznajemo vec cijelu vjecnost i to mi je davalo potrebnu sigurnost za moje namjere.Poslije dok smo setali zelenim brezuljcima poput nekog poguzvanog ogromnog travnatog tepiha na kom je bilo uredno posadjeno drvece i izmedju cijih brezuljaka su se nalazila mala jezercad koja su ujedno i ukrasavala teren i sluzila za njegovo potrebno navodnjavanje,postajao sam sve nervozniji od zelje da joj pokazem svoj nabreknuti stap za golf i pojasnim pravila igre i ubacim direktom neku lopticu u rupicu na njenom terenu koga bih rado obradjivao i navodnjavao danima...Kao da je znala sta se desava u mojoj vec uzavreloj glavi predlozila je da sjednemo i malo predahnemo ispod jednog drveta koje se nalazilo u podnozju brezuljka pored jednog od jezercadi.Sjeli smo na travu i moja bezobrazna ruka vise nije mogla da izdrzi i naprosto sama po svojoj komandi obuhvatila ju je oko struka,pa sta bude da bude..Ona kao da to uopste nije ni primjetila i radosno sam u sebi poceo da vristim i polako sam poceo da joj obradjujem stomak i dio ispod grudi,na sta je vec i ona prestala da prica i pocela po malo da podrhtava..Vec sam joj odvazno zavukao ruke ispod majice i polako pritiskao zlatne i cvrste grudi i grickao bradavice koje su zaokruzivali veliki tamni krugovi ,sto me posebno uzbudjivalo.Ni ona vise nije mirovala,legla je na travu i i pocela da me steze i rukom mi je milovala penis koji je htio da iskoci iz hlaca..Miris njene koze me uzbudjivao i vise nisam cuo cvrkut pticica sa okolnog drveca ciju su jutarnju pjesmu zamijenili nasi drhtavi uzdasi.Polako sam joj zavlacio ruku ispod hlacica i malo me iznenadilo da nije imala gacica!To je znacilo da je i ona vec bila pripremljena!!!Malo je rasirila noge i zavukao sam joj prst u vec malo vlaznu i toplu ribicu koja kao da je jedva cekala da zagrize moj mamac..Ona se vec bila sasvim opustila i sklopljenih ociju pocela da uzdise i mrmlja:"Ooh,dio.."Njen glas me jos vise elektrisao i svukao sam joj hlacice i zagnjurio glavu medju njene rasirene noge..Njena mackica je bila uredno podasisana i ljupko mi se smjeskala svojim vlaznim usnicama izmedju kojih sam zavukao svoj jezik i polako je lizao..Ona je tiho zajecala a ja sam je poceo sve brze da lizem,rasirivsi joj je prstima tako da sam joj mogao duboko zaviriti u njeno toplo ,ruzicasto grlo,koje je podrhtavalo ispod moga jezika..Osjecao sam onaj kiselkasti i fini ukus tople i svjeze ribice,koju sam strasno volio...Pritiskala mi je glavu kao da je htjela da je gurne cijelu unutra a onda je groznicavim pokretima svukla moje hlace i naglim pokretom stavila moj nabreknuti penis duboko u usta.Usta su joj bila vlazna i tako topla da sam osjetio onu slatku nemoc..Pokusavao sam pri tom da joj dohvatim vlaznu mackicu i zavucem prste u nju na sta je ona zadovoljno uzvratila sve jacim sisanjem moga vec uzdrhtalog penisa,pa sam pohusavao da je usporim i tako produzim te divne trenutke uzivanja.Radila je to sve tako savrseno da sam poceo da stenjem a onda je nervozno izvadila kondom iz dzepa njenih odbacenih hlacica i brzo ga otpakovala zubima i spretnim potezom navukla na penis..Poslije ga je jos neko vrijeme sisala a onda sam joj ga izvadio iz usta is kojih joj je curila pljuvacka i stavio sam joj vrh svoga stapa u unutrasnjost njene ribice..Zastao sam i ona je podrhtavala i tiho jecala a onda sam pustio penis da joj sasvim lagano klizi po njenim vrelim dubinama..Povremeno bih joj ga naglo izvukao a onda ponovo naglo gurnuo sve do samoga kraja a kada bih to radio ubrzano culi su se oni pljeskavi zvuci udaranja ljepljivih jaja u njene butine kao neki priguseni aplauz nasoj dobroj partiji golfa..Njena vrela unutrasnjost me bila nosila poput nadosle rijeke i moj penis kao da je izdisao u njenoj utrobi dok su me njeni uzdasi bili opijali poput najljepsih carobnih pjesama morskih sirena.Osjecao sam da sam skoro na samome kraju i onda sam joj ga izvukao iz njene ribice koja je za njim zinula poput neke gladne pticice i pokusao sam joj prici sa ledja na sta je ona zadovoljno pristala i odupiruci se koljenima i rukama od tavu nervozno cekala da joj ga ponovo stavim unutra.Pokusao sam da joj ga zabijem polako ali ona se naglim pokretom izvila unatrag i nabila do samih jaja..Moj penis je klizio po njenim uzavrelim virovima jos neko vrijeme.Mislim da sam bio otvorio vrata samoga raja i osjetio njegove ljepote..Odupirao sam se da ne svrsim i da taj prelijepi osjecaj produzim do same vjecnosti,ali su topli sokovi sa samoga dna mojih izvora kao vodoskok potekli kroz kanale moga zapjenjenog penisa koji je poskakivao u njenoj vrucoj mackici koja se skupljala i sirila oko njega poput neke vrele meduze..Stezao sam joj kukove i gledao u prelijepu guzu dok je ona bila zagnjurila lice u travu i izvukao sam joj ga iz njene mackice koja je uzdahnula za njim kao za svojim misicem koga je dugo cekala da ulovi,a onda sam iscrpljeno legao pored nje na travu i
grickao joj uho.Ona mi je svukla kondom i pri tome se smjeskala i zagrabila je dlanovima malo vode iz jezera i brizno ga okupala poput novorodjene bebe a zatim poljubila.



_________________


Suze su coveku najbolji drug,
kada te svi napuste, one se uvek pojave!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> Konobarica Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon