www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Norah Jones
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 6:16 pm    Naslov poruke: Norah Jones Na vrh strane Na dno strane

Slusate li, volite li ovu pjevacicu?

Rodjena je u New Yorku pod pravim imenom Geetali Norah Jones Shankar. Kcer je poznatog Indijskog sitar sviraca Ravi Shankara i Sue Jones.
Izdala je albume "Come Away With Me" i "Feels Like Home" te EP "First Sessions"
Najpoznatije pjesme:
I've got to see you again
Come away with me
Don't know why
itd...

Ovu sam lijepu pjevacicu gledao na koncertu u zivo i bilo je fenomenalno!



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 24, 2006 10:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U fr su dosta reklamirali njen album tako da je znam samo po reklamama ali ona mi i nije bas neka pevacica,otkud znam,ne zanima me da je slusam,mozda sto nije dovoljno poznata i ne slusa se toliko...
 
ThGamEr
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 06 Sep 2006
Poruke: 685
Mesto: Svuda po malo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 24, 2006 10:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam neki obozavatalj, ali ima sasvim Ok pjesama

_________________
I am a professional killer, I kill for money,
but you are my friend, I kill you for nothing.
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 24, 2006 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrlo dobar glas... Svidjam njihovi pesme.
 
ana111
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 496

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 24, 2006 8:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najvise mi se svidja Sunrise.Tu pesmu mogu uvek da slusam..
 
JoYa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Nov 2005
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 2:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlicna pevacica sa fenomenalnom bojom glasa. Ostalo mi je samo da jos nedjem njen demo album: First sessions
Naravno sve je to stvar ukusa, a o ukusima ne treba raspravljati.
Citat:
...ali ona mi i nije bas neka pevacica,otkud znam,ne zanima me da je slusam,mozda sto nije dovoljno poznata i ne slusa se toliko...

Naravno ne zelim da ubedjujem da li je ili nije neka pevacica, ali je cinjenica da je poznata. Naravno medju ljudima koji slusaju takav pravac. I to jako poznata!

@aureliano
Zavidim ti sto si imao prilike da je gledas uzivo Exclamation

_________________
Senatores boni viri: senatus autem mala bestia.
 
jelenaShe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 191
Mesto: BanjaLuka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 11:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od njenih pjesama znam samo sunrise i mozda jos poneku ali svidja mi se njen glas i kad imam prilike downloadujem njene pjesme
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 45

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 28, 2006 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je ona super riba,em sto je mnogo slatka em sto ima dobru muziku, naravno za one koji vole Country-blues, ili R`n`B

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 28, 2006 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa sta znam...mogu da je slusam, ali nisam neki ljubitelj...nikada je sama ne pustim, ali ako natrcim na neku njenu pesmu na tvu ili radiu ne menjam stanicu

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
NikSha021
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Dec 2006
Poruke: 25

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sramota..ja ne znam ko je to...

neka mi neko objasni...
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 9:26 pm    Naslov poruke: Norah Jones ruši rekorde Na vrh strane Na dno strane

Norah Jones ruši rekorde


Još prije nego što je uopće izašao, novi album Norah Jones postao je bestseller. Njezin dugoočekivani autorski uradak dobio je titulu 'najnaručivanijeg' albuma svih vremena.


Pet godina nakon nevjerojatno uspješnog debija Norah Jones i njenog albuma Come Away With Me, 27-godišnja jazz-glazbenica svijetu predstavlja svoj treći uradak - Not Too Late, dajući do znanja da za ponovni trijumf nikad nije kasno.

Prema podacima Amazona, album je dobio titulu najtraženijeg još prije nego li je krenuo u prodaju, što je iznimno obradovalo izdavača, britanski EMI, koji se još oporavlja od blagdanskog fijaska svojih uzdanika, među kojima i Robbieja Williamsa.

Sad kada je album službeno pušten s uzice, nitko ne želi otkriti točne brojke zlatne koke, no dovoljno je reći da je u samo nekoliko dana zasjeo na vrh ljestvica iTunesa u Njemačkoj, Austriji, Nizozemskoj i Švicarskoj, te je također broj jedan po prodaji na britanskom Amazonu.

Nakon Come Away With Me 2002., Norah je 2004. izdala svojevrsni nastavak Feels Like Home, dok je na cijeli Not Too Late stavila autorski potpis i primila salve pohvala od kritike, koja ga je proglasila njenim najboljim ostvarenjem do sada.



Net.hr
01.02.2007.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino pesma "don't know why" mi se svidja kao pesma,ostale ... Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Norah Jones Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon