www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Celine Dion - smor ili super
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 8:16 pm    Naslov poruke: Celine Dion - smor ili super Na vrh strane Na dno strane

Celine Dion je mojoj supruzi nesto najbolje na svijetu a meni je malo dosadna.
Sto vi mislite - tko je u pravu? Ja ili moja bolja 1/2?
Je li Celine Dion super pjevacica ili je smor?



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh, Celine Dion je skoro kao ustanova. Poznata je, izvikana, kazu da je najgore obucena.
Sada moje licno misljenje je da mogu bez nje. Ne znam ni sam kada sam poslednji put cuo nesto od nje. Mislim tim na pesmu. Nije mi nikada palo na pamet da pustim za sebe neku njenu pesmu da mi se vrti na Playlist-i. Za mene je smor. Kada vec imamo samo dve mogucnosti da se odlucimo.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 9:09 pm    Naslov poruke: Re: Celine Dion - smor ili super Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Celine Dion je mojoj supruzi nesto najbolje na svijetu a meni je malo dosadna.
Sto vi mislite - tko je u pravu? Ja ili moja bolja 1/2?
Je li Celine Dion super pjevacica ili je smor?



kao prvo htela bih da ti cestitam na tome sto si ozenio zenu sa jako dobrim ukusom... Very Happy ....kao drugo, nije C.D. dosadna vec je super "performer".......gledala sam njen show u vegasu i zena je fenomen.......dva sata nije prestala da plese i peva........show je fenomenalan a ona prava zabavljacica.......moze joj se osporiti ukus u oblacenju, malo je eklekticna, ali talenat joj niko ne moze osporiti........ Very Happy Very Happy Very Happy .....jos da dodam, uzivo peva jos bolje nego sto zvuci na cd-u......... Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
ThGamEr
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 06 Sep 2006
Poruke: 685
Mesto: Svuda po malo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolja je

_________________
I am a professional killer, I kill for money,
but you are my friend, I kill you for nothing.
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja je jako puno volim,mislim da ima super tj. fenomenalan glas i zaista volim da je slusam...ima par jako lepih baladica,mada ni ostale pesmice nisu lose...po mom misljenju,nije ni najmanje smor...Wink

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro moram priznati da ona meni nije tako jako grozna, ima par dobrih pjesama i naravno odlican (skolovan) glas. Jedino sto ja nisam bas pristalica te vrste muzike.
Slazem se da je njen koncert odlican "show". Vidio sam ga jednom (u pratnji supruge, eto sta se sve radi za ljubav Mr. Green).
Onako - ne ludim bas za njom, ako cujem - cujem. Mada kako netko rece necu je sam stavit na play listu...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
cica20
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Mar 2006
Poruke: 265

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je smor.Tako d si ti u pravu!Jeeee!
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 24, 2006 10:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa malo u izgledu mi izgleda bezveze kao i njen naglasak ali jeste da ima dobre pesme i lepo peva,moji favoriti su pesma od titanika i Pour que tu m aimes encore... Wink
 
ThGamEr
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 06 Sep 2006
Poruke: 685
Mesto: Svuda po malo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 24, 2006 10:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najljepsi glas svijeta 2004

_________________
I am a professional killer, I kill for money,
but you are my friend, I kill you for nothing.
 
Malaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 154

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma meni je ona super pevacica ... ima super glas Mr. Green
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 26, 2006 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

celine Dion ima predivne pesme i divan glas...
Dosta hitova, zena je iskrena, prijatna i pametna, ne znam kako bih mogla biti smor Shocked
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 26, 2006 1:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ona je fenomenalna pjevačica, a ima i fenomenalne pjesme i tekstove i zaista ju je divno slušati.

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Celine Dion - smor ili super Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon