www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Energija
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 1:47 am    Naslov poruke: Energija Na vrh strane Na dno strane

Grupa Energija sprema novi album sa oko desetak pesama medju kojim ce se najverovatnije naci i modernizovana verzija pesme "Ugasi svetla" iz 90-ih....

 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

živi bili pa vidili
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas super,oni su dobra grupa i nisu se culi odavno...ja sam volela pesmu malo sutra i kisa...
 
cica20
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Mar 2006
Poruke: 265

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas me zanima kako ce to da bude.Mogu jako dobro da ga urade samo se nadam da ce poslusati zelje danasnje publike pre mixovanja starih stvari
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 29, 2006 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovu informaciju da spremaju novi album nisam znao, ja sam bio ubedjen da su se raspali odavno. Grupa je u svojoj karijeri imala i jedan fenomenalan album "U Pesku Vremena" i to dok je pevala Ana Kokic sa njima. Vecina pesame sa njega su bas dobre (Nisam Kriva, U Pesku Vremena), dok ostali albumi i nazovi hotovi i nisu bili bas po mom ukusu, klasicni densici koji su trajali po mesec dana. Videcemo sta ce da urade sa ovim novim albumom i kako ce to zvucati.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 29, 2006 11:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ComiX je napisao/la sledeće:
Ovu informaciju da spremaju novi album nisam znao, ja sam bio ubedjen da su se raspali odavno. Grupa je u svojoj karijeri imala i jedan fenomenalan album "U Pesku Vremena" i to dok je pevala Ana Kokic sa njima. Vecina pesame sa njega su bas dobre (Nisam Kriva, U Pesku Vremena), dok ostali albumi i nazovi hotovi i nisu bili bas po mom ukusu, klasicni densici koji su trajali po mesec dana. Videcemo sta ce da urade sa ovim novim albumom i kako ce to zvucati.
Po meni to im nije najbolji album,najbolji albumi su im prva 2.To gde su ti "densici",a nije tano da su se ti "densici" zaboravljalji posle mesec dana.Npr s drugog ili treceg albuma pesma "snage mi ponestaje" i "ugasi svetla" se i dan danas vrte po svim diskotekama i svi ih znaju...
A samo za tvoju informaciju provereno znam da ono sto je Ana pevala,tj njen glas uopste nije bio njen vec joj je pozajmljen...A najbolja pevacica koja je stvarno pevala i imala glas je ona prva crna s dugom kosom al nazalost zbog nekih innternih sukoba u grupi je otisla...
A grupa se nije raspala,ali Ana vise nije u grupi....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 01, 2006 4:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao meni vec nekoliko dana ne izlazi iz glave pesma "ugasi svetla i pusti muziku tako zelim da si kraj mene tu da te volim necu prestati tako se bojim da ces nestati" ma totalna gotiva hehe...cujem bice remix te pesme ;)jeeeeee

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 01, 2006 6:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super, jedva čekam da poslušam nešto novo

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O grupi necu da pricam, sta da reci osim samo sjana grupa, ni ja se ne bi slozio da su klasicni densici, a narocito da su zaboravljeni. Za sve koji nisu bas upuceni, preslusajte pesme npr. Hocu vise, Zasluzi me, Bas me briga... Mislim da ce taj novi album biti ocaj, kao sto je i novi album od energije, k2... Nikad se nisam uzdao u nove albume grupa koje su harale pre 10 god, pa ih nije bilo i sad kao nesto novo. Jedino sto me bas zanima je novi Dr. Iggy-jev album koji izlazi sledeceg meseca
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Beat_93 je napisao/la sledeće:
O grupi necu da pricam, sta da reci osim samo sjana grupa, ni ja se ne bi slozio da su klasicni densici, a narocito da su zaboravljeni. Za sve koji nisu bas upuceni, preslusajte pesme npr. Hocu vise, Zasluzi me, Bas me briga... Mislim da ce taj novi album biti ocaj, kao sto je i novi album od energije, k2... Nikad se nisam uzdao u nove albume grupa koje su harale pre 10 god, pa ih nije bilo i sad kao nesto novo. Jedino sto me bas zanima je novi Dr. Iggy-jev album koji izlazi sledeceg meseca
Opa nisam znala da nam Dr.Iggy sprema novi album...lepa vest...i ja jedva cekam da vidim da li ce zasijati onako kako je znao...nadam se da oce...samo ko mu je sada zenski vokal???ona stara il neka nova???u ime starrih dana slusam sada "voli me" Smile
lepo bogami,uskoro i nova Energija i novi Iggy-jos ako ponove uspeh izgledace kao time back hehe...ko pre 10 i kusur godina... Wink

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 10:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zivele 90 !!!!!!!!!!

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam znala za dr iggy,bas super da ce i oni imati novi album...ali osecam da nece biti kao pre,da nece imati toliki uspeh...za obe grupe...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Energija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon