www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Energija
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
rade1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Mar 2006
Poruke: 73

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 19, 2008 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Novi cd energiej je od juce u prodajji u izdanju city records Exclamation Very Happy

 
zeenmc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 186
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 25, 2008 10:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo par malih ispravki! Album je izasao, i ima ga u pojedinim prodavnicama... Na cd-u je 11 pesama, medjutim pesma Ugasi svetla nije na disku...Od starih hitova stavljena je pesma Snage mi ponestaje-energie mix, i sedam dana, a pesma suze je malo preradjena! Fazon je malo izmenjen, ima za svakoga po nesto, uglavnom je to neki pop fazon, ali cucete! Decko koji je pitao za akorde pesme suze neka mi se javi na msnu... grupa_energija@hotmail.com...a ostali nas mozete naci na facebook-u, grupa energija!!!
pozz svima...
klavijaturista grupe, Marko!
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 25, 2008 10:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice novog albumaRazza nije los mada...Ocekivala sam bolje posle toliko godina sto nisu bila na Estradi,u sustini da nisu imali skoro Album!

Ja mislim da posle ovog Albuma,ne verujem da ce i dalje imati toliko uspeha jer po meni,te 90te godine,nema sanse da se vrate a i mogli su da zabere neke interesantnije textove i ako su po neke zabavne Very Happy

A pesme koje su mi prolazne:Kao greh,jutro,Razglednica
 
zeenmc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 186
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 25, 2008 10:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao sto rekoh, ima za svakoga po nesto, i meni su favoriti kao greh, jutro, oprosti mi, razglednica... Sto se tice 90-ih, sve vise se popularizuju, ali ne znam koliko bi sada uspeha imali da smo uradili album slican nekom od prethodnih 6...sve se dosta izmenilo... Videcemo, ja se iskreno nadam lepim komentarima...pozz svima
 
Iluzionista
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2008
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 05, 2008 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam kao mladji slusao aktivno Energiju i bili su mi omiljena grupa, sada bas i nisu, ali sam svejedno nasao album da preslusam...
Sta ja znam.. Ja sam u njima video uvek veliki potencijal za neke ozbiljnije stvari, a to vidim i na ovom albumu. Medjutim, ipak na kraju zabibere sve to sa nekim populistickim glupostima i onda ispadne bez veze...

Najvise mi se dopadaju Moj Brod Plovi i Oprosti Mi.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Energija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon