www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Energija
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 04, 2006 8:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ustvari to nije novi album, vec izdanje sa tri-cetiri nove pesme, a kompletan album ce izaci negde pocetkom sledece godine. Sto se tice zenskog vokala, odrzace se ili se vec odrzala audicija. Unapred me je razocaralo je izjava da vise u pesmama nece biti onog njegovog starog repovanja Rolling Eyes

 
radiopetica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 248
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 8:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas fino - bili su oni jako simpaticni ali trajali su vrlo kratko Smile
Dobar, los, zao... Dr Iggy... to je sve slicno
 
sinck 1
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 54

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma onsu u totalnom rasapadu
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ugasi svetlo i pusti muziku.....
Prelepa pesma, i meni ce biti drago da ih ponovo cujem.
Sada ste me sa ovom temom zaintrigirali i verovatno cu odmah poceti da trazim ovu pesmu na sajtu...

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
dragan13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 152
Mesto: Mol

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 6:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
Po meni to im nije najbolji album,najbolji albumi su im prva 2.To gde su ti "densici",a nije tano da su se ti "densici" zaboravljalji posle mesec dana.Npr s drugog ili treceg albuma pesma "snage mi ponestaje" i "ugasi svetla" se i dan danas vrte po svim diskotekama i svi ih znaju...
A samo za tvoju informaciju provereno znam da ono sto je Ana pevala,tj njen glas uopste nije bio njen vec joj je pozajmljen...A najbolja pevacica koja je stvarno pevala i imala glas je ona prva crna s dugom kosom al nazalost zbog nekih innternih sukoba u grupi je otisla...
A grupa se nije raspala,ali Ana vise nije u grupi....


Ne moze se reci da je album dobar ako se sa njega vrti jedna, dve pesme a za ostale niko ziv nije cuo i tu apsolutno nisi u pravu! :dontknow:
Te pesme koje pominjes jesu bili veliki hitovi ali pogledaj ostatak albuma.
Potpuno se slazem da je vrhunac karijere Djordja Andjelica Dzoa (frontmena grupe) bio upravo album "U pesku vremena" (City records 1999), jedan od retkih albuma na domacoj sceni koji je sadrzao toliko hitova (Priznajem, Nisam kriva, Nedelja, U pesku vremena, Suze, 7 dana). Anu Kokic sam u to vreme i licno upoznao kao i preostala dva clana grupe, cuo Anu Kokic kako peva uzivo tako da te moram razocarati jer je ipak ona otpevala sve pesme na albumu iako je tada imala svega nekih 15 - 16 godina a na nastupe je pratio otac.

Radujem se novom albumu i jedva cekam da ga cujem, naravno ako je istina da ce ga biti.

_________________
...:::... RADIO ADA FM 107,7 MHz ...:::...
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 10:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dragan13 je napisao/la sledeće:
rizmal je napisao/la sledeće:
Po meni to im nije najbolji album,najbolji albumi su im prva 2.To gde su ti "densici",a nije tano da su se ti "densici" zaboravljalji posle mesec dana.Npr s drugog ili treceg albuma pesma "snage mi ponestaje" i "ugasi svetla" se i dan danas vrte po svim diskotekama i svi ih znaju...
A samo za tvoju informaciju provereno znam da ono sto je Ana pevala,tj njen glas uopste nije bio njen vec joj je pozajmljen...A najbolja pevacica koja je stvarno pevala i imala glas je ona prva crna s dugom kosom al nazalost zbog nekih innternih sukoba u grupi je otisla...
A grupa se nije raspala,ali Ana vise nije u grupi....


Ne moze se reci da je album dobar ako se sa njega vrti jedna, dve pesme a za ostale niko ziv nije cuo i tu apsolutno nisi u pravu! :dontknow:
Te pesme koje pominjes jesu bili veliki hitovi ali pogledaj ostatak albuma.
Potpuno se slazem da je vrhunac karijere Djordja Andjelica Dzoa (frontmena grupe) bio upravo album "U pesku vremena" (City records 1999), jedan od retkih albuma na domacoj sceni koji je sadrzao toliko hitova (Priznajem, Nisam kriva, Nedelja, U pesku vremena, Suze, 7 dana). Anu Kokic sam u to vreme i licno upoznao kao i preostala dva clana grupe, cuo Anu Kokic kako peva uzivo tako da te moram razocarati jer je ipak ona otpevala sve pesme na albumu iako je tada imala svega nekih 15 - 16 godina a na nastupe je pratio otac.

Radujem se novom albumu i jedva cekam da ga cujem, naravno ako je istina da ce ga biti.
e pa vidis ja cu ti reci Djole Andjelic mi je stric i on mi je rekao da ona nije pevala sve pesme....Al da se ne raspravljamo...Sto se tice albuma iz 99 tacno mozda je imao mnogo vise hitova al ja te hitove danas ne cujem nigde po diskotekama i kaficima a ona 2 hita koja sam ja naveo i dan danas pustaju de godd da odes.A i koliko mi je Djole rekao po izdavacima tj nekom njihovom kako da kazem saaznanju za najbolju pesmu im je proglasena pesma:'snage mi ponestaje' a i najvise se pusta na radio stanicama.To su njegove revi i zato hoce da ozivi koji hit iz tog doba na novom albumu....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
dragan13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 152
Mesto: Mol

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

OK, da ne ulazimo u preveliku raspravu ali te stvari i nisu za iznosenje u javnost ako Ana stvarno nije otpevala neke pesme na albumu, ali vecinu ocigledno jeste. Mislim da joj takve stvari ne idu u prilog sada kada je snimila solo album.
Pazi ovako, pesme sa tog albuma tesko mogu da se i dan danas pustaju po diskotekama kada nisu klasicne "diskare" ali zato se po radio stanicama puno vise emituju od pesama sa bilo kog njihovog albuma. Na radiju sam vec 13 godina, pustao sam muziku po diskotekama i u praksi znam kako to ide.
Sustina je u tome da se o kvalitetu kompletnog albuma ne moze raspravljati na osnovu jedne hit pesme.

Nego, posto ti je Djole stric, kada se ocekuje taj novi album?

_________________
...:::... RADIO ADA FM 107,7 MHz ...:::...
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaoooo divno, jedva čekam. Ako neko, možda, "nabavi" taj novi cd, neka ga prosedi našem forumu, domaci.de Smile

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dragan13 je napisao/la sledeće:
OK, da ne ulazimo u preveliku raspravu ali te stvari i nisu za iznosenje u javnost ako Ana stvarno nije otpevala neke pesme na albumu, ali vecinu ocigledno jeste. Mislim da joj takve stvari ne idu u prilog sada kada je snimila solo album.
Pazi ovako, pesme sa tog albuma tesko mogu da se i dan danas pustaju po diskotekama kada nisu klasicne "diskare" ali zato se po radio stanicama puno vise emituju od pesama sa bilo kog njihovog albuma. Na radiju sam vec 13 godina, pustao sam muziku po diskotekama i u praksi znam kako to ide.
Sustina je u tome da se o kvalitetu kompletnog albuma ne moze raspravljati na osnovu jedne hit pesme.

Nego, posto ti je Djole stric, kada se ocekuje taj novi album?



ne znam tacno znam samo da je reko da snima drugu pesmu po redu u studiju i da razmislja da rimejkuje pesmu "ugasi svetla" a i da se nadje s nekim bivsim denserima da vide da zajedno urade nesto ili tako slicno,mislim da je spominjao lika iz alfa tima al nemoj da me drzis za rec a treba da se cujem s njimm pa cu a bas pitati dokle je stigao...

Lane86 je napisao/la sledeće:
Jaoooo divno, jedva čekam. Ako neko, možda, "nabavi" taj novi cd, neka ga prosedi našem forumu, domaci.de Smile

obeco mi je da ce mi ga dati tako da cim mi ga da stavicu ga na domaci...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

energija mi je omiljena muzicka grupa Wink
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas bih volela da se opet pojave na estradi..
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 6:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zanima me da cujem...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Energija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon