www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako startujete devojke ?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 4:53 pm    Naslov poruke: Kako startujete devojke ? Na vrh strane Na dno strane

Zeleo sam da otvorim ovu temu da bi se i mi muskarci posavetovali i pomogli jedan drugom u ovom delikatnom zadatku!!! Very Happy Shocked

 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehehe veljo, jesi bre faca! Mr. Green

Ajd ovako, proslu curu sam upoznao preko drugara i startovao sam je pogledom. Duboko sam joj gledao u oci, cepao neke viceve i pokusao da je nasmejem svo vreme i uspeo sam nekako u tome.

Dok sam je konacno smuvao, sam mnogo vreme, strpljenja i truda ulozio i na svakakav nacin sam pokusao da joj pokazem da sam vredan biti njen nov momak! Wink

Posle nedelju dana sam na kraju dobio ono sto sam zelio.

A inace kako se startuju cure?? Mislim da mozemo da batalimo neke gluposti kao "Cao, mala svidjas mi se" ili "Cao izgubio sam svoj broj, daj mi tvoj"!!

Danasnje cure zele da budu osvojene i da se muskarac trudi oko njih, pa zato momci kad ih startujete, pokazite da imate ozbiljan interes.
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 5:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jugovic1980 je napisao/la sledeće:
pokazite da imate ozbiljan interes.


Ozbiljan interes? Salis se jel da? Laughing Koji to muskarac danas ima "ozbiljan interes" Razz Laughing

_________________
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sanjice, nemoj bre tako!!! Ja sam mrtav ozbiljan i do sad nikad nisam gresio sta se toga tice. Zar ti mislis da mi muskarci hocemo samo ono jedno?? E draga moja, tu dosta gresis, jer ima dosta koji stvarno imaju "ozbiljan interes", koji se ne odnosi na sex. Budi uverena u to.
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ljudi moji, gde svi nadjete te devojke koje padaju na pogled? Ovde u Novom Sadu padaju na kola, skuter, lovu uopste. Ja hocu samo jednu lepu i normalnu devojku, takva ce biti moja princeza!!!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jugovic1980 je napisao/la sledeće:
Budi uverena u to.

Kad se nadje neki da me u to uveri onda cu verovati... za 26 godina se takav nije nasao,ne verujem ni da ce se naci,takvi ne postoje Laughing

_________________
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

velja25 je napisao/la sledeće:
pa ljudi moji, gde svi nadjete te devojke koje padaju na pogled? Ovde u Novom Sadu padaju na kola, skuter, lovu uopste. Ja hocu samo jednu lepu i normalnu devojku, takva ce biti moja princeza!!!


E brate, takve se zovu sponzoruse!! Znam ja o cemu ti pricas, to svako leto dozivljavam dole kad sam na odmoru, a ja kao "bogat stranac" ne mogu da ih se oterasim!!

To su iluzije nasih devojka da ce nekad bolji zivot da imaju preko tudja ledja! Previse sanjaju o princu na belom konju a ti brate budi strpljiv pa ces naci tvoju princezu!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sanjica_021 je napisao/la sledeće:
jugovic1980 je napisao/la sledeće:
Budi uverena u to.

Kad se nadje neki da me u to uveri onda cu verovati... za 26 godina se takav nije nasao,ne verujem ni da ce se naci,takvi ne postoje Laughing


Sanjice, ne znam na kakve muskarci si nalazila i gde, ali to postoji! Iz svog iskustva to kazem a imam dosta drugova sto isto razmisljaju kao ja. Njima je isto pamet cura vaznija nego njihovo telo. Nije sve u sex-u, nego je to vec deo veze.
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugovicu uramicu te i okaciti na zid Laughing Tebe cemo ostaviti za seme,steta izgubiti takav primerak Razz

_________________
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Molim?? Ma nemoj Sanjice, necemo tako a ko ce da siri onda moju filozofiju? Mr. Green Ako budem samo primer, mozda nece da ima dosta ljudi koji ce da krenu mojim putem, ovako mogu bolje da uticem na njih! Wink Laughing

Ali sliku moju mozes da uramis ako te to malo tesi! Mr. Green
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vas dvoje se muvate ili mi se cini? Very Happy
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

velja25 je napisao/la sledeće:
Vas dvoje se muvate ili mi se cini? Very Happy


E brate to ti se zaista samo cini!! Ja se svuda i nigde muvam, ali ne bas sa Sanjicom! Razz Ali ona je stvarno fina cura, koliko sam ja to primetio. A muvanje se ne cini javno, nego tajno, jer je onda vise zanimljivo brate! Laughing 8)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kako startujete devojke ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 1 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon