www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li se ikada mislite vratiti???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 30, 2006 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne razmisljam o tome jer imam druga posla trenutno.
sve u svoje vreme... Wink


 
*OpasnaMackica*
Banovan!

djavolce domaci.de
djavolce domaci.de



Godine: 69

Datum registracije: 22 Apr 2006
Poruke: 2171
Mesto: novi sad

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 01, 2006 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da..

_________________
*OpasnaMackicaLara*

Ide maca oko tebe pazi da te ne ogrebe,
pali mali nisam mala ja bi se stobom samo igrala

ego, dixy, najbolje cure bubim vas lepotice
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 01, 2006 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to sigurno, a kada ?......ne znam

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 5:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaki dan. samo ne znam gdje.

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
zeenmc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 186
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 04, 2006 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Heh,nisam mogao da odolim da da nesto nekazem,Malo je dojadilo da slusam kako ljudi kukaju,u fazonu ovde je lose (u Srbiji),nema se para,nikakavi uslovi za zivot,a nisu bili npr 4,5 godina.Ajd da ja kazem nesto iz svog ugla,meni je rodbina s oceve strane po svetu,ovde su mi samo baba,tetka i brat,tj oni zive u Crnoj Gori.a ostali su po svetu Amerika,Kanada,Nemacka,Austrija.ma bukvalno ih ima po celom svetu (osim u Australji,gde bi ja voleo da zivim Twisted Evil ),Vecina njih kuka,koliko im je lose,nemogu vecu kolicinu novca da sacuvaju u toku meseca,i slicno.
Ova sadasnja vlast pokra sve zivo,6 puta je losije ziveti sada nego u Milosevicevo vreme,(sada su poceli da naplacuju neke nebulozne poreze,koji postoje u npr Nemackoj) ajd dokaz npr ,sto se tice Djindjica,ako malo bolje pogledate U vladi a i u DS-u nema vise njegovih ljudi, heh zasto,da nije mozda zbog toga,zato sto su svi imali skoro dosije u policiji,pa mislim i njegov kuvar ga je imao.Djindjicevog pulena (osnovao je neku novu stranku)povezuju s najtezim kriminalcima.

Ajd da skratim pricu,nasi "nepismeni ljudi" (citaj : glupi),jedva cekaju da udju u evropu,misle da ce ima padati pare s nebe,a svaki drugi mladic ili devojka imaju extra skupe telefone,a zale se nemaju pare za upis na fakultet ili slicno,pa i ja imam skuplji telefon,al ja se bavim programiranjem,pa posao maltene radim iz kuce,i mogu da zavrsavam fakultet (ako bog da,drugi fax zavrsavam u americi Smile ),tata i majka se ubijaju od posla,pa ni ja ni burazer nemamo nikakvih problema,al sta rade ostali,pa mole se bogu da dobiju na kladionici,neizlaze iz njih,a i kukale nam majke,kada srbija udje u evropu,je*asmo jeza u ledja,vdite sta se desava u zemljama s zapadnim mentalitetom,svake nedelje upadaju tetotisti u skole,i ubijaju nevinu decu,u australiji staolno se desavaju kidnapovanje skolaraca,alo bre kreteni (Srbi,hrvati slovenci...),jel hocete da vam kidnapuju decu,a da za dlkaku da zavoravim, ona budala od Tadica,jedva docekala da potpise onaj ugovor u Americi (znam tacan text ugovora)pa sad smo i mi pod okupacijom,doduse nema jos NATO cizama u Srbiji,sigurno je svrsavao,dok je potpisivao dozvolu da se nase vojne snage mogu upotrebljavati u Avganistanu i Iraku.kao topovsko mesno.heh pa debilu,sta ti mislis,zar ti nije neka logika da se islamski svet osveti zbog toga,sta ce biti ako nam posalju na poklon bombu u sred Kalemegdana,ili Knez Mihajlove,gde je krcato ljudi,sta ces onda Tadicu da se pravis lud,ko za ljude sto su nestali na Kosovu ......



ajd da kazem poentu ,U SRBIJI NIJE LOSE,AKO STE DOBRO ZIVELI U NEMACKOJ,ZIVECETE OVDE I BOLJE,AKO BUDETE RADILI,A NE IZLEZAVALI.

AJ POZZZ

a da 99 % se KOSOVO ocepljuje 29.11.2006 ,to Tadic zna,a pravi se lud

pa kako se ono bese kaze NEKA BOG CUVA SRBIJU
 
Amerigo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 202

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 31, 2006 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj je zivot svicarska, sto kaze dino.
ali mnogi koje poznajem bi se vratili da imaju dole uslove za normalan zivot.
 
whitesnake1710
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 598
Mesto: Limasol

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zeenmc je napisao/la sledeće:
Heh,nisam mogao da odolim da da nesto nekazem,Malo je dojadilo da slusam kako ljudi kukaju,u fazonu ovde je lose (u Srbiji),nema se para,nikakavi uslovi za zivot,a nisu bili npr 4,5 godina.Ajd da ja kazem nesto iz svog ugla,meni je rodbina s oceve strane po svetu,ovde su mi samo baba,tetka i brat,tj oni zive u Crnoj Gori.a ostali su po svetu Amerika,Kanada,Nemacka,Austrija.ma bukvalno ih ima po celom svetu (osim u Australji,gde bi ja voleo da zivim Twisted Evil ),Vecina njih kuka,koliko im je lose,nemogu vecu kolicinu novca da sacuvaju u toku meseca,i slicno.
Ova sadasnja vlast pokra sve zivo,6 puta je losije ziveti sada nego u Milosevicevo vreme,(sada su poceli da naplacuju neke nebulozne poreze,koji postoje u npr Nemackoj) ajd dokaz npr ,sto se tice Djindjica,ako malo bolje pogledate U vladi a i u DS-u nema vise njegovih ljudi, heh zasto,da nije mozda zbog toga,zato sto su svi imali skoro dosije u policiji,pa mislim i njegov kuvar ga je imao.Djindjicevog pulena (osnovao je neku novu stranku)povezuju s najtezim kriminalcima.

Ajd da skratim pricu,nasi "nepismeni ljudi" (citaj : glupi),jedva cekaju da udju u evropu,misle da ce ima padati pare s nebe,a svaki drugi mladic ili devojka imaju extra skupe telefone,a zale se nemaju pare za upis na fakultet ili slicno,pa i ja imam skuplji telefon,al ja se bavim programiranjem,pa posao maltene radim iz kuce,i mogu da zavrsavam fakultet (ako bog da,drugi fax zavrsavam u americi Smile ),tata i majka se ubijaju od posla,pa ni ja ni burazer nemamo nikakvih problema,al sta rade ostali,pa mole se bogu da dobiju na kladionici,neizlaze iz njih,a i kukale nam majke,kada srbija udje u evropu,je*asmo jeza u ledja,vdite sta se desava u zemljama s zapadnim mentalitetom,svake nedelje upadaju tetotisti u skole,i ubijaju nevinu decu,u australiji staolno se desavaju kidnapovanje skolaraca,alo bre kreteni (Srbi,hrvati slovenci...),jel hocete da vam kidnapuju decu,a da za dlkaku da zavoravim, ona budala od Tadica,jedva docekala da potpise onaj ugovor u Americi (znam tacan text ugovora)pa sad smo i mi pod okupacijom,doduse nema jos NATO cizama u Srbiji,sigurno je svrsavao,dok je potpisivao dozvolu da se nase vojne snage mogu upotrebljavati u Avganistanu i Iraku.kao topovsko mesno.heh pa debilu,sta ti mislis,zar ti nije neka logika da se islamski svet osveti zbog toga,sta ce biti ako nam posalju na poklon bombu u sred Kalemegdana,ili Knez Mihajlove,gde je krcato ljudi,sta ces onda Tadicu da se pravis lud,ko za ljude sto su nestali na Kosovu ......



ajd da kazem poentu
Citat:
,U SRBIJI NIJE LOSE,AKO STE DOBRO ZIVELI U NEMACKOJ,ZIVECETE OVDE I BOLJE,AKO BUDETE RADILI,A NE IZLEZAVALI.

AJ POZZZ

a da 99 % se KOSOVO ocepljuje 29.11.2006 ,to Tadic zna,a pravi se lud


pa kako se ono bese kaze NEKA BOG CUVA SRBIJU


Slazem se da treba raditi i gomila ljudi zelji da radi, ali NEMA GDE!!!
A ako je tacno ovo za Kosovo, interesuje me sta tu nije lose???

I da se nadovezem na temu, za sada nemam zelju da se vratim. No nikad ne reci nikad!

_________________
I'm only living the Parrish bywords, looking for that "ounce of excitement", that "whisper of a thrill there is no sense living your life without".
 
Neno7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 20

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 05, 2006 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja cu da se vratim da utvorim bistro jel nemacka skroz propala
 
Mak3donec
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 16
Mesto: Brisbane AUS

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 1:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vracam se ja ali prvo cekam da uzmem drzavljanstvo Very Happy

_________________
Nije bitno sine to sam ja uvek isti prvi na listi, iskreno jebe mi se sta ti mislis !
 
MiBaDe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 02 Nov 2006
Poruke: 9

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 11:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za izlaske i uzivanje vratijo bi se dole ali za ostvaranje nesto u zivotu tesko bi bilo dole za mene dole jos nije sve regulisano ko ovde u njemackoj naprimer zato i nemam nameru da se vracam dole!
 
Jole ch
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 10 Sep 2005
Poruke: 80
Mesto: Aarau-Aleksandrovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh nemoze jare i pare, kako bi bilo lepo kad bi moglo da se radi i zaradi ko ovde a da se zivi dole!
vraticu se jednog dana!!!
 
tikis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 161

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno cim zaradim novac jer kuca je samo jedna
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Da li se ikada mislite vratiti??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 2 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon