www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li se ikada mislite vratiti???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
tina07
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 10
Mesto: zadar

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma dajte, vratite se svojim kucama jer sto ce ti zivot kad ne uzivas u njem. i pare i sve. grozno je kad zivis 30 godina u stanu u zgradi i ne poznas svog prvog susjeda a upravo to se dogadja vani u vecim gradovima

 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaki dan mislim na to. Ali onda se vracam u realitet: gde da se vratim? Zar je Srbija zemlja u kojoj vredi vratiti se?
Tacno je, ako zelis lepu i netaknutu prirodu onda je Srbija pravo mesto. Ali osim toga nema za sta da se vratim.

Kazu da su Srbi gostoprimljiv i prijatan narod. Od toga nisam primetio nista. Kad putujem kuci, od Subotice do Pozarevca sam ispsovan milion puta pa cak i moja cela familija. Od Pozarevca pa na tamo vise i ne cujem psovke jer sam stigo u svoj kraj, jedva cekam da stignem kuci da se odmorim. Obozavam da idem tamo na odmor, imamo lepu kucu, super familiju, lepu okolinu...ali samo za odmor. Novac koji dajem na putarinu neki multimilijoner je stavio na svoj Svajcarski racun. Putevi su uzas. Policija na svako cose zaustavlja za najmanju sitnicu. Cena hrane je ista kao i u EU a plate su 10x manje. Sigurnost nema, ne dao bog da se razbolis.

A inace se svi zale u dijaspori zato sto uvek moze bolje. Ali u odnosu na prosecni Srpski standard...nama je vise nego super, tako da se ja uopste ne zalim.

_________________
 
vladanmilosevic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 15 Nov 2006
Poruke: 86
Mesto: brežice

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 10:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve je moguće... Nostalgija vuče da se vratiš. Ima ona stara: Svuda podji pa kući dodji
 
mikulje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Nov 2006
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako bog da Very Happy samo jos neznam kad... mislim nasa drzava... to jos nije drzava.. nepostuju se nikakvi zakoni.. posteni ljudi dole probadaju zato tekk kad se poboljsa stanje Wink
 
guti
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jun 2006
Poruke: 78
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma zasto bi se vracali
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iz ovih stopa...ja tu nemam dileme.cim se stvori i namanji uslov, ja odoh kuci..

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Ugard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 73

Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 123
Mesto: Cincinnati

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 3:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svakako se vracam, samo da zaradim penziju, "tamo"mogu prilicno lagodno zivjeti sa ovom penzijom odavde. 8)
 
bosnovi
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Nov 2005
Poruke: 54

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 4:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno
 
zelenojedobrozaoci
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 30 Avg 2006
Poruke: 105
Mesto: beograd/ i ostatak sveta.

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam tu i tamo.po pootrebi Wink

_________________
iskustvo je ono sto dobijes dok ocekujes nesto drugo
 
Darxo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jun 2006
Poruke: 74

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda jednog dana kad odem u penziju. Volio bi se vratiti na primorje radi lijepog i toplog vremena.
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Necu da kazem "Ne",ali trenutnog sam misljenja da necu,jer deca su mi ovde rodjena i ovde odrastaju gde sam.Tako da cu biti tu uz njih,jednostavno i u dobru i u zlu.Nisam od onih koji grade dole kule i gradove i idu jednom mesecno da izluftiraju svoju kucu("a ona trune li trune")Gradim ovde buducnost,gde se i nalazim.Bez daljnjega nisam ja svoje korene zaboravila,a i decu ucim da znaju odakle su im preci,cak sta vise i da znaju nasu istoriju i pismo.

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
uziman
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 7

uk.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 3:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DA! Mozemo mi otici sa Balkana ali on ne moze iz nas... Vracamo se, ako ne prije, onda kad ostarimo. Ima neka tajna veza! Shocked

_________________
Kad porastem, bit cu velik!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Da li se ikada mislite vratiti??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 3 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon