www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li se ikada mislite vratiti???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
Zoka74
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Dec 2006
Poruke: 129
Mesto: Offenbach

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim,ja sam se vec jednom vratila dole i zivjela sam 3 god.No je nazalost situacija izbila takva da smo se opet vratili u njemacku.Ali vidim priliku da se sredim dole,odmah idem.

 
ireniita
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 03 Nov 2006
Poruke: 93

sao_tome.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se obavezno mislim vratiti jer nikada ne mogu biti srecna u tudjoj zemlji !
 
Nattally
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 07 Avg 2006
Poruke: 95

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 7:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da,zato sto je sve sto volim tamo daleko!
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne, došla sam ovdje studirati engleski jezik, ide mi, kad završim sa ispitima taman odem odmorim se doma, vratim se i to je to. Dok ne diplomiram neću se vraćati, do tad pronalazim ravnotežu.
 
sreleg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 25 Apr 2005
Poruke: 52

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 1:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U svakom slucaju, jednog dana ..... Zavisi od niza okolnosti

_________________
Srele(akademik)
 
Mediterraneo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Dec 2006
Poruke: 13

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 14, 2007 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razmisljam o tome, ali ne u narednih pet godina Wink
 
patis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 133

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 14, 2007 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne nikad.. ovde sam se odrasla ovde cu i ostati.. ovde mi je zivot...
 
young_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 77
Mesto: Beograd

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 9:24 am    Naslov poruke: Sha reci Na vrh strane Na dno strane

Odgovor je valjda logican... mislim ko jos oce da se vrati u propalu drzavu?? jeste da svako voli svoju domovinu, ali kad negde ne moze d ase zivi ond ane moze... ja bi radije ostao ovde da bleim i radim posteno ali i lepom da zivim nego tamo dole da se mucim jos svaki dan da mislim oce li neko da me kokne sad sutra ili ko zna kad... sta reci...

_________________
Kada zivot vise ne mozes ti da zoves svojim, i kada neko drugi sudbinu ti kroji, i kada tvoji snovi vise ne budu tvoji.. mali trachak nade uvek mora da postoji...
 
bokiva39
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2006
Poruke: 71

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 12:23 am    Naslov poruke: Re: Sha reci Na vrh strane Na dno strane

young_ je napisao/la sledeće:
Odgovor je valjda logican... mislim ko jos oce da se vrati u propalu drzavu?? jeste da svako voli svoju domovinu, ali kad negde ne moze d ase zivi ond ane moze... ja bi radije ostao ovde da bleim i radim posteno ali i lepom da zivim nego tamo dole da se mucim jos svaki dan da mislim oce li neko da me kokne sad sutra ili ko zna kad... sta reci...


Zanimljiv odgovor....hmm dok ja na primer nikada ne bih otisao da crncim i radim van Srbije..ovde mi je takvo zezanje i zajebancija... Laughing Laughing ZIVELA SRBIJA Wink

_________________
Samo svemir i ljudska glupost su beskonacni mada za svemir nisam siguran. Albert Ajnstajn
 
nikita123n
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 100
Mesto: Tako blizu...a tako daleko!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

licno mislim se vratiti u srbiju...cinjenica da za sada imam dobar zivot...dobar posao...i perspektivu...ali ipak yugo nostalgija me vuce...ne kazu dzabe svugde podji, al kuci dodji.........
nije nigde kao kod nas...jest da je kriza i sve...ali ljudi znaju da zive...da se provesele...
 
dado_GTI
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 545
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da se mislim vratit u svoju rodnu republiku srpsku
 
krsman 78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 05 Mar 2007
Poruke: 37
Mesto: Bern

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 07, 2007 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

normalno mislim da se vratim da zivim dole u srbji
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Da li se ikada mislite vratiti??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 5 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon