www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zvake...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 2:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
ali se uvek malo prethodno raspitaj o njoj i o tome šta voli.

a kako nastupas kada o toj devojci nista ne znas?
Hmmm?

Meni je jedan decko prisao sa pitanjem "koliko ima sati" i pri tom se zabuljio u mene. Nastavio je jos sa nekim khm khm pitanjima.. Naravno da mi je bilo neprijatno, naravno da sam mu odgovorila 2:25, okrenula se i otperjala dalje niz ulicu. HUh, momci sta god da radite,ne pitajte "koliko ima sati" osim ako to nije predmet vaseg interesovanja.

hehe, ali kad se setim i ja tad bejah mlada i zelena tako da.. mozda ima nesto i u tome Mr. Green


 
grgam
LooDjak
LooDjak





Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 1591
Mesto: tu u blizini

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dođeš tj. priđeš i prestavis se i sve normala prirodno nek ide a ne sad prodavat neke price
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma imas milion nacina.
A nekad pale i neke totalno blesave zvake, npr. prodjes pored devojke, kao slucajno prospes pice po njoj, zatim joj se uctivo izvinis i da bi se iskupio ponudis joj prevoz do kuce.
A upali i ako joj dobacis "Mala, sta pijes?" ili ako je sa drugaricama: "Devoje, sta pijete?". Onda ti doneses pice i sednes pored nje/njih, bez pitanja da li je slobodno. Ovo je jednostavna zvaka a uvek upali.
 
Kobass
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Jul 2006
Poruke: 189

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obratis paznju ako te primecuje....Onda pridjes predstavis se i krenes u neobavezan chat Smile
 
dime89
***Srpski zavodnik***
***Srpski zavodnik***



Godine: 34

Datum registracije: 07 Dec 2006
Poruke: 2069
Mesto: *$*u paukovoj mrezi *$*

puertorico.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 7:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma sve je od situacije i raspolozenja uvek koristim razlicite zvake i do sada su sve bile koliko toliko uspesne!

_________________
Dok stara zvona zvone
nama dobro je i dizem casu gore
za sve ove godine!!!!
Od sumraka do zore,
znas ko cepa vufere!!!!!
D I M E
#26
 
GroundZero
Mister Domaći.de 2008
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2008</b></font>



Godine: 37

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 130
Mesto: Zg

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovisno od situacije do situacije,uglavnom ako se curi sviđaš nije bitno što ćeš reći...
ako se curi nesviđaš niti najbolji ulet ti neće pomoći...
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 28, 2008 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma sve to zavisi od mnogo faktora...
hehehe, recima Hladnog Piva:

Pricekaj da dolijem jos malo hrabrosti
Jer trijezan nemam mu*a da ti kazem sto mislim
S promilima mi raste samopouzdanje
Strah od poraza uvijek me zablokira

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2008 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je decko pricao sa "bas ti lepo mirise kosa, koji sampon koristis?" Laughing Laughing Laughing

_________________
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2008 6:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Ma imas milion nacina.
A nekad pale i neke totalno blesave zvake, npr. prodjes pored devojke, kao slucajno prospes pice po njoj, zatim joj se uctivo izvinis i da bi se iskupio ponudis joj prevoz do kuce.
A upali i ako joj dobacis "Mala, sta pijes?" ili ako je sa drugaricama: "Devoje, sta pijete?". Onda ti doneses pice i sednes pored nje/njih, bez pitanja da li je slobodno. Ovo je jednostavna zvaka a uvek upali.



Jerotije druze stari ja sve vishe mislim, znajuci koliko je devojkama stalo do garderobe, da bi za ovaj prilazak takvo tabanje popio da to nije zdravo Smile Dakle NE radite nista sto ce im zeznuti styling Very Happy
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2008 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

heh kod mene je upalila kad je jedan dečko u lokalu prolazio kraj mene pa me kao slučajno učepio nogom, a imo je mesta da prodje, pa se izvinio i počela priča, inače ne padam na takve stvari al jbg, dečko mi se mnoooogooooo svidjao......

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 12, 2008 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja uvek nosim knjižicu sa šablonima pa kad ocenim kilažu i visinu devojke, pronadjem je u sadržaju i počnem sa rečima:

1.mala da li je tvoj tata terorista kad je napravio takvu bombu...
2. ja se tebi svidjam a ti meni
3. mesec sija cvetaju bandere, ti se meni svidjaš. ajd podjemo
4. mala da li si raspoložena za šetnju... a ona kaže... idi prošetaj...
5 pogledaš na sat i kažeš mislim da je vreme da se upoznamo
6. počupaš je za kiku i pitaš da li hoće da bude tvoja devojčica...

elem poenta ovog gore navedenog prose*avanja: glupo je imati šablon, jadno je videti nekog ko ide od cure do cure i prodaje neku spiku ne bitno dobra ili loša (spika/cura)
u današnje vreme kao i pre 500 godina, suština je izraziti svoju naklonost prema nekoj ženskoj osobi, isto ka u vreme vitezova čekaš znak: osmeh, pogled pa pridješ e sad do sopstvene suptilnosti, šarma, duhovitosti zavisi u kakvom svetlu ćeš se prikazati... il se ja to tripujem Smile

_________________
~Duo de la muerte~


Poslednja prepravka: BulatCar datum Ned Maj 18, 2008 1:42 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 12, 2008 5:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BulatCar je napisao/la sledeće:

6. počupaš je za kiku i pitaš da li hoće da bude tvoja devojčica...


meni se ovo dopada Very Happy Very Happy

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Zvake... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon