www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zvake...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Alexlicious07
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 08 Maj 2008
Poruke: 26

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 04, 2008 2:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jale21 je napisao/la sledeće:
Ja znam za jedno od najacih ukopavanja sta sam u zivotu cuo....

Kaze lik curi tj crnogorac:
Djevojke jeste li to krenule u kradju..
Ne sto??
A ruzne ste ka lopovi... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



hahahahaha...omg...crnogorac car...svaka mu cast!!!
e jesu opasni ti crnogorci... Smile


 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 04, 2008 4:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hoces da ti kupim sok, ili da ti sviram rok, ciciban, ciciban... Very Happy

E moj prijatelju da ima takivh sema, odavno bi postajali kratki kursevi. Odradis kurs i ides okolo baris ribe.

Sve je to jednom recju HEMIJA!

Nema tu nikakve cake, il znas il' ne znas sa zenskama. Ne prica se sa svakom isto.
Nekada je mogla pored mene proci riba avion i da mi se guzi, vrcka guzom, ali ja kada sam ne raspolozen onda sam ne raspolozen. Samo bi je mogao poslati i tri lepe...

Znaci sve zavisi od rasplozenja i situacije.
Sada bi vi neki da kazete dve reci i da vam zenska padne u zagrljaj, ono kao smuvo sam je, sada sam ja njen decko. Mani te se Holivuda i tih prica.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
mkotur1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 94
Mesto: Canada

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 05, 2008 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

12. devojko ti u sebi imaš nešto erotsko... (sačekaš da se oduševi pa kažeš) ... glupa si ko k....

hahahahahahahahaaha ovako se dugo nisam lepo nasmejao. hahaha steta sto to nemogu prevesti na engleski, koliko su kanadjanke glupi, to bi mozda i upalilo
 
buddo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jan 2008
Poruke: 20

sweden.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 21, 2008 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bike vidim procitao si i ti najvecu bibliju muskaraca "kako da zavedemo devojke". interesantna je, ima jako puno istinitih fora, iako dosta cura nezeli to priznati. svidja mi se psihologija koja je än rote fade kroz knjigu. samo ta knjiga se odnosi na nase cure. mislim nase cure u ex-jugi posto one imaju vise humora i zelje za flirt, bez nekih predrasuda ili bojaznosti da su posle flirta muskarcu nesto duzne.

u svakom slucaju jedan velik B R A V O za tu knjigu
 
gorec16
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 23 Feb 2006
Poruke: 179
Mesto: Poreč

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 15, 2008 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

istina je da nema neke sheme to jednostavno mora ići prirodno,znam po sebi i što je kod mene palilo kod upoznavanja...

al evo par fora koje sam čula od prijatelja,bratića,a jedna je i meni profurana...

1.priđeš curi i kažeš joj mogu imati tvoj broj(to možda bolje pali u fazi nakon upoznavanja)' i sad cura počne diktirati:091(broj mobitela u biti),a ti joj kažeš ma ne taj,broj cipela...Razz
=fora by moj frend

2.a ovo je moj car od bratića profurao jednoj curi,hostesi...sad ženska prolazi,a njemu je full ličila na angelinu jolie,i on počne njoj govoriti angelina,angelina..ova mu se okrene i kaže nisam ja angelina ja sam mirjana..kaže on njoj ma nema veze,meni si angelina...i tu je počela spika gore dole i na kraju otišli na cugu Very Happy

3.e a ova je fora profurana meni,nije upalila,al makar sam se dobro nasmijala....stojim za šankom,pijem bambus,priđe mi lik,zagrli me i kaže:
sestro,šta to piješ,ajd popij juice sa mnom,to im najmanje ide...


eto...

_________________
Bolje da me mrze zbog onoga što jesam nego da me vole zbog onoga što nisam!!!
 
vrban
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Okt 2008
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 06, 2008 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto pitate za zvake?
To uopste nije bitno, nego kako se pokazes kasnije, a
razgovor mozes poceti kako god hoces.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 07, 2008 7:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja koristim osmeh i lep govor .. znači lepo priđem devojci, nasmešim se, predstavim se .. i .. to je to Wink

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 13, 2008 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj drug je koristio owo:

'e mala, jel ti imash neke weze sa Bin Ladenom?'..
' ne, shto?'
'Ma prawa si bomba.....'..

Laughing Laughing Cool

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
idaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jul 2007
Poruke: 110
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 15, 2008 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boky je napisao/la sledeće:
Ja koristim osmeh i lep govor .. znači lepo priđem devojci, nasmešim se, predstavim se .. i .. to je to Wink


Pa ovakvi uleti vjerovatno i imaju vise prolaza, ako nista, sto je sigurno, sigurno je Confused
 
buddo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jan 2008
Poruke: 20

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 24, 2008 8:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

malo toga za čitukati Smile

http://sarm3r.blog.hr/2008/03/1624449136/privlacnost-nije-izbor.html
http://www.scribd.com/doc/2423758/17-saveta-kako-smuvati-devojku-koja-vam-se-svia/
http://zavodenje.wordpress.com/2008/12/23/najbolje-vreme-za-uspesno-zavodenje/
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 02, 2009 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Ma imas milion nacina.
A nekad pale i neke totalno blesave zvake, npr. prodjes pored devojke, kao slucajno prospes pice po njoj, zatim joj se uctivo izvinis i da bi se iskupio ponudis joj prevoz do kuce.
A upali i ako joj dobacis "Mala, sta pijes?" ili ako je sa drugaricama: "Devoje, sta pijete?". Onda ti doneses pice i sednes pored nje/njih, bez pitanja da li je slobodno. Ovo je jednostavna zvaka a uvek upali.



prospeš piće po njoj.pa neznam možda da je i udariš.šalim se naravno. ali stvarno je ono .ali svako ima svoj neki način ili pristup.jel tebi to palilo.
sa tim poljevanjem.jest ono da je mnogo lakše da digneš ribu kad se nalije.
ali zamisli koliko se ona tu nešto dotjerivala i ti se pojaviš i poliješ je.
mislim da bi hladno te poslala ......ovaj drugi način je dosta pametniji .
ali opet sjesti bez pitanja dali je slobodno ili tako nešto.
mislim da i od toga nema neke koristi.ma to se odmah vidi posle par pogleda dali imaš prolaza ili ne .prije sa normalnom nekom pričom.
sad to za mene je prošlost ali ajd.nadam se da se neljutiš na ovim mojim komentarima.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
mrdejan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 12 Mar 2010
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 18, 2014 3:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav,pre nekih 3,4 dana sam se zaljubio u drugaricu jednu...izlazili smo jednon,ali ona nije bila zainteresovana...pa sam hteo da pitam,da li bih nekako mogao da probam drugi put da izadjemo da pricamo malo i tako i sta da pricam ? Hvala Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Zvake... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon