www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Toomy021 zelje
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Tommy021
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 448
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 27, 2006 12:37 pm    Naslov poruke: Toomy021 zelje Na vrh strane Na dno strane

Moze li neko da mi nabavi spot od Dado Polumente-Ana Marija (nadam se da shvataju oni sto me znaju sta ce mi Rolling Eyes )


_________________
Bad Boy 4 a Life...
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 27, 2006 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upravilima pise da ne postavljamo spotove tako da ti na zalost ovu zelju necemo moci da ispunimo. Razumem ja da zelis da gledas AnuMariu kako se njise u spotu ali si trebalo da je podrzis u Velikom Bratu (Sala) Mr. Green

_________________
 
Tommy021
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 448
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 02, 2006 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa dobro mozes da postavis medju spotove i samo mi javis da ima i ja skinem...(udjes,izadjes,i gotovo... Mr. Green )
-Ne bih je podrzao ni za 100 000 E,pre bih Mikija(on je legenda)...
-Aj onda na pp javi dal moze tako da mi nabavite...OK?

_________________
Bad Boy 4 a Life...
 
Tommy021
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 448
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E treba mi pesma koju pustaju na pinku za dzingl "Sve za ljubav"
-Ono sa recima:S0neba padaju...Dvije zvezdice....
-Tako nekako ajde ko zna neka pomogne od mene je trazeno a ja mogu samo od vas Laughing Laughing Mr. Green

_________________
Bad Boy 4 a Life...
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja stvarno ne gledam emisiju "Sve za ljubav"
Na pamet mi je pala pesma od Tajci "Dvije Zvezdice" po ovome sto si napisao, ako je to to, ja cu ti postaviti?
 
Tommy021
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 448
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 31, 2006 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E vidis mislim da jeste ...Pa da to je njen glas...A ja mislim ciji je glas kad mi je poznat...Aj kad postavis javi...

_________________
Bad Boy 4 a Life...
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 31, 2006 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

POsto je kolega Comix jos na poslu ....sam ti ja postavio pesmu

_________________
 
Tommy021
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 448
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 31, 2006 7:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala...

_________________
Bad Boy 4 a Life...
 
Tommy021
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 448
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 05, 2006 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ovako ...Zna li neko ista o pevacici Natashi Molnar?
-Treba mi spod koji se vrteo na palmi sa nekog festivala Tvumo ili sta god(to sam procitao u pozadini)
-Pesma Nemam ispod nista

_________________
Bad Boy 4 a Life...
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 05, 2006 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Pravilniku pise

3. Strana muzika i bilo koji spotovi NE DOLAZI U OBZIR! O tome postoji obaveštenje, ali kao i uvek niko ne čita! Pod stranom muzikom se podrazumeva sve što je van granica bivše nam SFRJ!

Znaci samo pesmu mozes dobiti Wink

_________________
 
Tommy021
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 448
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa pesmu moze naci i beba Rumun...Mislim da je ovo sve jadnoooooooo.
-SAD BI REKONESTO AL NEKA Rolling Eyes

_________________
Bad Boy 4 a Life...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> Toomy021 zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon