www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Audi
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  
Autor Poruka
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uhh...Kako mocno izgleda...Samo kad ga vidim najezim se Shocked Twisted Evil Nego, daleko je 2009. Sad


_________________
Master
 
miodragkolaric
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Nov 2006
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji motor za njega je 1.8T ili eventualno ako vise volite dizel 1.9TDI
 
red_devil
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 330

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam audi 2.5TDI, tj. moj cale... ali i ja ga s vremena na vrijeme vozam.... tamo gdje nema policije Smile

sve je OK, ali na popravke je do sada otislo....(bez servisa) oko 4000e

Otvorio sam ja nekada davno temu... "Vrednost audija A6"... Mozete da vidite 5 slike... I da procenite vrednost... Very Happy Pozz
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 4:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm...Impresivna suma, moram priznati.Koje je godiste taj Audi?Sta mu je sve radjeno pa je sve kostalo toliko... Rolling Eyes

_________________
Master
 
red_devil
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 330

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Huhhh... Ne razumijem se bas nesh u ta auta te dijelove ali otprilike ovako...

Otisao mu na 90 000km filter za gorivo...
Next...
Pre godinu dana pri paljenju remen mu preskocio... pa morao da menja remen... uzrok: mish... hehe
(na audijevom servisu su nam rekli da su do sada imali samo jedan takav slucaj, mi smo bili Nr.2, sanse da vam se to desi su 1 : 1 000 000)
Dok smo putovali za CH vozili smo nekih 200km/h, bio jak vetar, onaj prednji ventilator je bio malo labav, pukao ventilator, pukao hladnjak...
Next...
Poceo je da cadi, kada smo otisli ovde u CH na servis rekli su da mu je otisao turbo(ustvari nije), zemenimo turbo, sve isto, odemo opet u servis... Pitali ih: pa sve je isto, kada ce prestati da veje dim iza nas, odgovorili nam: treba da napravite minimalno 1000km, mi sledece sedmice odemo za RS (1250km) na odmor, sve isto, cak i gore, odemo u Audijev servis u RS i ljudi nam zamene nekakav mali filter za 100e i sve ok. Onaj turbo je 99.9% bio OK, ali eto Svajcarci nas zeznuli... Nismo uspeli ni da dobijemo odstetu, kao kada smo otisli, odgovorili nam, da smo opet trebali kod njih da dodjemo i da je onaj turbo 100% bio pokvaren, mada mi nismo osetili da losije vuce... To je bila Audijeva garaza, ne bilo koja xxx
Next...
hmmm... Pre 3 meseca otisla Bosh pumpa...
Next...
Ehmmm.... To je ja mislim to...
Dobro bilo je tu i nekih manjih popravki ali ovo je otprilike ono najvaznije... Eto tako vam je, nije fora kupiti samo audi, treba ga i odrzavati...
Razmisljali smo da menjamo auto, ali popricali smo sa ostalim ljudima koji recimo imaju BMW serije3, mercedese itd. Svi su imali slicne kvarove...
Eto toliko do mene Confused

Ahh da... 1999 godiste... 11. mesec...
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa dobro...Sam si rekao i to svi znamo, Audi, BMW, Mecka...sve su to jake i kvalitetne marke i nije fora samo imati ih.Ako vec imas Audi-ja moras i da znas da je njegov redovan servis extra skup, a kamoli neki ozbiljniji kvar.
Vas "bas hoce" ( Wink ) kada su kvarovi u pitanju ili ste kupili jedan od shkart automobila (nisa lose)...

_________________
Master
 
red_devil
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 330

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 6:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sumljam, kupili smo ga 9 meseci starog...
Koristio ga sef neke firme, firma propala... i to je to...
Jedino ako smo podesili na neku fabricku gresku... hehe...

Mada Recimo drugu je na BMW-u 5 otisao takodje taj filter za gorivo(takodje dizel), a nakon toga i klima, a kupio ga je novog
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

red_devil je napisao/la sledeće:
Sumljam, kupili smo ga 9 meseci starog...
Koristio ga sef neke firme, firma propala... i to je to...
Jedino ako smo podesili na neku fabricku gresku... hehe...

Mada Recimo drugu je na BMW-u 5 otisao takodje taj filter za gorivo(takodje dizel), a nakon toga i klima, a kupio ga je novog

Na neku fabricku gresku sam i mislio...Ko zna, mozda je bas Vas zadesio taj maler Smile
Kod svih proizvodjaca postoje shkart automobili pa i kod BMW-a, Mercedes-a...

_________________
Master
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 10:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako kupis auto prvih serije (znaci kad tek izadje model) ocekuj kvarove, i to prvih dve godine nakon izbacenja novog modela. Posle toga su greske izvadjene. Takvog Pezo-a 406 sam ja imao.

_________________
 
warshava
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 17 Jan 2007
Poruke: 32
Mesto: IVANJICA

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 6:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema sta audi se zaista vratio medju najbolje mene odusevljava rs4 proglasen je za best performans car of the year
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oficijalni teaser, slika nove A5 koji cemo videti na autosalonu u Genevi


_________________
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Audi je mamara ,joj al' bih voleo A4 3.0tdi crni sa niklovanom lajsnom.......

_________________
nedd1ch
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> Audi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  sledeća
Strana 8 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon