www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

VW
Strana 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
Alexxc5
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 128
Mesto: Sabac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2005 12:41 am    Naslov poruke: VW Na vrh strane Na dno strane

Ja sam se vozio samo jednom u VW Pheaton-u i to je ispalo slucajno!!!Nemam reci,auto je perverzija!!Za mene!!Ne moze da se poredi sa BMW 7 ili Mercedes-Benz s500 ili slicno!!!VW ga je uradio tako da ma koliko i pod kojim uglom an uletao u krivine kabina ce se potresti samo nekoliko posto jel je uradjena posebno od skoljke auta!!Sve vam kaze samo masa auta koja iznosi 3t!!!!Unapred HVALA NA ODGOVORIMA!!!


_________________
Alexandar
 
Shaq
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 152

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2005 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Phaeton je super auto i to stoji, ali ne postoji shansa da on bude bolji od A8,S-klase i sedmice.Sve shto napravi vw a koshta preko 40K eura,nema shanse da prodje na trzistu(ako se izuzme Tuareg).Nije da su kola losha,vec jednostavno nemaju "pedigre",odnosno,jednostavno nijesu prestizni kao kola iz Big three...

_________________
"It's not how hard you push along the way,it's having something in you to finish"-His Airness,Michael Jordan
 
peca1989
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 26 Jan 2005
Poruke: 199
Mesto: ***SRBIJA***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2005 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tachno i ja mislim da nemoze da savlada mercedesovu s klasu i bmw sedmicu,a za audia to neznam...ali auto je stvarno perverzija i nemam rechi!!!
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2005 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

VW je najprodavaniji auto na svetu samo da te obavestim.
Sto se tice Pheaton-a ovaj auto moze da se nosi sa S kalsom, BMW-om pa cak i sa Audi-jevom A8 ili S8 klasom.

Edit by Jugovic:
Bez izazivanja.
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2005 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znaci ova kola su vrh!! VW Phaeton moze lagano da se nosi sa Mercedesovom S-klasom a i mnogo mi lepse izgleda nego A8 od Audi.

@rile_master:
Tvoja informacija je potvrdjena. VW jeste najprodavaniji auto na svetu, ali ja mislim da su za to ipak najvise Golf i Polo zasluzni. Sami su nedavno izjavili da imaju problemu u klasi za limozine, jer su tu Mercedes, BMW i Audi vec zakon.



Ko zeli vise slike da vidi, neka klikne Arrow ovde

A za informacije o motoru, koliko trosi, itd. idite na ovaj link i uzivajte jer su ova kola zaista extra Exclamation
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tako je Jugi!Kad sam rekao da je najprodavaniji upravo sam mislio na Golf-a i Polo-a mada ni Passat ne zaostaje puno.
Sto se tice limuzina, ponavljam da Pheaton moze da konkurise Audi-ju, Mecki i BMW-u samo treba napraviti par pametnih poteza.Videcemo sta ce biti od svega ovoga.

_________________
Master
 
mimo
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 18 Jul 2004
Poruke: 251

vietnam.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 3:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hi ja mislim da je VW Phaeton veoma podcjenjen,
to se isto desilo i kad je audi A8 izasao na trziste, dok je po mom misljelju mercedes veoma precjenjen. Samo ove godine su imali oko 1,3 Milijona poziva u radionu.
"Greske u Produkciji"
VW Phaeton je "Boli glava" samo kad bih se imalo love za tako nesto Rolling Eyes
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 11:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U prvo vreme nisam mogao da verujem u to da VW ima automobil koji moze da parira Audi-u, Mercedesu i BMW-u!
Medjutim, nakon malo trazenja po netu uvideo sam da je ovaj automobil uzasno dobar.A tek kad sam nasao specifikaciju...jao majko moja...ne mogu da verujem.
Extra auto!!!

Evo jos malo slika za ljubitelje ovog automobila:

http://www.autowp.ru/volkswagen/phaeton/
 
i_d_i_o_t
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Dec 2005
Poruke: 88

russia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 30, 2005 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

unutrasnjost mi se svidja ali je vanjski izgled katastrofa,kao da je auto neke nize klase

_________________
znam da nista ne znam
 
halis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2005
Poruke: 178

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 31, 2005 3:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

avto je dobar, ali PUNO preskup (trenutno taj avto stvara VW najvise gubitka - slabo se prodaja zbog visoke cijene)
 
gool
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Dec 2005
Poruke: 28

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 31, 2005 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma auto je ludnica. Nedavno su napravili limuzinu od njega, tj produzili su ga jos, e to je stvarno bolesno.
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 01, 2006 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i_d_i_o_t je napisao/la sledeće:
unutrasnjost mi se svidja ali je vanjski izgled katastrofa,kao da je auto neke nize klase

Unutrasnjost i sva unutrasnja oprema su vrh vrhova.Spoljasnji izgled je takodje super i tu se ne slazem sa tobom da je katastrofa.Cim ovaj auto moze da konkurise Meckinoj S klasi i Audi-ju A8 to znaci da je auto visoke klase (ili barem srednje) a ne nize kao sto si ti rekao.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> VW Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  sledeća
Strana 1 od 23

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon