www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

VW
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam ga nikada vozio ali sam dosta citao o njemu i super je. Auto visoke klase za bogatiju klasu ljudi.

 
BeGy_Mc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Nov 2005
Poruke: 8
Mesto: Kladanj

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Auto je dobar nema sta,ali ja ipak mislim da se on tesko moze porediti sa njemackom trojkom snova.. ova trojka je vec odavno ''hara'' u limuzinskoj klasi,dok VW vise proizvodi aute koji su za potrebu a ne za luksuz..

_________________
censored
 
BeGy_Mc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Nov 2005
Poruke: 8
Mesto: Kladanj

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cuo sam da ovi motori u corradu pogovo VR6 veoma se mnogo kvare,pa ih sve manje i manje mozemo vidjeti igdje na ulici Smile

_________________
censored
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BeGy_Mc je napisao/la sledeće:
Auto je dobar nema sta,ali ja ipak mislim da se on tesko moze porediti sa njemackom trojkom snova.. ova trojka je vec odavno ''hara'' u limuzinskoj klasi,dok VW vise proizvodi aute koji su za potrebu a ne za luksuz..

Ovo je tacno ali ipak VW ovim modelom moze da konkurise ovoj "trojci" dok je u srednjoj klasi lider.
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako VW ovim modelom konkurise trojci onda je trojka stvarno nisko pala... Wink

_________________
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 1:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BeGy_Mc je napisao/la sledeće:
Cuo sam da ovi motori u corradu pogovo VR6 veoma se mnogo kvare,pa ih sve manje i manje mozemo vidjeti igdje na ulici Smile


To je neistina,motori kao motori su pouzdani,ali na nshim uslovima,loshe gorivo,ulje ochajno a pogotovo kad ga niko ne menja, takodje niko nije pri keshu da stalno sipa u auto pa chim ga upale ne ugreju ga nego po gasu,a od toga prvo odu tefloni u glavi,pa karike,pa lezajevi i tako sa nekih 120000km do 180000km dobijete auto chiji motor je bukvalno zreo za generalisanje, motor vr6 je zakon
pozzzz

_________________
nedd1ch
 
Shaq
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 152

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rile_master je napisao/la sledeće:

Ovo je tacno ali ipak VW ovim modelom moze da konkurise ovoj "trojci" dok je u srednjoj klasi lider.

Na koji segment srednje klase mislish? Imash donju srednju,srednju,i gornju srednju...
U pravu si za donju srednju,tu je Golf najprodavaniji
Srednja klasa: tu je BMW trojka neprikosnovena,passat ne moze dostici taj nivo popularnosti..
visha srednja klasa: tu VW i nema predstavnika,neprikosnoveni lideri A6,BMW petica i E-klasa

_________________
"It's not how hard you push along the way,it's having something in you to finish"-His Airness,Michael Jordan
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je tacno. Skoro svaki motor je u sustini dobar. Steta sto mnogo ljudi ustvari ne vide koliko je vazno zagrejavati motor u voznji pre nego sto pocinje 'prava' voznja.

_________________
 
Shaq
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 152

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 12:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kralj kupea? hahah
mozda nize klase! Auto ne valja nishta,sem mozhda G60 verzije...

_________________
"It's not how hard you push along the way,it's having something in you to finish"-His Airness,Michael Jordan
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shaq je napisao/la sledeće:
Auto ne valja nishta,sem mozhda G60 verzije...


Pa tay G60 "kompresor" ne moze ni 100.000km da sastavi...to ti je najgora verzija i u coradu i u golfu.

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
Proja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 112
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 5:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je i moj omiljeni auto,drago mi je sto nas ima puno

_________________
Ja sam demokrata i mislim da sam najpametniji na svetu zato sto sam student,mrzim Acu i Nesu,zato sto se plasim njih !!!!
 
zorancile
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Nov 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je Golf 2 gti bio jos popularniji od Corada, standardni auto, manje upadljiv, a iste karakteristike.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> VW Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  sledeća
Strana 3 od 23

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon