www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

VW
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 11:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Phaeton se vraća na američko tržište
Glasnogovornik američkog Volkswagena Andreas Meurer je izjavio kako njemački proizvođač namjerava svoju luksuznu limuzinu ponovno uvesti na američko tržište, nakon što je 2005. povučena s njega
Volkswagen je krajem 2005. povukao Pheatona iz SAD-a zbog slabih prodajnih rezultata. Za niti 1500 prodanih automobila godišnje su pomalo bili zaslužni slaba kamapanja, prema ustaljenom mišljenju kupaca previsoka cijena za jednog Volkswagena i drugi slični razlozi.

Prema prvim izvješćima još nije najjasnije kada će se povratak točno odigrati. Naime, Meurer je rekao kako će se Phaeton vratiti kada se sljedeća verzija Phaetona nadje na tržištu. No, ne zna se je li mislio na facelift trenutne generacije ili na novu generaciju koja bi se trebala pojaviti krajem ili nakon 2009. Vjerojatnije je ovo drugo.

Osvježena verzija najskupljeg i tehnološki najnaprednijeg volkswagenovog automobila je predstavljena početkom prošlog tjedana na ovogodišnjem ženevskom autosalonu. Izvana najuočljivija promjena se odnosi na nova prednja svjetla, no većina ih se nalazi ispod kože.[autonet]



_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
AzzO
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 28 Nov 2005
Poruke: 104
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 9:37 am    Naslov poruke: odgovor Na vrh strane Na dno strane

Bora je jako lep auto

_________________
AzzO
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 8:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

300 KS za Golf R36

S obzirom da preteški R32 nije prošao baš najbolje u okršaju sa konkurencijom, VW je izgleda odlučio da mu podari još snage kako bi možda uzvratio udarac.

Prototip na slikama možda nosi značku R32, ali ogromni usisnik za vazduh na prednjem braniku govori da se ispod haube verovatno nalazi čitavih 300 KS. Radi se o identičnom motoru koji je već predstavljen u modelu Passat R36. Kao i R32 ovaj R36 će imati pogon na svim točkovima i DSG menjač. Može se primetiti, između ostalog, da prototip na fotografijama ima i malo izmenjen prednji gril, što bi ga pored branika trebalo distancirati od slabijeg brata.

Golf R36 će biti predstavljen nešto pre predstavljanja nove generacije Golfa, ali bismo pre toga mogli da ga vidimo u vidu koncept automobila na Frankfurtskom salonu automobila u septembru.

Ispod možete pogledati kako se R32 proveo u dvoboju sa Audijem S3. Test je iz emisije Motorvision. Tim Schrick je za volanom izazivača S3, dok čast R32 pokušava da spasi Sabine Schmitz.
http://www.youtube.com/watch?v=YtlkNeazzvw&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Enacionalnaklasa%2Ecom%2Fcontent%2Fview%2F2976%2F8%2F
[nacionalnaklasa]

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
bokiva39
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2006
Poruke: 71

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pheton RULLZZ!! Mocan v 10 tdi diesel u njemu i przi.....
Svaka cast folkswagenu i jesi i najbolji i najkvalitetniji...na Balkanu VW caruje definitivno...a verujem i u ostalim delovima sveta.

g_bmw_m3 je napisao/la sledeće:
Vlada_R je napisao/la sledeće:
'velika' konjaza i kubikaza ne mora da znaci da je sportista


Mora da znaci barem sto se tice wr6

Vlada_R je napisao/la sledeće:
znas kad? NIKAD!!!

A za ovu recenicu mislim da nisi u pravu, a recicu Ti i zasto! Smile Kao prvo, da li si se Ti uopste vozio burazeru u VR6-ici, starijem BMW-u M3, Porsche-u Boxter '99 (Opel Calibri V6 (nisam se vozio)) nekoj Hondi i OBAVEZNO u Nissanu 200SX koji je neizbezan!!
E, sad mi napisi koja su po Tebi (licna) iskustva!
Moras burazeru priznati da je do sto boljeg ubrzanja vazna i precisnost kao i iskustvo vozaca!
E, sad, BMW M3 je sila na tockovima i ja to znam jer sam imao prilike da se vozim ali sam se isto tako vozio u VR6 (pre neki dan) i moje misljenje je da su skoro slicni ELEM, sekunda ili dve gore-dole nije bitno, bitno je da je 174 konja i da je to Golfova klassa i da nece ''crknuti'' k'o sto moj prijatelj kaze da je NJEGOV Auto Servis u Italiji prosto prepun Hondi kojima stalno crkava menjac dok za ove 5 godine nije video nijednog VR6 da dodje jer i sam vozi Golfa V GTi! (za GTi kaze da je metak na auto-putu)

Eto, da cujem komentar ali budi iskren i kazi da li sam u pravu da ces VR6-icu sa kompresijom 10 voziti vise...i duze ako si dobar vozac, a ne kao neki ''balavac'' Wink Razz

Pozdrav svima auto fanaticima! Smile


Slazem sa sa tobom nema sta GTI metak na autoputu,neki dan mi komsa kupio golfa 3 wr6 u Jagodini ima i plin...provozao me....jos me vrat boli kako ubrzava....WR6 nije izvikana mashina....u srbiji ima nadimak "ubica"....do 220km/h ko od sale.... strasno....nemam komentar sem da si u pravu sve sto si rekao... Wink



[Edit by Rile_Master: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________
Samo svemir i ljudska glupost su beskonacni mada za svemir nisam siguran. Albert Ajnstajn
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> VW Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Strana 23 od 23

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon