www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

mlijecni zubi
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~
::  
Autor Poruka
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 29, 2006 10:24 pm    Naslov poruke: mlijecni zubi Na vrh strane Na dno strane

Necu sad nista pametovati na ovu temu neg mi je potrebna pomoc tj. potrebno mi je da znam koliko je potrebno vremena da kad malom djetetu prvi ispadne mlijecni zub na tom mjestu poraste drugi zub....
Radi se o mojoj sestricnoj kojoj je 6 godina i danas joj je ispao prvi zub al' naravno kao sto se to po obicaju desava, ispao je bas onda kad ne treba jer ona treba da ide na finalno takmicenje za izbor djeteta BiH koje ce se odrzati ovdje u Sarajevu u oktobru jer je na prethodnim pobijedila (sad malo da se pohvalim Very Happy )
Zato vas molim ako ista znate o ovom da odgovoriti veoma je hitno.......

Unaprijed veeeliiika hvala i sorry ak sam pogrijesio forum.... Embarassed Wink


 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 16, 2006 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joooj pa ljudi nije valjda da niko ama bas nista ne zna o ovome.....ne mogu da vjerujem....

a u medjuvremenu mojoj sestricnoj je ispao i drugi zub Mr. Green Mr. Green Mr. Green New Spiral
 
Lane25
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 05 Jul 2006
Poruke: 145

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 2:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da treba prilicno vremena....
 
Konstantin_Desisti
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Sep 2006
Poruke: 32
Mesto: ...negde u dubokom svemiru...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stalni zubi pocinju da se pojavljuju u 6-7 godini i do recimo 18. se zadnji pojave umnjaci. Istiskuju mlecne zube i nicu na njihovo mesto. Vise meseci treba dok ne nikne stalni zub Wink

Sestricina ce da ide na takmicenje bez 2 zuba ocigledno Mr. Green
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 4:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konstantin_Desisti je napisao/la sledeće:
Stalni zubi pocinju da se pojavljuju u 6-7 godini i do recimo 18. se zadnji pojave umnjaci. Istiskuju mlecne zube i nicu na njihovo mesto. Vise meseci treba dok ne nikne stalni zub Wink

Sestricina ce da ide na takmicenje bez 2 zuba ocigledno Mr. Green
e bas ti hvala..... Rolling Eyes
nema veze ipak mislim da ce i ovako pobijediti.... Wink
nije džaba dosla do finala i pobijedila svu prethodnu djecu.....ali ipak hvala vam na odgovoru

_________________
 
Konstantin_Desisti
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Sep 2006
Poruke: 32
Mesto: ...negde u dubokom svemiru...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

anytime... anywhere... Wink :angel:

javi kako je prosla sestricina u finalu Very Happy

pozdrav

_________________
True friends are those who, When you make a fool of yourself, Don't believe that this condition is permanent.


Nijedan čovek ne može dva puta preći istu reku, jer ni reka ni čovek više neće biti isti...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~ -> mlijecni zubi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon