www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Uredjenje racunara-kuciste
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~
::  
Autor Poruka
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 30, 2006 8:08 pm    Naslov poruke: Uredjenje racunara-kuciste Na vrh strane Na dno strane

Dali mi neko moze dati neke cool ideje za uredjenje kucista i koliko je to pametno raditi s obzirom na osjetljivost (mislio sam postaviti neke neonske lampe razne otvore neke kablove u boji i jos neonki ..........)

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pazi ovako tu ako znas sta radis nemas sta da gledas na osetljivost,to ako ce da rikne ima da rikne i bez uredjenja kucista.Po meni ako imas providnu stranicu stavi npr plavu neonku one su ti oko 500kinti,uzmi onda ventilatore za izbacivanje toplote iz kucista (naravno ako imas otvore za njih) bezbojne koji imaju ugradjene diode tako da kad ti radi komp da i oni svetle.I npr imas sada kablove u boji a pritom nisu iz sazetih zica vec kao iz 1 deblje unutar koje su ove prethodno pomenute zicice i sta ti ja znam mislim da nista vise iznutra ne mozes da menjas,bar mi sada ne pada na pamet.Nadam se da sam ti dao neku ideju...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Spy_Bot
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Nov 2006
Poruke: 14

ethiopia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolje ti je kupi vec napucano kuciste i kani se toga Very Happy
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 8:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Spy_Bot je napisao/la sledeće:
najbolje ti je kupi vec napucano kuciste i kani se toga Very Happy
nije to gusta kad kupujes napucano kuciste bar meni.Ja vise volim sam da pravim ono sto mi se svidja + nikad neces naci nijedno napucano kuciste kod koga ti se svidjaju svi detalji.A kad sam pravis mozes taacno po svvojim zeljama da ga napravis,naravno ako nisi lenj....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
DRAGAN_NS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 16 Nov 2006
Poruke: 105
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 10:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma daj sto bi to radio na vec postojecem kucistu kad bi mogao sam da napravis svoje kuciste, a posto vidim da hoces da ti svetli kao novogodisnja jelka najbolje da koristis pleksiglas, mada gigabyte ima fabricko kuciste samo ces ga tesko naci, ono je dusu dalo za neonke i bukvalno je celo providno.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DRAGAN_NS je napisao/la sledeće:
Ma daj sto bi to radio na vec postojecem kucistu kad bi mogao sam da napravis svoje kuciste, a posto vidim da hoces da ti svetli kao novogodisnja jelka najbolje da koristis pleksiglas, mada gigabyte ima fabricko kuciste samo ces ga tesko naci, ono je dusu dalo za neonke i bukvalno je celo providno.
sve to stoji za gigabyte-ovo kuciste al nije car u tome da kupis vec da sam preuredis/napravis....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 6:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pogledaj malo na sajtu TheBestCaseScenario, možda dobiješ inspiraciju

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
alexandar86
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Feb 2006
Poruke: 122
Mesto: tu iza coskica...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel postoji ikakva mogucnost da ja vama veceras slikam svoje kuciste??? Da vidite sta je budzevina...xexe...Ne izgleda nista extra, nije u tome car, vec moje izume sto se tice frontalnog usb-a i te lampe koju sam dobio uz kuciste, i stranice (stranica ne postoji, skinuo sam je Very Happy )...Naravno ima tu josh mojix izuma, recimo imam hard od 40gb (koji sam probao sam da popravim, ali nisam uspeo Very Happy ), otvorio sam ga (samo poklopac) i ubacio lampicu od upaljaca, napravio prekidac, i sada svetli do jaja...Videcete slike veceras...Wink Wink

Mozda nekome i dam neku dobru ideju... Very Happy Very Happy

_________________
Bolje ispasti glup, nego iz aviona... Smile
 
alexandar86
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Feb 2006
Poruke: 122
Mesto: tu iza coskica...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je kako svetli, kad je svetlo ugaseno i ta famozna neonka, samo sto kod mene ne stoji na pravom mestu, a videcete moje nastavljane kablove i zutu izolirku...xexe


Ova slika je samo da vam docharam kako izgleda moj sto i comp...Very Happy


Ovo je samo da vam pokazem kako sam namestio usb frontalni (onaj na stolu), i kontroler koji sam zashrafio pored dvd-a (za nenku)...


Ovo je taj famozni xard..Nije teshko a??? A lepo izgleda...Wink


Jedino sto se ne vidi bash najbolje lampica od blica (gornji levi ugao)...Kad je totalan mrak extra je...Wink

_________________
Bolje ispasti glup, nego iz aviona... Smile
 
rwieser@htnet-dsl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Feb 2007
Poruke: 46

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 9:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednostavnije kupit neko sa neonkama nego ic provavat nesto skemijat ima ona stara plati pa se rugaj
 
igor0000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Feb 2007
Poruke: 86

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 7:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ja sam ofarbao svoje kuciste i mat sivu i izgleda extra,osvezio sam ambijent a ujedno i ustedeo novac koji bi dao za kupovinu novog kucista.Malo zabave i zivaca potrebno je samo rasklopiti kuciste tj. odvojiti mu spoljne delove uzeti sprej i ofarbati.I kad se sklopi deluje kao novo.
 
blue037
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 182

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 07, 2007 3:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po mom misljenju ti je najbolje da kupis takvo kuciste, ali ako volis da se bakces sa tim onda samo napred.Imas moju podrsku Very HappyVery HappyVery Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~ -> Uredjenje racunara-kuciste Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon